Noviny

Taylor Swift's Diet and Workout tajomstvo

Taylor Swift's Diet and Workout tajomstvo

Premýšľali ste niekedy, ako niektoré celebrity udržanie štíhlej a lákavý obrázok napriek ich odvádzanie pracovnej doby, prehliadky, udalosti a propagačné akcie po celý rok? Pri 25 ° C, Taylor Swift pokračuje byť medzi tými celebritami, ktorí robia titulky pre ich albumov a filmov, ako veľa pre ich kondíciu a vzhľad!

Pekné spevák a herec je nikdy nevidel s kíl tuku na jej drobnú postavu a kondíciu aj naďalej neoddeliteľnou súčasťou jej života. Na rozdiel od jesť vhodné potraviny, aby zostali fit a cvičiť, ona tiež robí jej najlepšie, aby zostali v dobrej nálade väčšinu času.

Takže by ste chceli vedieť, Taylor Swift je diétny plán? Nech sa páči!

O podrobnostiach Taylor Swift je Diéta:

Pre jej tisíce fanúšikov, Taylor Swift je najpredávanejších albumov a filmových vystúpenia držať taký záujem ako jej fitness a diétne tajomstvo. Na rozdiel od toho, čo mnohí ľudia môžu myslieť, dáma nie je hladovať seba udržiavať tenkú postavu, a ani ona vystrihnúť veľa pokrmov zo svojich pokrmov pre tento presýpacie hodiny postavu. V skutočnosti, ona nemá rád používa slovo, dieta 'osobne, a namiesto toho udržuje zdravé stravovacie návyk a prísny cvičebný režim.

load...

1. Hydratačný The Body, čistou vodou:

Taylor Swift je presvedčený, že k udržaniu fit a dobre-posilnil telo, mali by ste ho udržiavať hydratované. K tomu, piť veľa tekutín je absolútnou nutnosťou. Pije sa asi 10 fliaš vody za deň, čo niektoré z jej priateľov vtipkovať. Avšak, pani pozná výhody udržať jej telo hydratované. Ona je tak predovšetkým o pitnú vodu, ktorá sa nesie prípad vo svojom vozidle rovnako.

2. Zdravé stravovanie vo všedné dni:

Taylor Swift sa drží zdravé stravovanie vo všedné dni. Drží sa jesť šaláty, sendviče a jogurt väčšinou. Ona je to miesto, aby sa zabránilo sladené nápoje robí. Celkovo možno povedať, že jej ľahké jedlá, ale nerobí to príliš drastické. Ona používa šaláty poraziť chute na sladké. Niekedy sa zväzky vo veľkom množstve zeleniny a rýb, šaláty dostať živiny v dostatočnom množstve.

3. A Little Indulgence Pre chuťové poháriky cez víkendy:

Každý, kto sa cíti ako vyžíva vo svojich obľúbených jedál občas, aj keď tie sú ťažké kalórií. Taylor Swift nie je výnimkou. Cez víkendy sa oddáva napcháva na kalórie ťažkých komfort potravín bez váhania. Dáva prednosť zvykal na malý hamburger a hranolčeky. Kopček zmrzliny je ďalším zo svojich obľúbených! Ona tiež miluje napcháva na cookies a karamelky vykonaných matkou, hoci vedel, že majú vysoký obsah kalórií.

load...

4. Varenie pre potešujúce chuťové poháriky, niekedy:

Ona je tiež záujem o varení, a to najmä do pečiva. Ona pečie cukroví čas od času. V zime má rada robiť tekvicové chlieb pre svoju rodinu. Starbucks je ďalší z jej obľúbených, a ona preferuje tekvica korenie latte. Okrem pečenia, keď občas rada varí nové a ľahko-to-robiť riadu, odhaľuje speváčka. Občas sa varí kurča a cestoviny pre priateľov a rodinu taky.

5. Potraviny Stále V chladničke:

Stále niektoré bežné potraviny vo svojej chladničke vždy, hovorí mladý spevák. Egg sa používa predovšetkým na výrobu jej raňajkách. Má rada tiež, aby na tenké plátky šunky. Si vyberie pomarančovú šťavu na nápoje okrem vody. Swift občas pije diétne kolu. Ona tiež preferuje s Parmigiano-Reggiano.

6. Healthy Snacking:

Keď ona je mimo domova, alebo cestovať, snacking stáva nutnosťou pre krásne speváčky. Snaží sa držať zdravé desiaty napriek tomu dáva do príležitostných chute pre cheeseburgery. Pije Swift Shake- nápoj, ktorý bol vyrobený Dr Oz na ňu. Obsahuje arašidové maslo, sušené brusnice, ľanové semienko s čokolády.

Expert View Na jedálničku návyky Taylor Swift:

Odborníci Diéta a odborníci na výživu myslí, že diétny plán Taylor Swift dodržiava je takmer dokonalý, a bude vyhovovať potrebám mladej generácie posadnutá štíhlej postavy. Elisabetta Politi, spojená s diétou a fitness centra z Duke University, si myslí, že je to veľmi praktický prístup k potravinám a jedenie. Swift jedla svetlo, bez toho, aby veci do extrému, nápojový veľkým množstvom vody a strediská na nezdravé potraviny len príležitostne. Ona múdro rozhodne, že piť sladké nápoje, ktoré majú tendenciu dať na tuku. K tomu všetkému, že nezbavuje svoje chuťové poháriky a jej inštinktívne, skôr než držať prísnu kalórií grafu. Skutočnosť, že je chudá jej veľa pomáha rovnako.

Taylor Swift je fitness režime:

Na rozdiel od jesť vedome, talentovaný herec, spevák tiež robí svoje najlepšie zostať štíhla a pevná, ako to je. Swift je predovšetkým o udržanie svojho kardio rutinné cvičenie, podľa zdrojov blízkych speváčky. Ona nie je hyper o prácu von, ale robí veci, ktoré pomáhajú jej zostať fit a plný energie.

1. Pravidelný režim Cvičenie:

Rovnako ako to robí s potravinami, Taylor Swift tiež sa lepia na pravidelné cvičenie režimu. Nemá príliš spoliehať na jej gény. Ona beží niekoľko míľ každé ráno, aby svoje energetické hladiny zvýšené. Okrem toho, ona tiež udržuje sama obsadený v iných typov tréningu. Venuje telocvične a pracuje tvrdo. Keď chodí do posilňovne, ona nemá šetriť na tréningu vôbec.

2. Použitie bežiacom páse:

Taylor Swift je pomerne vysoký a má štíhle nohy, ktoré pridávajú na jej kráse. Ona zaisťuje jej nohy sú tónovaný a tvaru za všetkých okolností. Za týmto účelom, keď beží na bežiacom páse. Ona používa eliptický trenažér rovnako.

3. Potenie It Out:

Na rozdiel od niektorých iných celebrít a kolegami, Swift nevadí, potenie to. V skutočnosti, ona sa príliš nestará o tom, ako to bude, aby vyzerala v tej dobe! Verí, že v koncepte odstraňovaní toxínov z tela cez vypracovanie a potenie. To tiež pomáha jej udržať tuk na uzde.

4. Žiadny Obsession s ceruzkou štíhlu líniu:

Pri práci von je dôležitý pre Swift, ona nie je práve posadnutí dosiahnutie alebo udržanie super štíhlu postavu. Ona pevne verí v koncept, ktorý by ste nemali pracovať von len na chudnutie alebo chudnutie. Ktoré môžu skutočne odradiť svoj pokrok.

Ešte nám povedať, ako to po vás pomohlo. Môžete vyjadriť v poli nižšie!

load...