Noviny

Top 10 dizajn s tetovaním

Top 10 dizajn s tetovaním

Tetovanie je forma umeleckého diela, ktoré je vyrobené z kože s nezmazateľným atramentom. Atrament je vstrekovaný v koži a je stála tvorba. Tetovanie môžu byť odstránené iba chirurgickými postupmi. Tie môžu byť buď čierne, alebo v iných farbách.

Spočiatku tetovanie boli použité ako forma znázorňujúci odolnosť a mužnosť. Ale dnes, ktorá bola prijatá na úplne nový význam. V týchto dňoch, tetovanie sú používané líčiť rôzne emócie, ako je láska, vyznanie, inšpiráciu a mnoho ďalšieho.

Ring Tetovanie:

Krúžky sú znamením záväzku k miloval jedného, ​​rovnako ako módny doplnok. Namiesto toho, aby len z kovu, prstene teraz môžu byť vykonané atramentom a vydrží vám celý život. Jedným z najčastejších a populárnej známky nehynúcej lásky a oddanosti je pár snubný prsteň. S popularitou tetovanie, tieto snubné prstene môžu byť teraz vykonané trvalé znamenie lásky.

load...

1. Dátum svadby tetovanie Design:

To tetovanie na prstenníku je čiernym atramentom. Je to netradičný a ukazuje dátum svadby vytetovať kde kruh je zvyčajne nosia. To je ideálny spôsob, ako etch svoj osobitný dátum navždy. Je to tiež dobré pre tých, ktorí nemôžu nosiť prstene z rôznych dôvodov.

2. Skull Ring tetovanie Design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom. Ukazuje lebku, ktorý sa dosiahol vo forme prstenca. Tvár lebky je podrobne popísaný v čiernej a šedej farby. Atrament pomáha zvýrazniť jamky v lebke. Prázdne očné jamky sú zatienené, aby vyzerali dutý.

load...

3. Heart Ring tetovanie Design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom. V tvare srdca prstene sú obľúbené u ženského pohlavia. Toto tetovanie je obrys srdce. Je vyrobený v čiernej farbe. Ťahy štetcom boli použité načrtnúť srdca.

4. Bow Ring tetovanie Design:

Toto tetovanie sa vykonáva v ružovej farby. Luky sú niektoré z najpopulárnejších designov v tetovanie, a to najmä u dievčat. Toto tetovanie ukazuje ružovou mašľou zviazané okolo prsta. Na prove je malý a upravene. Obe slučky sú rovnakej veľkosti. Je to veľmi ženská a delikátna tetovanie.

5. Crown design Tetovanie:

Toto tetovanie je čiernym atramentom. Dizajn je, že z koruny. To je pomerne podrobný a ukazuje viktoriánsky štýl umeleckej formy. Koruna tetovanie krúžok je vyplnená s čiernym atramentom, aby to vyzeralo atraktívne.

6. Diamond Ring tetovanie Design:

Toto tetovanie je veľmi jednoduchý a minimalistický. Je jemná a skladá hlavne z obrysy. Čierny atrament hrot používa na vytvorenie tohto tetovanie je veľmi tenká. Konštrukcia ukazuje diamant s geometrickým obrysom, ktorého bolo tenké pásme. Mnohonásobné aspekty diamantu sú starostlivo napustené na tenkú špičkou. Diamant sa opiera o kapele z čierno.

7. Námorná Snubné tetovanie:

Je to pestré a zábavné tetovanie a používa viac farebné atrament. Obaja tetovanie sú námorné snubné prstene. Prvý z nich je kompas, zatiaľ čo druhý je kormidlo lode. Ten je vypracovaný v čiernym atramentom a naplní sa ním s hnedým atramentom. Prvé tetovanie, námorné kompas, je v modrej farbe. Obrys je v tmavo modrej farbe a lúče sú rozdelené. Konštrukcia kompasu je určená pre dievčatá, zatiaľ čo smerovka jeden je určený pre chlapcov. To je určené ako pár dizajnu.

8. Nekonečno tetovanie design:

Toto tetovanie je minimalistický snubný prsteň dizajnu. Ukazuje nekonečno, znamenať lásku, ktorá trvá naveky.

9. Zámok a kľúč tetovanie design:

Zámok a kľúč tetovanie dizajn je jedným z najstarších, najjednoduchšie a najpopulárnejší tie, pokiaľ ide o milostnom tetovanie. Zámok je tu tvar a sú vyrobené z ružové srdce. Kľúčom k úspechu je čierna a zapadá do zámku. Toto tetovanie je skratka pre celoživotné láskou.

10. Nekonečná láska tetovanie design:

Tento krúžok tetovanie je čiernym atramentom a sú vyrobené z Cursive písmo. Ukazuje písmena L a E od slova láska. To sa vykonáva na dvoch prstoch. Okrem listov, sú nekonečno znamenie, ktoré symbolizujú večnú lásku.

Dúfam, že sa tieto prsteň tetovanie na prste boli celkom pôsobivé. Takže chcel niektorý z nich napísaný cez kožu? Podeľte sa o svoje myšlienky s je prostredníctvom komentárov.

load...