Noviny

Toast na všetky veci dievčenskú - v dialógu s bloggerom lisha batta

Toast na všetky veci dievčenskú - v dialógu s bloggerom lisha batta

Cukor a korenia, so všetkými vecami Nice - ktorá je Lishi pre vás, v úryvku. Je zakladateľom a editorom Heart luky a make-up, ktorý je jedným z popredných indických krásy a módnych blogov. Umiestnený von New Delhi, Lishi začal tento blog ako prejav jej vášeň pre všetko, krásu účely. V krátkom čase, jej blog sa zvýšili o míľovými krokmi, sa stal jedným z prvých indických krásy blogov mohli byť overené na Facebooku. Rozjazde ako one-woman armáde a potom rastie do tímu 25, Heart Luky a make-up sa tiež stala dôveryhodná značka pre značky spájať s. Stránka Lishi sa hrdo chváli tým, že 68.000 likes na Facebooku a viac ako 4000 nasledovníkov na Twitteri a počítanie.

Čo by vaše vnímanie niekoho byť, keby milovala úklony natoľko, že by išla do tej miery, ako sa dostať jeden vytetované na predlaktí a dokonca pomenovať svoj blog po ňom? Ja, napríklad, myslel dala mimo girliest atmosféra v miestnosti, kde som sa s ňou rozhovor. Či už sa jedná o nový výrobok krása, make-up techniky, alebo postupom k ďalšiemu pokusu o účes, zdá sa, že to všetko na končeky prstov. Tak, ako budete čítať ďalej, mohlo by to byť dobrý nápad, aby čo najviac z kozmetických tipov, že má čo ponúknuť.

1. Prečo Heart Luky a make-up?

Keď som začal blogov, že to bolo viac o predĺžení mojej osobnosti. Vždy som bol girliest dievča v mojej skupine, ktorý miloval make-up, móda, a luky, preto meno srdce luky & make-up. Avšak, teraz HBM začal byť jeden z najviac dôveryhodných miest pre ženy, pokiaľ ide o make-up, starostlivosti o pleť, alebo módy.

load...

2. Najlepšie radu môžete dať milovníkov krásy?

Nikdy spať s make-upu. Pred spaním bez ohľadu na to, ako ste unavení Nemôžem zdôrazniť, že je dôležité odstrániť make-up. Spánok s make-up vedie k upchatiu pórov, čo má za následok hromadenie baktérií a viete, čo to znamená - breakouts!

3. Váš obľúbený kúsok make-upu a prečo?

Oh, to je toughie, ale ma miluješ nejakú podložku! Bolo to kvôli očné linky, ktoré som začal čítanie na krásu blogy zistiť ten najlepší na trhu. Cítim sa ako umelec pri kreslení oči, či už je to ostrý krídlo zabiť srdce (obrazne, samozrejme), alebo nejaké abstraktné vzory v závislosti na mojej nálade. Raz som dokonca ani moja očné inšpirovaný papagáj.

4. Viem, že nenávidím sledovanie filmov, tak kde čerpáte inšpiráciu krásy?

Wow, ako to viete? No, je to pravda. Ja nenávidím sledovanie filmov, pretože nemám trpezlivosť sedieť cez dve až tri hodiny na jednom mieste. Väčšinou som sa inšpirovať módnymi dráh a tiež pomáhajú udržať ma krok s najnovšími tendenciu.

load...

5. Kto vás inšpirovalo, aby krásu blogger ste.

Vždy som obdivoval Christina Temptalia. Ona doslova pestuje pred našimi očami či už je to z hľadiska jej schopností či úspechu. Jej záväzok k jej práci a úsilie sa neustále stavia na boli veľmi inšpirujúce. Okrem toho, je to vždy spätná väzba a mailov od čitateľov, ktorí zostal živý oheň v bruchu pokračovať blogovanie.

6. Režim starostlivosti o vlasy vám prisahám pri?

Dobrý ol'Champi! Aj keď som to neznášal počas svojho školského času. Ale je to naozaj pomáha v raste.

7. Kde vidíte svoj blog v najbližších piatich rokoch?

Mám veľké plány HBM a rád by som nadviazať ju ako jednu zastávku cieľ pre krásu a make-up v nasledujúcich piatich rokoch.

Prudký požiar

Obľúbená farba sezóny

Bordeaux!

Obľúbený maskérka

Chandni Singh

Obľúbené tovar sezóny

Balzam je, Manizer Sisters Palette. Hovorí sa, že fake to, kým si to, a to je jeden produkt, ktorý je pre mňa žiariť aj na mojej najviac unavené dní.

All Time Favorite Lipstick

Nie je rúž sám o sebe, ale MAC Spice lip ceruzka je farba na pery Som posadnutá. V tesnom závese by MAC Flat Out Fabulous.

Vaša krása Quick Fix

Riasenky. To otvára oči a robí je svieži vzhľad v jedinom okamihu. Skúste to cez Kohla a uvidíte.

5 vecí, jeden z nich musí vždy nájsť v taške

PowerBank (iPhone a snapchat, grrr), kompaktný, rúž, ručné sanitizer, a peňaženka.

Najdôležitejšie Kozmetický tip Your Mom ťa učil

Piť veľa vody. Myslím, že to je dôvod, prečo som nikdy vypukol alebo bojoval so zlou pleť aj v dospievania.

Vaše obľúbené Feature o sebe - How Do You Zdôrazniť It

Moje oči. Nikdy som opustiť dom bez maskary alebo vložky!

Tak, že zhŕňa žena za najvyhľadávanejšie krásy blogu v Indii. Ona je živé a zábavné, a môžete dôverovať svoje stránky byť váš go-to za absolútne žiadne krásy radu, ktorú potrebujete.

Poznámka: Lishi je make-up sa vykonáva Afsha Rangila. Ona je Stylecraze je in-house make-up a krása expert. Dalo by sa pozrieť na niektoré z jej príspevkov na www.stylecraze.com.

load...