Noviny

Top 10 dizajn Halloween tetovanie

Top 10 dizajn Halloween tetovanie

Halloween alebo All Hallows Eve je každoročná oslava pozorovaná v mnohých krajinách v noci z 31. Októbra. Táto zaujímavá slávnosť je ospravedlnenie oddávať populárnych mýtov, ako duch, upírmi, vlkolakmi a čo do činenia s nadprirodzený. S obrovským vplyvom na populárnu kultúru a umenie, Halloween je tiež zanechal svoju stopu na zdobenie tela s tetovaním Halloween tvorí celý samostatný žáner tetovanie. Tieto tetovanie inšpirovaný Halloween je pokladnicou nápadov pre budúci Halloween strán.

Tattoo vzory Top Ten Halloween:

1. Halloween Rameno tetovanie:

Tento skvelý tetovanie účinne zachytáva niektoré motívy, ktoré sú významné pre Halloween strany. Mačky, cintorín a vyrezávané tekvice sú všetky populárne vzory pre Halloween tetovanie, blahoželania, kostýmov a dekorácií. Ak sa to tetovanie vyzerá ako scéna z filmu Stevena Kinga na vás, dobre, že je to zámer.

load...

2. Halloween Back Tattoo:

To Halloween back tattoo vyniká svojou umeleckou a brilantné efekty tieňovanie. Striasacie, strašidelný dom, spln noc a vyrezávané tekvice, to tetovanie je skutočne pravda, na Halloween ducha.

3. "Every Day Is Halloween" Tetovanie:

Ak chcete prijať svoje temnej strane 365 dní v roku tento "Každý deň je Halloween" tetovanie je perfektný spôsob, ako vyjadriť sám seba. Lebka, netopiere a pavúky, to tetovanie má to všetky, ktoré môžu účinne zodpovedali vašej nadživotnej veľkosti Halloween ducha.

load...

4. Halloween Night Tetovanie:

Toto umelecké dielo je určite dielo znalca, pozor na použitie farby, tieňovanie a navrhovať. Toto tetovanie účinne líči Halloween noc, morbídny jasne oranžové tekvice, splne za mŕtveho sukovitý strom a netopiere lietajúce okolo to všetko prispieva k hodnovernosti pravého Halloween umenia.

5. "Till Death Do Us Party" Tetovanie:

Toto tetovanie vyniká používaní žiarivých farieb, spletitý tieňovanie a brilantné pojmov. Ísť dole a pozrieť sa na slogan, ktorý hovorí, "kým nás smrť párty" a budete okamžite vedieť, že je to ideálne tetovanie pre Halloween noc, v klube alebo na tému Halloween party máte v pláne hostiť doma.

6. Halloween Night in Black:

Za použitia rovnakého konceptu typického morbídne Halloween, to tetovanie úplne závisí na čiernou farbou a brilantné tieňovanie líčiť vyrezané tekvice, na cintoríne, je zvlnený starý strom a brilantné splnu.

7. Black Cat Halloween Tetovanie:

Silný symbol Halloweenu, čierna mačka je symbolom temnoty a je známe, že úzko súvisí s duchmi zomrelých v populárnych legiend Halloween. Toto tetovanie používa dve základné farby čierna a oranžová účinne zachytávajú mačku. Dávajte si pozor na oči, ktoré vyzerajú ako horiaci plameň v tme.

8. Halloween Tetovanie na nohy:

Tento inovatívny tetovanie používa bežné Halloween motívy, ako sú netopiere a vyrezávaných tekvíc a pridáva krútenie, ktoré jej tetovanie je na nohách. Jedinečné postavenie, tieto tetovania sú povinní priťahujú veľkú pozornosť. Avšak, toto je väčšinou len nápad pre vás byť schopní chápať vzory, ktoré môžete mať vytetované na unikátnych miest na vašom tele.

9. Psychedelic Halloween tetovanie:

Toto jedinečné dielo vyniká použitie psychedelických farieb v ostrom kontraste s čistou čiernou a bielou tieňovanie. Naozaj umelecké dielo, pozrite sa na desivé príšery na dne.

10. Halloween bat a tekvica tetovanie:

Toto tetovanie vyniká v tom, že zachytáva netopiera Halloween ako roztomilé roztomilý tvor lipnú na štandardné tekvica. To svedčí o tom, že to, čo netopiere sú pre skutočné, nočné slepých tvorov, ktorí sa živia ovocím a hmyzom a nikdy ochutnal krv, na rozdiel od populárnych legiend Halloween. Ak si prajete mať strach z Halloween to tetovanie je ideálny, kto vyťahovať na večierok.

Tak si vybrať niektorý z týchto desiatich najlepších Halloween tetovanie vzory, ktoré sú istí, aby vám vystupovať na Halloween Nezabudnite k poklesu pod vaše komentáre. Zostať štýlový, zostane nádherná.

Tetovanie na celý život, takže si spojená do komunity a tvar vašej tetovanie predstavu o najlepší vplyv.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...