Noviny

Star tajomstvo krásy: Kate Winslet

Star tajomstvo krásy: Kate Winslet

3D Titanic je všetko nastavené, aby uvoľnenie do 2 dní, dnes my vám povedať tajomstvo krásy krásne ruže. Všetci sme milovali svoju nevinnosť a jednoduchosť v tomto filme. Ale predovšetkým to, čo sme milovali najviac, je jej bezchybnú pleť a krásu. Tie ružové líca, ružové pery a minimálne make-up, však vyzerala ako anjel z neba, nápadne krásna. Jej je klasická krása, nič kozmetické. Nechceme počuť o jej prevzatie botox alebo dostať sa do kozmetických operácií každý druhý deň. Stále mení jej make-up podľa jej veku. "V mojich raných 20. Rokov, mal som oveľa guľatejší tvár - šteňa tuk Teraz, vo svojich 30. Rokoch, to je viac hranatý a moja make-up potreby sú rôzne.".

Neveria v chudého alebo nulovou veľkosťou postavy. Snaží sa ju udržať po cvičení a podporuje pri okrúhlom tvare presýpacích hodín postavu. "Ako môžem liečiť sám niekedy? By pitie veľa tuku kolesu. Aj zriedka piť limonádu, ale keď som si, že to nie je diéta, je to skutočná vec."

Krásna Kate Winslet tvár:

Ona sleduje tvár stravu, čo znamená, diétny režim, ktorý udržuje jej tvár žiariacu a atraktívne. Ona sleduje túto diétu striktne pre 2 dni, aby sa odstránili všetky toxíny z tváre. Ak ste príliš chcieť, aby výborný lesk na tvári bez make-upu, postupujte nasledovne:

load...
 • Raňajky: 2 pomaranče a 2 mandarínky.
 • Dopoludňajšia: 1 pohár oranžové s citrónom, kiwi alebo malinovú šťavou.
 • Obed: 1 kus melónu, 1 šálka hrozno, 1 jablko, 1 infúzie.
 • Olovrant: 1 grapefruit a mandarínka 1.
 • Večera: 3 plátky ananásu, 3 sušienky, 1 banán, 1 infúzie.

Tak to je prirodzený tajomstvo jej krásnej tvári.

Zmyselné Kate Winslet body:

Toto je jej tvár, čo jej telo? Aké je tajomstvo k jej dokonalé kondícii? Tancujú a cvičí Pilates. Ideálne, ak chcete, aby sa vaše telo, bez toho aby sa chudý v dobrej kondícii. Ona je jedným z nich, ktorí hovoria, že ženy by mali rešpektovať svoje telo a byť šťastný, ako sú.

load...

Očarujúce Kate Winslet make-up:

Značka veľvyslanec Lancomeloves jednoduchý make-up. Keď doma, všetko, čo používa, sú riasenky, trochu korektor a balzam na pery. Ale tiež objasňuje, že tieto produkty nie sú tak drahé. Radšej používať tieto produkty Vie pracovať správne na tvári, a nemajú byť prefinancovaním produkty. Tiež nám radí, že nenosí toľko make-up, takže nevyzerajú upečený na konci dlhého dňa, a ona robí to povinný pre nás pre odstránenie make-upu pred spaním. Musí byť pre všetkých! Budete prekvapení, vedieť, ale faktom je, že robí svoju vlastnú make-up aj na červenom koberci pre verí "menej je viac".

Kate palice základné pravidlo o tom, ako nemôžete mať viac ako jednu zvláštnosť tváre zdôraznil: je to buď oči alebo pery. S ňou, je to väčšinou pery, ktoré sa jej páči na pokrytie jasne červené. Z nejakého dôvodu, Kate málokedy platí pre ťažké dymové oči vyzerajú na červenom koberci. "Glamour je pre mňa o zostávajúce elegantné a decentné. Napríklad, s veľmi výrazné farby na pery, nemožno preháňať zvyšok tváre, "hovorí hviezda. "S žiarivo červenej strany rúže, jednoducho ísť s množstvom riasenky a udržať všetko ostatné čisté. Milujem Lancome L'Absolu Rouge rúž, pretože to trvá. Ak ste stráviť celú noc Bozkáva, nebudete musieť znovu, "hovorí Kate. Samozrejme, že tiež používa základy: v priebehu rokov, zistila, že sa dostala lepšie výsledky pri použití kombinácie dvoch základov, nie len jeden. V rovnakej dobe, ona riadi zo sušeného zrejmé z nejakého dôvodu, že sa nebojí zverejniť. "Málokedy som sa spoliehajú na jednom základu - zmiešaním dvoch farieb môže urobiť veľký rozdiel. Nikdy používať príliš veľa prášok, len na správnych miestach [ako T-zónu]. Mám broskyňový páperie na lícach, takže musím byť opatrný s práškom, "hovorí.

Kate hovorí, biela je najhoršie farbu, ktorú môžete nosiť na verejnej akcii, pretože to je "nemilosrdný" vo viac ako jedným spôsobom, a odhaľuje, ako sa zachovajú tvár, keď príde na pedikúru: s červenými nechtami.

Sexy Kate Winslet vlasy:

Teraz prichádza na vlasoch. Ak chcete mať zdravé a sexy vlasy ako ona, to je to, čo naznačuje, aby si:

  • Kefa vlasy dvakrát denne správne, aby sa odstránili akékoľvek vlasy prach.
  • Prepnúť na mierne šampóny.
  • Kŕmiť svoje vlasy s veľkým množstvom vitamínov, zinku a železa.
  • Nikdy kefa vlasy, keď mokrý.
  • Masírujte pokožku hlavy často.
  • Použiť olej na vlasy dať výživu vlasov.
  • Ostrihala vlasy každé tri mesiace, medzi 3 alebo 4 prsty.

Jednoduchý dáma s fascinujúcou beauty.That to všetko o nej Rose nášho srdca - Kate Winslet!

load...