Noviny

Top 10 dizajn Shamrock tetovanie

Top 10 dizajn Shamrock tetovanie

Shamrock odkazuje na low-rastúce mladé výhonky ďateliny (bylina z čeľade hrachu) alebo trojlístka (európska rastlina z čeľade hrachu) a je národný symbol Írska. Ďateliny sú symbolom viery, nádeje a lásky, a sú často považované za dobrý talizman, ktorý prináša mier a prosperitu v živote človeka.

Shamrock motívy boli populárne v tetovanie po desaťročia, a tieto prvej desiatke trojlístok tetovanie by mohla veľmi dobre inšpirovať do nechávať nejakej trojlístok indukované veľa šťastia do svojho života.

Top 10 Shamrock Tetovanie

1. Predlaktie Shamrock tetovanie:

Tento trojlístok tetovanie vykonané na predlaktí vyniká žiarivé zelenej farbe a atraktívnym pojmov. Je dobré mať toto tetovanie replikované skúsený tetovanie, spôsobu, akým je tu zobrazené. Dalo by sa tiež umiestniť ho na svoje zápästie, členky či na zátylku krku.

load...

2. Miniatúrny Shamrock Tetovanie:

Malé, jemné, ale napriek tomu tak atraktívne a živé, tento miniatúrny trojlístok tetovanie je dokonalým umeleckým dielom, ak hľadáte pre tetovanie, ktoré sú jasné a žiarivé, bez cez vrchol. Toto tetovanie je najlepšie replikované skúsený tetovanie, ako je znázornené tu. Avšak, môžete mať tento napustené na členku, zápästie alebo dokonca zátylku krku.

3. Za ucho Shamrock Tetovanie:

Malé a jemné, ale napriek tomu atraktívny a jasný, to za ušným miniatúrne ďatelina tetovanie je štýl vyhlásenie, ktoré bude slúžiť na účinné zvýraznenie svoje ženské pôvaby. Jeho najlepšie, aby bol tento koncept neporušené a zároveň má to napísané na vašej pokožke skúsený tetovanie.

4. Ďateliny a hviezdy Tetovanie:

Rozhodne dve ďateliny sú lepšie ako jedna, a ak pridáte hviezdy do rovnice je to len prípad viac-the-veselšie, a to za ucho ďatelina tetovanie dokazuje len to. Už to replikované na koži, ako je tu opísaný ako skúsený tetovanie. Avšak, tam je veľký priestor pre experimentovanie, kam chcete tento napísaný na svojom tele. Členok, zápästie alebo zátylku krku sú dobré možnosti.

load...

5. Zápästia Shamrock tetovanie:

Táto jednoduchá, ale atraktívny abstraktné trojlístok tetovanie je ideálny ozdobou pre vaše zápästie. Nechaj si to malé a udržiavať ju čiernej a uistite sa, že ste to napísané na koži tetovanie umelca, ktorý dobre pozná umenie, aby nedochádzalo k neporiadku upov.

6. Shamrock Tattoo s mocou slová:

Je ťažké poraziť trojlístok tetovanie, ktorá prichádza s jeho spravodlivý podiel na šťastie a inšpiratívne elektrární slov a toto jemné umelecké dielo je práve to. Nechajte si tetovanie replikované, pretože je tu zobrazený s hlbokými slovami, ktoré sú držiteľmi význam pre vás a hodnôt, ktoré ctí.

7. "Live Laugh Love" Shamrock Tetovanie:

Ešte ďalší trojlístok tetovanie so správou, že je viazaný na vás inšpirovať, alebo všetkých, ktorí vidia, že napustené na koži:, Ak chcete žiť zdravší život naplnený radosťou a dobrodružstvo ' Však ste tiež zatiaľ vpísať ďalšie hlboké správy, ktoré majú hlboký význam spolu s Shamrock motívom pre spravodlivý podiel na šťastie v živote.

8. Shamrock Tattoo White Ink:

Toto tetovanie je väčšinou len príkladom pre tých, ktorí hľadajú ďatelina tetovanie, ktoré nie sú tradičné zelenú. Skúste tento trojlístok tetovanie v bielej farbe pre jemné tetovanie, ktoré so sebou prináša svojim podielom na šťastie taky.

9. Irish Blessing Shamrock tetovanie:

Tento krásny tetovanie s tradičnej írskej požehnanie jednoducho hovorí: "Nech nárast cestnej, že vás spoznávam, vietor môže byť vždy na chrbte, môže slnko teplý na tvoju tvár, dážď padať mäkká na svojich poliach a až sa stretneme znovu May Boh ťa držať v dutine jeho ruky. "To tetovanie je skvelý nápad pre inšpirujúce tetovanie darček pre milovaného človeka.

10. Miniatúrny pása Shamrock tetovanie:

Jednoduché a jemné, ale napriek tomu tak atraktívne, že je to len nutné pridať na našom zozname. Poznačte si, ako tento miniatúrne trojlístok tetovanie tak efektívne zvýrazňuje tento štíhly pás. Držať konceptu, ako je znázornené tu zároveň má toto tetovanie replikované pre maximálny dopad.

S toľkými krásnych tetovanie tu vyobrazených, ktorý z nich si myslíte, že by ste chceli ísť na? Do podeliť o svoje názory.

Označiť šťastie s inovatívne a atraktívne trojlístok tetovanie.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...