Noviny

Top 10 dizajn latin tetovanie

Top 10 dizajn latin tetovanie

Tetovanie je forma modifikácie tela. To je rytie umenie alebo písmenami na koži vstrekovaním nevykoreniteľné atrament do dermis vrstvy kože. Permanentné tetovanie vydrží po celý život. Dnes sme sa pozrieť na top 10 latinskej tetovanie. Latinčina je jedným z románskych jazykov v literatúre. Latinskej nápisy sú získavajú na popularite vďaka dvoma faktormi. Po prvé, nie je hovorený väčšina ľudí po celom svete, a preto dodáva nádych tajomna. Často sa chová ako konverzácie štartér. Po druhé, jazyk je vynikajúce, keď napísaný s rôznymi fonty a vyzerá atraktívne. Nižšie sú uvedené zoznam niektorých unikátnych latinskej tetovanie človek môže naraziť:

Top 10 Latinskej Tetovanie:

1. "Ona letí s jej vlastnými krídlami":

To je krásna správa, ktorá hovorí o nezávislosti a letu, a oslobodenie od otroctva a okov. "Ona letí s jej vlastnými krídlami" uvádza statočnosť trvá nasledovať svoje sny bez pomoci druhých. Toto tetovanie je najlepšie replikované v kučeravé písma, pre ramená a chrbát.

2. Unbreakable:

Toto tetovanie je väčšinou vykonáva dievčatá. Jedná sa o silu a ako dievčatá nie sú krehké. Hovorí sily a odvahy, a stojí proti všetkým očakávaniam, ako je poraziť a vyjsť víťazne. Je jasným, Cursive písma, určený pre zápästia.

load...

3. Žiť krásne, Dream vášnivo, láska úplne:

Toto tetovanie je asi žiť život naplno. Frázy, "Žiť krásne" sa vzťahuje k zisteniu krásu v každodennom živote. "Dream vášnivo" - znamená nasledovať svoje srdce a nikdy vzdať nádeje. "Láska úplne" sa vzdať, nechať ísť, oslobodiť seba aj lásku z jadra niečí bytia. "Žiť krásne, Dream vášnivo, Láska úplne" je hlboký vyhlásenie. To Latin tetovanie cituje je v tmavo modrej farbe jasným písmom s minimálnymi zdobením.

4. Do nekonečna:

Toto tetovanie sa nachádza v krásnom Cursive skript s slučiek v čiernym atramentom. Hovorí o limitoch a ako nekonečno je jediná skutočná hranica, čo je ďalší spôsob, ako hovoriť, že všetko v živote je neobmedzená. Toto tetovanie hovorí žiť bez obmedzení, alebo žiť život naplno v krátkej dobe, ktorá máme.

5. Verte sami:

Self-pochybnosť je koreňom všetkých dilem. Toto tetovanie, na prst, je v prostom čiernym atramentom a uvádza zrejmé -, že musíme veriť sami, pretože je to len my, kto môže súdiť situáciu čo najlepšie, aby sa rozhodnúť, čo je pre nás najlepšie. Takže veriť sám je cesta k sebapoznaniu a istotou.

load...

6. Z tmy do svetla:

Toto latinské citáty tetovanie líči slov čiernym atramentom, Monotype Corsiva písmo v malom písmom. Nad ním je silueta orla skalného, ​​s natiahnutými jeho krídla. Orol je vyplnený s čiernym atramentom. Toto tetovanie hovorí o osvietenie, a ako vedomosti a múdrosť môže zotrieť tmu.

7. Slovo tvoje Sviece nohám mojim, a svetlo chodníku mojej:

Toto tetovanie je čierno a malým písmom s dobre rozdelené písmom. Je to tetovanie určený pre nohy. Toto tetovanie hovorí o duchovné prebudenie a asi po tom, čo človek verí v.

8. Blahoslavení pokojní:

Toto tetovanie je tiež v Monotype Corsiva písmo v čiernym atramentom. Je určený pre zápästia. To hovorí o dôležitosti mieru a tí, čo prinesie mier.

9. Všetko, čo sa deje z nejakého dôvodu:

Toto tetovanie je čiernym atramentom a paličkovým písmom, v písmo Times New Roman s jasným odstupom. Hovorí o prijímaní a ako to všetko, čo sa deje, sa deje z nejakého dôvodu.

10. Ku hviezdam cez ťažkosti:

Toto tetovanie je čiernym atramentom v Cursive písma sa slučkami a efektné nápisy. To znamená, že úspech je možné dosiahnuť len vďaka tvrdej práci.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto tetovanie. Ktorý latinskej frázy pre tetovanie by ste chceli športu na svojom tele? Odpoveď nám cez vaše pripomienky.

Tetovanie na celý život, takže si spojená do komunity a tvar vašej tetovanie predstavu o najlepší vplyv.

load...