Noviny

Svadobné farby Nápady na kombináciu

Svadobné farby Nápady na kombináciu

Keď sa váš veľký deň je za rohom, všetko sa cíti ako veľký problém. To je pravdepodobne dôvod, prečo sme sa nakoniec s úzkosťou útoku tak ľahko v priebehu prípravy. To môže byť docela ohromujúci - všetko má k dokonalosti, každý malý detail je potrebné, aby sa spojili vo veľkom schéme vecí. Nechcem pridať do vášho taxatívny výpočet nevyhnutných vecí, ale viete, čo je ešte dôležité? Paleta farieb. A to má byť jedným z prvých vecí, ktoré sa rozhodnú, pretože mnoho z toho, čo sa deje v priebehu prípravy je založený na túto tému.

Urobme to jednoduché a diskutovať o svadobné farebné kombinácie nápadov, ktoré by ste mohli použiť aj stavať. Zostaň so mnou a prebývať v svadobné odtiene.

Zoznam svadobné farebné kombinácie z čoho vyberať

1. Tmavo Ružová farba Kombinácia

Farba, ktorá je všade okolo práve teraz. Pink nemusí vždy byť dievčenskú. Ružová vašu svadbu s kombináciou fuchsie a zlata - to je ako veselý a slávnostné. Fuchsia prispieva k jedinečnej napriek tomu zaujímavý výber farieb pre svadobné šaty. Váš človek môže ísť na tradičné indické šaty v zlate s nádychom ružovej alebo obleku s Tmavo štvorcových vreciek.

load...

Dalo by sa začleniť tieto farby ročník svadobné témami, pri ktorých je kladený dôraz na kvety. Urob to po dobu celého interiéru a označte ju všade tam, kde je to možné, ale uistite sa, že je vkusné a dobre vyvážené. Papierové svetla, koláčiky, svadobná torta, Zasadací poriadok, dekorácie, atď., Sú všetky možnosti, ako začleniť paletu farieb.

2. Modrá farebná kombinácia

Aké sú svadby, bez toho aby niečo požičaného alebo niečo modré? Ešte o niečo ďalej a robiť všetko modré. Myslím, prečo nie? Z neba modrej na zelenomodrá, tyrkysové na ochranu vodného farieb sa bude toto spektrum nikdy nepodarí vás. Po prvé, rozhodnúť o odtieň modrej milujete najviac a začleniť ju do všetkého. Modrá a biela je klasický combo, takže žiadnym spôsobom použiť farbu, je úžasné. Tiež si uvedomte, iskriť up dekor všade tam, kde si môžete rozbiť to trochu. Pokiaľ chcete vzdialiť od typickej modrej, bielej a bling rodiny, mohol by ste ísť na farby, ako ružové zlato, pálením alebo dokonca tmavošedý pre vonkajšie záležitosť a urobiť z neho oblázkovitý záležitosť.

3. Oranžová farebná kombinácia

Teplý, priateľský a živé - ako svadby by mali byť. Mandarínka, pomaranč, spálený oranžový alebo niečo v tomto odtieni karty kričí svadbu ako žiadny iný. Pre tradičné svadby, mohol by ste ísť všetci von s oranžovou a dotknúť sa ho so zlatým odtieňom pridať trochu glam. Pre viac súčasné cieľovej svadobné koncept, prelomiť stereotyp s kombináciou modrej. To je kombinácia farieb, ktorý je doháňa a ako požiar, a to najmä s príchodom veku svadby. Ubezpečujeme vás, skončí s jednou dechberoucí svadobný album, pretože niektoré farby pridať žiara na váš tvár a práce k svojmu prospechu. Môžete začleniť túto farebnú kombináciu na milión vecí - od pozadia, usporiadania sedadiel a oltára ku vrcholy.

load...

4. Purple Farebné kombinácie

Horúci favorit mnohých párov. Po prvé, pretože je ľahko realizovateľné a možnosti sú nekonečné, a za druhé preto, že určuje náladu hneď bez námahy. Kombinovať fialová s mandarínky, žltá alebo dokonca vyskúšať ombre, ak chcete, a to bude stáť stranou ako žiadny iný. Fialové cupcakes alebo svadobné koláče sú jedny z najlepšie vyzerajúcich koláče a vynikajúci spôsob, ako miešať tému. Myšlienka, ktorá sa ľahko vojde do vášho svadobné oblečenie taky. A pokiaľ ide o kvetinovú výzdobu a svadobné kytice majú obavy, vaše možnosti sú neobmedzené.

5. Peach farebná kombinácia

Take tento romantický príbeh vy a kombinovať ich s svadbu broskyňovej farby - nič menšieho rozprávky. Tam je niečo o tejto farbe, ktorá mení to všetko nastaviť náladu na sladké, sofistikované a elegantný záležitosť. Ak chcete prerušiť subtleness na tlmené broskyne, hodiť v nejakej červenej pre správnu mieru. Tučné červené a elegantný broskyňa vziať ju do zárezu.

