Noviny

Top 10 dizajn rolovania tetovanie

Top 10 dizajn rolovania tetovanie

Pravdepodobne ste už videli týchto návrhov výzdoby mnohých ramien a šije. Kým tetovanie spočiatku nastupuje ako symbol mužskosti a gangster štýle, v týchto dňoch, skoro každý je vidieť predvádzať novo napustené dizajn. Z čerstvej mimoškolské mladík na svoj zdvorilý firemné trend tetovanie sa dovtípil dosť rýchlo.

V týchto dňoch, tetovanie môže byť vyrobená z čohokoľvek. Mohlo by to byť meno, citát, srdce, vtáky, motýle, milostné návrhy, zvieratá, tvár milovanej osoby, a vlastne všetko, čo sa nachádza v blízkosti srdca. Buď môžete nechať svoju fantáziu robiť prácu, alebo sa poobzerať po niektoré zaujímavé tetovanie nápady.

Scroll Tetovanie:

Zvitky sú starobylé kusy pergamenu. Oni boli prvý z papyrusu, alebo listy. Neskôr sa tieto dostali do obehu ako rukopisov a máp. Zvitky sú často používané na zvýraznenie textu, a to najmä v tetovanie.

load...

1. Znamení zverokruhu Prejdite tetovanie design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom. Ukazuje znamenie Váhy. Znamení Váh symbolizuje ženu, ktorá je zobrazená vyvažovanie dvojica stupníc na prstoch jednej ruky. Dizajn symbolizuje rovnováhu, ktorá je rozhodujúca pre znamenia zverokruhu. Žena v tetovanie je slepý zložil, symbolizujúce nestrannosť a spravodlivosť. Nižšie uvedený text znie, Libra '.

2. Bon Jovi Scroll Tetovanie Design:

Toto tetovanie je ideálny pre fanúšikov Bon Jovi. To môže byť samozrejme improvizovaný s názvom iného rockovej kapely alebo osobnosť, ktorá sa vám mohli páčiť. Konštrukcia ukazuje červené srdce opísaného v čiernym atramentom, s párom strieborných krídel. Strieborná dýka je vidieť piercing cez červené srdce. V priebehu celého návrhu je zvitok, na ktorom je napísané, Bon Jovi 'paličkovým písmom.

3. Hand Zovrel Citácia tetovanie Design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom. Je určený byť vykonané na ramene. Konštrukcia ukazuje predlaktia tetovanie na ramene, s prstami valcované v päsť. Z zovretú päsť, jeden koniec zvitku sa vynorí na povrázok okolo celej predlaktia. Cez zvitok je napísané: "Čo ťa nezabije ma to ma posilní."

load...

4. In Memoriam tetovanie Design:

Toto tetovanie je mienená ako symbol spomienky pre niekoho, kto zomrel. Ukazuje archaickú krucifix s zložité vzory a vzory. Za krížom je pár krídel, cez ktoré je zvitok s názvom zosnulého. Nižšie je to rok narodenia nasleduje po roku smrti. Toto tetovanie sa vykonáva v čiernym atramentom.

5. Švajčiarsky srdce a Scroll design Tetovanie:

Toto tetovanie symbolizuje národnú hrdosť. Ukazuje srdce, ktorý je maľovaný vo farbách švajčiarskej národnej vlajky, ktorý je biely s červeným krížom. Cez to je zvitok, ktorý číta, "a hrdý". Stojí zachytiť hrdosť, že patrí do zeme.

6. Biblický verš na Scroll tetovanie Design:

Toto tetovanie je veľmi jednoduchá a cituje verše z Biblie. Ukazuje potrhaný zvitok s veršami písaný na tom v jasnom písmo tlačenými písmenami. Citát hovorí: "Áno, keď pôjdem roklinou dolinou, bude sa báť zlého. Ty si so mnou, prút tvoj a tvoj tím potešil ma. "

7. Pamätník na Scroll tetovanie:

Toto tetovanie je vyrobený ako symbol smútku pre odchod milovaného človeka. Je čierno a vhodné pre zadné alebo paži. Má nasledujúci citát - "Preč z nášho pohľadu, ale nikdy našich spomienkach. Preč od nášho kontaktu, ale nikdy našich srdciach. "Pod tým je meno zosnulého a následne ku dňu zániku.

8. Roses a Scroll Tetovanie design:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej farbe. Ukazuje tri čierne ruže vertikálne usporiadané s medzerami medzi nimi. V priestoroch sú zvitky, ktoré nesú mená blízkych.

9. Lastovičky a Prejdite tetovanie:

Táto čierna a biela tetovanie ukazuje zvitok s latinským citátom na ňom. Oba konce zvitku sú nesené dvoma prehĺtaním.

10. Blahoslavený Kríž a Scroll Tetovanie Design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom a ukazuje krucifix s krídlami. , Nad ním je zvitok s slovo, blahoslavený 'vpísané do Cursive písmo [čítajte: Tetovanie]

Dúfam, že ste našli tento článok zaujímavý. Do podeliť o svoje komentáre s nami, ak existuje.

Uvažujete dostať sami napustené? Získať viac expozíciu na, tetovanie pre všetkých 'a nikdy ľutovať svojho tetovania.

load...