Noviny

Top 10 bylinných sirupov Kašeľ k dispozícii

Top 10 bylinných sirupov Kašeľ k dispozícii

Bylinné lieky sú najprirodzenejší spôsob liečenia širokú škálu zdravotných stavov. Sú účinné, bezpečné a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Dnes, mnoho ľudí dáva prednosť bylinné lieky v priebehu chemických prípravkov. To je dôvod, prečo mnoho spoločností v Indii sa pripravujú prírodné bylinné lieky pre všetky typy podmienok dnes. Kašeľ a studený je bežná ochorenie, ktoré čelíme najčastejšie. Tam sú k dispozícii na liečbu tohto ochorenia, mnoho bylinné sirupy proti kašľu. Tu, ja s vami zdieľa 10 najlepších bylinné sirupy proti kašľu sú k dispozícii v Indii.

Top 10 bylinné sirupy proti kašľu:

1.Dabur Honitus:

Dabur Honitus sirup proti kašľu je jeden z najobľúbenejších pod bylinného sirupu práporom. Poskytuje účinnú a rýchlu úľavu od chladu a kašľom bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Kašeľ sirup medu báze. Spája v sebe dobrotu Tulsi, banapsha a mulethi.

load...

2.Baidyanath Bhringrajasava:

Baidyanath je jedným z najstarších a dôveryhodnými bylinných značiek pripravujú ajurvédskej lieky. Bhringrajasava je vykašliavanie a je veľmi užitočná pre liečbu prechladnutia, kašeľ a priedušky ochorenia. Tento sirup proti kašľu bol pripravený s Pípal, haritaki, klinček, bhringaraj, Jagger, chaturjat a dhaataki.

3.Himani rýchlu úľavu bylinný proti kašľu a nachladnutiu Triple Action sirup:

Himani Fast Relief sirup proti kašľu, pomáha zmierniť kašeľ a prechladnutie a pomaly budovať prirodzenú imunitu organizmu. Tieto antialergické vlastnosti bazalky pomoc pri kontrole protilátok v ľudskom tele. Malabar matice pomáha pri uvoľnení kašeľ. Niektoré ďalšie zložky nájdené v tomto sirupe proti kašľu sú indický egreše, dlhý korenie a suchý zázvor.

load...

4.Zandu Zefs sirup proti kašľu:

Zand Zefs je prírodný vykašliavanie pri kašli a nachladnutí. Tento sirup je dobré pre obe produktívny a neproduktívny kašeľ. Tento sirup proti kašľu poskytuje úľavu od zápalu prechladnutia podmienok, fajčiarske kašeľ, zápal priedušiek, astma, zápal atď

5.Himalaya Koflet:

Himalaya Koflet je veľký odľahčovacie zimou a kašeľ. Tento produkt je vhodný pre suché i produktívny kašeľ a prechladnutie. Je to ako mukolytické a vykašliavanie, ktorý pomáha pri poskytovaní úľavy. To znižuje podráždenie a kŕče súvisiace s týmto ochorením.

6.Charak kofola:

Cha Kofoly je ideálna formula prírodných bylín získať úľavu od kašľa. To vykašliavanie funguje dobre pre bronchiálna astma, alergie, suchý kašeľ atď Pomáha tiež pri znižovaní podráždenie spôsobené hlienu.

7.Hamdard Joshina:

Joshina sirup proti kašľu od Hamdard sa skladá z výťažkov z siedmich bylín. Tento bylinný liek na kašeľ je perfektný vzorec pre získanie úľavu od zápal priedušiek, prechladnutie a kašeľ. To vykašliavanie je ľahko dostupné na trhu.

8.Divya Pharmacy Swasari Pravahi:

Baba Ramdev je bylinný lekáreň sa stáva populárny po celom svete. Swasari Pravahi je Ajurvédske vykašliavanie z Pataňdžalim Divya lekárni. Tento liek bol pripravený z populárnych bylín, ktoré pomáhajú pri liečbe infekcií dýchacích ciest, chrípka a kašeľ. To tiež vytvára obranyschopnosť organizmu.

9.Himani Sardi Jaa:

Himani Sardi Jaa je nová bylinný sirup proti kašľu na bloku. Jedná sa o Ajurvédske sirup proti kašľu, ktorý v sebe spája dobrotu Chyawanprash. Kašeľ sirup pomáha pri obnove imunity a energiu tela. Tento sirup tiež pomáha pri budovaní svojej koncentrácii moci. To pomáha pri poskytovaní úľavy od podráždenia hrdla, kašeľ a prechladnutie. To nespôsobuje ospalosť.

10.Ayurvedic sirup proti kašľu - Scortis Healthcare Q-FEX:

Q-FEX je ájurvédského sirup proti kašľu, ktorý pomáha zmierniť sucha a kašeľ a chlad. To má ako expektorans a mukolytické vlastnosti, ktoré napomáhajú zníženie proti kašľu a nachladnutiu.

Skúste tieto bylinné sirupy proti kašľu, ako sa zbaviť svojho dráždivého kašľa a prechladnutia, najprirodzenejší a bezpečným spôsobom. Tieto prírodné ingrediencie vyliečiť choroby, bez toho by to vyvolalo nejaké vedľajšie účinky. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti a názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...