6. Červená farba Kombinácia

Sme vo veku, keď nutkanie robiť jedinečné veci, je na všetkých-time vysoká. Áno, súhlasím s tým, že nie je nič zlého s ňou; robiť, čo to znamená byť, v pohode '! Avšak, práca s farbami, ktoré navždy spájané s láskou, romantika, svadby a rozprávok a jej miešanie s modernými farbami znie oveľa chladnejšie ku mne. Červená a zlatá, červená a zelená, červená a satén, červenej a vápno, červenej a ružovej, a tak ďalej. Mohol by som tu sedieť a ísť do nekonečna, že to, ako moc môžete robiť s červenou. Počkaj! Ako sa o zníženie odtiene červenej, ako ombre účinok? Je to neskutočné, tak ťa nechám s touto myšlienkou.

7. Gold farebná kombinácia

Svadobné farba, ktorá funguje rovnako skvele buď ako samostatný farbe alebo v kombinácii. A hovorí o kombináciách, ako keby oprávnene povedať - obloha je limit. Ak máte, veľký tučný indická svadba 'na mysli, ísť na zlato bez druhej myšlienky. Požičať lesk a žiara z tohto bohatého, luxe, a nádherné farby. Ísť všetci von zlatom - môžete sa rozhodnúť pre monotónna vzor alebo prepínať ozubených kolies s okolitými farbami ako pastel alebo ružové. Alebo otočte ho úplne tým, že ide tučne a preppy.

8. Navy Blue Farebné kombinácie

Opäť platí, že námornícka modrá je synonymom pre svadobné farieb. Námornícku modrú oblek ide greatr s bielymi šatami. A ten, ktorý väčšina párov majú vo svojom konečnom zozname. Ale ako je to s námornícka modrá a zlato pre trochu nervózny vzhľad, alebo námornícka modrá a broskýň? Počkať! Počul ste o eklektický námorníckej modrej a fuchsie ružovej kombinácii, ktorá je v móde práve teraz? Pre kombinácie, ako sú tieto, môžete tiež hojdať trochu a používajú akcenty zlaté, strieborné alebo iné farby pre lesk a trblietanie.

9. Žltá farba Kombinácia

A moja posadnutosť so žltým a Coldplay je nikdy nekončiaci. To kričí slávnostné zápal. Ak ste niečo ako ja, ste už predal na myšlienke mať žltú svadbu. Žltá a červená sú tradičné svadobné farby, ktoré majú živé, jasné a krásne aura k nim. Myslím, že nie všetci chceme, že? Dekor, ktorý prispieva k príjemným vystupovaním. Yellow ide s väčšinou jasných farieb, rovnako ako tóny. Takže, bude mojím hosťom a urobiť z neho knockout žlto.

10. Off-biele a pastelovo farebné kombinácie

Viete, čo sa hovorí - priamo uprostred bežného života, láska vám rozprávku. Ak ste nevestu-k-byť a čítanie tohto, som si istý, budete súhlasiť. A ako inak si to preložiť do fyzického sveta, ale s farbami a motívmi, ktoré znamenajú rozprávka? Pastelky, ivories, off-biele, a ďalšie tóny môžu zobraziť náladové svadby. Odtiene špinavo bielej a krémovej s odtieňmi broskyňovej, pastelové alebo zlaté, aby pre romantické tému. Vždy máte na výber z pridávanie trhavých alebo neónové farby na základe vášho oblečenia, miesta, atď

Letné Svadby farebná kombinácia Ideas

Výberu farieb pre vašu svadbu, je veľká časť skladačky, ako sme už diskutovali. Ak si nie ste istí, ako začať, nechať prírodu byť vaším sprievodcom. Začnite s ročnom období budete vydávať - ​​povedzme, že ste sa vydávala v lete. Premýšľajte o sezónnych kvetov vo vašej časti sveta. To je vaša narážka. Teraz začať zúženie farby sa tým, že je mapovanie s obľúbenými farbami. Použiť kombinácia, ktorú sme práve uvedeným a podľa ich priradenie. Vyberte si mäkké a upokojujúce farby pre vonkajšie letné svadby kompenzovať letné jasu alebo ísť s kombináciou odvážnych a jemné odtiene. Neexistujú žiadne pravidlá, ako dlho, ako vaše výzdoba nedáva svojich hostí bolesti hlavy a nie je v ich tvári!

Zimné Svadby farebná kombinácia Ideas

Áno, zimné svadby sú o snové a náladový. A je to dobrý nápad držať s týmto vzorom a ísť s zlaté, modré, pastel alebo ružové. Alebo môžete pridať nejaké teplo s farbami, ako je červená, fuchsie, mandarínky, hnedé, zlatej alebo žltej. Uvedomte si, že neexistuje žiadna meranie meradlom podielu týchto farieb. Nebuďte rigidné o tému a držať sa ho. Byť tekutá a open - to všetko zapadne na svoje miesto. Vezmite rady z miesta konania; zvyčajne vám Jumpstart.

