Noviny

Top 10 celebrít so sexy obočím

Top 10 celebrít so sexy obočím

Získanie dobre tvarované a sexy obočia by mal byť v hornej časti každej ženy krásu zoznamu želaní. Väčšina z nás má tendenciu si myslieť, že dostať drahé tváre alebo vymysleného make-up je všetko, čo potrebujeme, aby vyzerať skvele. Ale aby som bol úprimný, jednoducho nestačí. Áno, bude vaša pokožka bude žiariaci ak máte dobrý tváre, ale budete určite potrebovať zvýrazniť váš vzhľad trochu ďalej od tvarovanie obočia.

No, mnohí z nás chcú veľké obočie, ale jednoducho nie sú istí, ako sa dostať je v tvare! Nebojte sa!

Slávnych osobností obočím

Sme prišli s top 10 najviac sexy celebrít obočie. To bude iste vám myšlienky a pomôže vám vybrať favorita.

1. Meagan Good:

Slávny Hollywood celebrity, Megan Good má skvelé obočie, ktoré iste zlepšia váš vzhľad a lichotí vašu tvár. Ak si všimnete, že sú dobre zdobené a majú veľmi krivky tvar. Ak chcete niečo, čo nie je príliš tenký, potom je práve pre vás. Tmavá ceruzka pomôže vytvoriť dokonalý tvar. Avšak, možno budete potrebovať pomoc profesionála, zatiaľ čo robí.

load...

2. Megan Fox:

Ďalšie slávna hollywoodska herečka, ktorá má krásne obočie je Megan Fox. Sú rovnako upravený a udržiavať rovnakú hrúbku po celej. Prináša plnú pozornosť smerom k obočiu a robí jej vyzerať ako ikona absolútne štýl. Ten by mal byť určite raz skúsil.

3. Nicole Scherzinger:

Spevák a bývalý X Factor USA sudca, Nicole Scherzinger má dokonalé obočie. Tvar je takmer ako vlna. Začnú trochu silná a končí s touto perfektnou metla. Ak chcete experimentovať s tvarmi obočie, toto je pre vás ideálna.

4. Kim Kardashian:

Kim Kardashian je jedným z najpopulárnejších socialites, model a celebrity v Hollywoode dnes. Má milióny nasledovníkov z celého sveta, ktorí zbožňovať jej zmysel pre módu a tvoria zručnosti. To platí aj pre obočie. Nepochybne Kim má dokonalý tvar obočia. Vyzerajú úžasne na ňu a dať jej do očí viac definíciu a lesk. Oni nie sú tak tenké a sú naozaj atraktívne a elegantné na pohľad.

load...

5. Anushka Sharma:

Anushka Sharma, Bollywood idol, je známa svojimi brilantnými hereckými schopnosťami, očarujúce prítomnosť a samozrejme, jej nádherný vzhľad. Ona je vždy nosí ten správny druh oblečenia a používa správne množstvo make-upu, než sa vyjde. Sotva máme niekedy Anushka robiť módne chyby. Obočie je tiež niečo, čo nikdy nezabudne na požadovaný tvar. Štíhla a mierne zaoblené tvary sú absolútnou krása!

6. Rihanna:

Ukradla milióny srdce s jej debutovom videu "Pon Da Replay". Rihanna roztomilých tvár, krásne oči, úžasný hlas a krásny zmysel pre módu sa chytil pozornosť fanúšikov a divákov po celom svete. Keď už hovoríme o jej tvárových čŕt, Rihanna určite robí všetko pre to, postarať sa o to. Niet divu, že jej obočie sú tak dobre definovaný a jedinečný. Oni jej veľmi elegantný a čistý vzhľad.

7. Frieda Pinto:

Frieda Pinto je absolútna bábika! A obočie len pracovať perfektne pre ňu. Sú dobre vyvinutá, mierne tenká ku koncu a super báječný.

8. Emma Watson:

Slávna britská herečka Emma Watson má naozaj krásne obočie. Vyzerá to skvele na nej a tiež pridáva určité kúzlo pre jej roztomilý tvár. To je jeden pohľad, ktorý môžete samozrejme dať ísť!

9. Candice Swanepoel:

Táto horúca Victoria Secret model má určite dokonalé obočie. S pekným krivky a jemné hrúbky, vyzerá každým cólom diva!

10. Cara Delevingnová:

Obdarený prirodzene silné a husté obočie, Cara je rozhodne trendy! Obočie jej zmyselné, ale nebezpečný vzhľad. Ak ste dobrodružné radiť, skúste tento vzhľad!

Tieto osobnosti majú obočie zabiť. Takže, nechajte sa inšpirovať a vyskúšajte niektorú z týchto najlepších celebrít obočie. Ale uistite sa, že hľadať profesionála pomôcť získať vyzerať správne!

Ktoré celebrity si myslíte, že je najviac sexy obočie? Podeľte sa o svoje obľúbené s nami tu.

load...