Noviny

Soulflower.biz Recenzia - čestný on-line Shopper Recenzie

Soulflower.biz Recenzia - čestný on-line Shopper Recenzie

Online Shopper- Review of Soulflower.biz

Dav sa špina, horúco! Kto chce ísť von a nakupovať, keď si môžete urobiť z pohodlia vášho domova? No, tu je prehľad on-line nákupný portál, ktorý ponúka prírodné a ručne kúpať a wellness produkty - Soulflower.biz

O Soulflower:

Soulflower je online nakupovanie portál, ktoré výlučne zásoby a predáva produkty Soulflower. Majú sortiment kúpele a wellness produkty od mydla a čistiace prostriedky masírovať oleja a hydratačné. Všetky výrobky sa predávajú na svojich stránkach sú vyrobené zo 100% prírodných surovín a neobsahujú žiadne umelé chemikálie.

load...

Soulflower.biz Review a ako nakupovať:

Design webových stránok Soulflower odráža produkty, ktoré predávajú! Na stránkach vyzerá veľmi organické a potešujúce a ružové farebnú schému je krásne. Na domovskej stránke má prezentáciu všetkých ponúk, ktoré boli spustené v súčasnej dobe spolu s kupónom kódy. Tieto výrobky, ktoré ponúkajú, sú rozdelené do rôznych kategórií a nakupujúci môžu prechádzať jednotlivé kategórie vybrať produkty, ktoré sa im páčia. Ešte nájdete v sekcii darčekový - Obsahuje krásne možnosti darčekové rôznych chutí a vôní, ako je levanduľa, jazmínu, atď

Zákazníci môžu tiež vyhľadávať produkty podľa názvu alebo zložky (ako je tea tree, aloe vera, atď) a vo výsledkoch vyhľadávania zobrazí zoznam všetkých produktov, ktoré obsahujú, že konkrétne zložky. To je veľmi užitočná funkcia pre tých, ktorí hľadajú pre určitú prirodzenú zložkou. Jedna vec, ktorú som našiel pri prehliadaní webu bolo, že tam bolo niekoľko technickej závady - niektoré stránky nebol správne načítať a niekedy Karta vyhľadávania nefungoval! Byť on-line nákupný portál, myslím, že by mala byť naozaj opatrní, o týchto veciach, pretože ovplyvňuje nákupnú skúsenosť užívateľa.

Akonáhle kliknete na produkt, webové stránky poskytuje popis, prísady a zdravotné prínosy produktu spolu s ratingy a hodnotenie ľudí, ktorí ho používajú. Akonáhle zvolíte "Pridať do tašky", nákupný košík sa automaticky aktualizuje. Keď ste pridali všetky produkty, ktoré chcete kúpiť, môžete "pokladnice" svoj vozík. Ak je váš nákup je nárok na akékoľvek zľavy, bude pop-up automaticky zobrazí poskytovanie informácií o zľavy a kupon kód, ktorý má byť použitý.

load...

Miesto má niekoľko možností platby, vrátane platby kartou, PayPal a na dobierku. Ocenenie site "Soulflower body" pre každý nákup, ktorý je možné uplatniť pri ďalších nákupoch. Je smutné, že na dobierku objednávok nie sú oprávnené pre Soulflower bodov! Nechápem, prečo za to a dúfam, že ju okamžite zmeniť. Soulflower ponúka dopravu zadarmo u všetkých objednávok nad Rs.450.

Môj nákupný skúsenosť s Soulflower:

Bol som umierajúci vyskúšať organické ručné mydla po dlhú dobu, a tak objednal dve mydla - Sexy Strawberry and Go manga (Znie to báječný právo?) Z ich webu. Mal som pár otázok ohľadom skladovania týchto mydiel a používal ich online chat vyčistiť tieto pochybnosti. Na podporný personál Soulflower boli veľmi priateľskí a odpovedal na všetky moje otázky uspokojivým spôsobom. Zvolila som Cash možnosť platby Dodanie na a bol obvinený Rs.50 dodatočne na expedíciu.

Môj balík bol vydaný 5 dní potom, čo som umiestnil svoju objednávku. Bol zabalený v pevnej kartónovej nádoby, ktorá obsahovala moju faktúru rovnako. Bol som trochu sklamaný s obalom, pretože bol veľmi jednoduchý a výrobky Aj vetva boli celkom drahé. Bolo by pekné, keby mohol Soulflower smrek ich obaly. To znamená, že obe mydla objednal som prišiel vo výbornom stave. Balíček tiež mal darčekový kupón vytlačený na to- tomto určite povzbudiť zákazníkov, aby sa budúce nákupy.

Chcem nakupovať v Soulflower.biz znova?

Áno, ja by som. Existuje veľa ponúkaných najzaujímavejších produktov ekologického poľnohospodárstva, ktoré by som chcel preskúmať. Miesto je ľahko ovládateľné a má niekoľko pohodlné platobných možností, nehovoriac o ich vynikajúcu zákaznícku podporu.

Už ste niekedy nakupovali on-line na Soulflower.biz? Aká bola vaša skúsenosť? Prosím vás, podeľte sa o svoje myšlienky s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...