Ako si vybrať svadobné farieb podľa vašej pleti

Takže predtým, než sa dostaneme do detailov, je základom pre výber farieb podľa Vášho pleti. K dispozícii sú teplé a studené odtiene pleti, a existuje mnoho spôsobov, ako určiť túto. Ale najjednoduchší spôsob, ako som zistil, sa stanovením farbu žil pod zápästie. Ak sa objaví zelená, tie sú teplé tónovaný, a ak sa hojdať na modrú, ste v pohode tónovaný. Jednoduché a rovnaké!

  • Svadba Farebné nápady pre ľahšie tóny pleti

Sorbet, lesklý, maliny, a horúci alebo len o akýkoľvek odtieň ružovej bude fungovať ako kúzlo. Ostatné svetlejšie farby sú smaragdovo alebo polnočná modrá, tmavomodrá, kráľovská alebo smaragdovo modrá, fialová alebo granátové jablko, modrozelený, tyrkysová alebo mint green. Máte veľa možností, pokiaľ nie sú neznesiteľný.

Čo by ste sa mali vyhnúť - Snažte sa držať ďalej od farieb, ktoré vás vyzerať vyblednuté. Kým červenej a pomaranče pracovať, ako sme hovorili, nenechajte sa over-the-top jeden. Môžu byť docela ohromujúci.

  • Svadba Farebné nápady pre Wheatish tón pleti

Ísť na farby, ktoré sú na svetlejšie strane spektra. Nemali by byť príliš efektné, ale zároveň nemôže byť príliš bledý jeden. Rovnováhu tu. Mandarínky, koralové, zlatisto žlté, broskyňové, lesklý alebo ružová, niektoré odtiene červenej alebo farby okolo toto a tamto pridať okamžité svetlo do tváre, a tiež doplniť vašej pleti. Tmavo modrá, kráľovská modrá, smaragdová, olivovo zelená, atď. Sú ďalšie možnosti, ktoré robia presne to isté pre teba.

Čo by ste sa mali vyhnúť - Tupé alebo tlmené farby ako Sivé, tmavošedý, béžová, galaktických farby, a niektoré odtiene zelenej nemusí byť veľmi dobrý nápad.

  • Svadobné Farby pre hlboký tón pleti

Olív alebo hlbšie tóny pleti, pastelky sú vaše go-farieb. Vaše reakcie môžu byť, "Ale to ma nebude vyhovovať?" Áno, počul som, že predtým, takže budete musieť veriť, keď to hovorím - ísť s mätou, pastelové, broskyňový ružové alebo iných teplých tónoch - oni aby váš tvár žiarivá. Môžete tiež ísť trochu ťažký tejto palety a pokúsiť zápalné pomaranč, koral, atď, a vráti sa k nám poďakoval.

Čo by ste mali Avoid- Drž sa od všetkého, čo je over-the-top a tučným písmom. Ako divoké červené alebo niečo v neónu nemusí byť úplne v súlade s vašej pleti.

Úprimne povedané, to nie je žiadna veľká veda - to jednoducho vyžaduje pozornosť k detailu. A všetka pozornosť svoj veľký deň skutočne zaslúži. Pokiaľ máte svadobný plánovač, máte základ pre dávať im pokyny, a ak nie, je to dobré miesto pre štart a stavať na, ako je libo. Dúfam, že to pomohlo. Užite si svoj veľký deň a veľa šťastia so všetkým!

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Majú svadobné farby majú zmysel?

Farby symbolizujú a nastaviť náladu na ktoromkoľvek mieste - to je dôvod, prečo sa stáva absolútne nevyhnutné, aby si vybrať tie správne. Vyberte si farby, ktoré vás definujú ako pár, zdieľaných záujmov, miesta, času svadby apod To hovorí veľa o vás bez slova. Urobte si čas z vašej svadby a pochopiť, čo každá farba znamená. Nemusíte sa dostať do vedy a psychológie farieb, ale bol informovaný, zatiaľ čo rozhodovanie robí veľa rozdielu na vibrácie vaša svadba bude rozdávať.

Ešte farby vo vašej svadobná torta nič neznamená?

Áno, ako sme práve diskutovali, majú na mysli niečo. A najjednoduchší spôsob je ísť s farbami, ktoré zodpovedajú vášmu téme. Ale opäť, nebuď tvrdohlavý na zodpovedajúce svadobnú tortu so všetkým ostatným. Tak dlho, kým nie sú úplne náhodné, a čo je najdôležitejšie, v prípade, že torta chutí, je to všetko dobré!

Odporúčané Články

  • 15 vecí, ktoré by ste nikdy nemali nosiť na svadbu
  • 60 Best Indický Svadobné Makeup Tipy
  • 40 Indické Svadobné účesy Ideálny pre Vašu svadbu
  • 20 najlepších Oblečenie Od Manish Malhotra má Svadobná kolekcia

load...