Noviny

Spím s cibuľou v mojom ponožke a to je to, čo sa stalo

Spím s cibuľou v mojom ponožke a to je to, čo sa stalo

Existuje celý rad povedačky, ktoré sa zdajú príliš dobré, aby to bola pravda (a šialený, samozrejme!). Nemajú žiadny logický zmysel, ale nejako stále pracovať!

A tento príspevok bude hovoriť o niečom podobnom - verte mi, ľudia prisahajú na to!

Takže dovoľte mi predstaviť vám cibuľu a ponožky príbeh! Zaujíma vás, ako to môže byť dokonca prospešné pre vás? Potom choďte do toho a prečítajte si tento príspevok!

load...

Bol ste si vedomý skutočnosti, že spodnej plochy chodidla majú priamy prístup ukazuje na všetkých vnútorných orgánov v tele? Podľa čínskej medicíny terminológii sú tieto prístupové body sú známe ako meridiány, a oni tvoria cesty ku každému orgánu v tele.

Došlo k veku starý spor o existencii meridiánov, ale tí, ktorí sú dobre oboznámení s čínskej medicíny vieme, že meridián systém je veľmi úzko súvisí s naším tela nervovej sústavy.

Odborníci hovoria, že tam je asi 7000 meridiány v dolnej časti nôh, ktoré priamo odkazujú na rôznych orgánov! Môžete mi veriť, že?

Nižšie uvedený obrázok jasne predstavuje meridiány a ich prípojných bodov s orgánmi a systémami v tele.

Tieto meridiány pôsobia ako silné elektrické obvody vnútri tela, ale sú často spiace, ako sme väčšinou pokryť naše nohy s obuvou. Stimulovať tieto meridiány je veľmi dôležité pre naše telo fungovať zdravo.

load...

Stimulovať dno našich nôh a na zem sa s iónovým poľami negatívne zemskej, to je vždy odporúča ísť naboso kdekoľvek a kedykoľvek je to možné!

Jedným z najlepších spôsobov, ako stimulovať tieto meridiány je dať cibuľa plátok vnútri ponožky (v dolnej časti nôh) a nosia ich do postele.

Tu je návod, ako môžete to urobiť:

  • Potom cibuľu (červené alebo biele) a rez je na tenké a ploché plátky (uistiť sa, že je to organický cibule, aby sa zabránilo vedľajším účinkom pesticídov, ako sú hubové infekcie).
  • Umiestnite cibuľa plátok v ponožkách (pod nohou, ako platforma) a spánok ako obvykle.

Ako spíte, sa liečivé vlastnosti cibule byť absorbovaná nohy, a to pomôže pri stimulácii meridiánov.

Cibuľa sú považované za prírodný liek na rôzne choroby, a sú známe pre svoju magickú liečivú moc. Sú tiež známe ako prírodné čističe vzduch, a pri aplikácii priamo na kožu, majú tendenciu k odstráneniu baktérií a zabiť baktérie. Kyselina fosforečná (látka, ktorá dráždi oči pri krájaní cibule), prítomný v cibuľa pomáha pri čistení krvi, keď vstupuje do krvnej cievy.

Nemáte čo stratiť tým, že tento cibuľu a ponožky liečbu vyskúšať! Dodáva sa s radom výhod. Oni sú:

  • Čistenie krvi.
  • Odstránenie choroboplodných zárodkov a baktérií.
  • Eliminácia toxínov a chemikálií z nôh a dodáva im cítiť lepšie (verte tomu alebo nie, funguje to!)
  • Zmiernenie príznakov horúčky, ako je studená a chrípku.

Avšak, opätovné použitie rovnakého cibuľa plátok nie je vôbec neodporúča. Takže dávať pozor na to.

Kto vedel, že niečo tak jednoduché a lacné, môže ukázať, že je to prospešné pre naše zdravie?

Co si myslis? Je to niečo, čo by ste mali vyskúšať, alebo si myslíte, že je to šialené? A ak ste sa pokúsili skôr, fungovalo to pre vás? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v poznámkach nižšie! Radi by sme od vás počuť.

load...