Noviny

Som vypil med s teplou vodou na prázdny žalúdok každé ráno a to je to, čo sa stalo

Som vypil med s teplou vodou na prázdny žalúdok každé ráno a to je to, čo sa stalo

Som veľkým zástancom prírodných liečiv, a ja som robil na vodnej terapie po naozaj dlhú dobu. A to pomôže. Ale v poslednej dobe, priateľ zmienil terapiu medové vody. A počul som to robí divy. A tak som začal s medovou vodu každé ráno. Med, aj inak, je veľmi prospešný a skvelý náhrada cukru.

Ak chcete začať s, dovoľte mi, aby som vám recept Honey Voda:

Všetko, čo potrebujete, je nejaký prírodný med (uistite sa, že je úplne prirodzené a nie je manipulované, ak hľadáte pre najlepšie dávky) a voda. Vmiešajte lyžičku medu v pohári vlažnej vody tak, že jeho konzistencia pripomína krvnú plazmu. Tým, med vytvorí zhromažďovali zlúčeniny vo vode, ktorá sa stupňuje jeho terapeutické vlastnosti. Telo ľahko absorbuje toto zlúčenie. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, pitie tejto zmesi ako prvá vec každé ráno, než začnete čokoľvek iného.

load...

Prevencia je vždy lepšia ako liečba, a ten nie je príbeh dôchodcov manželiek, sa postavil na skúšku času. Snaží to určite budete cítiť zdravý a žiariace.

Tu je komplikovaný zoznam výhod, ktoré vám bude chcieť vyskúšať túto skutočnosť bezodkladne:

1. Weight Watchers 'Best Bud

Ahaan! Počul si ma! Hoci sto gramov medu obsahuje asi 305 kalórií, lyžička to v teplej vode môže fungovať úžasne na chudnutie cieľ. Med je výborným zdrojom prírodného cukru, a to eliminuje svoje sladké chute po celý deň. Pomaly, ale iste, uvidíte účinky, alebo skôr odmenu vo výške tohto úžasného nápoja.

load...

2. Reguluje ranná rutina

Med je skvelá pre váš tráviaci systém. Je antiseptické, antivírusové, antibakteriálne, a to magicky zbavuje žalúdok, keď mal ako prvá vec každé ráno. Hydratuje hrubého čreva, a dodáva vodu do stolice. To tiež zmierňuje kyslosť a tým, že dáte váš zažívací trakt krásny dobré umyť.

3. Imunita Zvýšenie

Surový organický med je bohatý na enzýmy. Je plná vitamínov a minerálov, a preto zohráva úžasnú úlohu pri tienenie systém pred škodlivými baktériami. Byť veľkým antioxidant, med lieči pokožku pred hlboko dovnútra, dávať to, že prírodné medové žiara.

4. Znížení klasifikácie Alergia

Toto je zaujímavé - použitím surového miestnej med je vaše telo zvyknúť na pele z tejto oblasti, vďaka čomu budete menej náchylné na ekologické alergie. Požehnanie včiel za úžasnú prácu, ktorú robia (pri pohľade na neho vo väčšej schéme vecí).

5. Fall In Love With The dopoludnia znovu

Prebúdza a voňajúce kávu je tak včera! Namiesto toho, prebúdza k sladké ráno je nová mantra! Cukor v mede umožňuje okamžité zvýšenie v energetike, a úplne vytrie leňošiť a letargiu. Tie sú ponechané pocit osvieženia a omladená, a celkom pripravení riešiť deň.

6. V krku a kašeľ liečiteľ

Ten sa osvedčil a funguje to zázraky. Med naozaj robí liečiť bolesť v krku a kašeľ drsný. A keď príde na ktoré majú každý deň, môžete úplne zabudnúť na to, čo je dole s chrípkou cítia podobne.

7. Detox

Good-bye toxíny! No, si uvedomiť, že sme hovorili o veľkom trávenie a jednoduché stolice? To je len polovičná prácu. Pridanie elán citróna do zmesi zvyšuje močenie, čo vedie k lepšej čistenie a celkovej detoxikácii. Nielen, že sú vaše hrubého čreva a tráviaci systém očistený, ale aj vaša pečeň je výrazne ťažila.

8. Cut Gas

Zbavte sa plynujúcich nepohodlie takmer okamžite s medom a vodou. Tento mix pomáha neutralizovať plyn, takže sa cítite v pohode.

9. Druh do srdca

Ako keby tieto výhody neboli dosť, med a vodu mix rázy dobrého cholesterolu a zabraňuje kardiovaskulárnych chorôb. Je to dokonca pomáha pri znižovaní vysokého krvného tlaku.

To je veľa vecí zvládnuť, ale to je tiež dosť motivácia, aby to vyskúšať a odporučiť svojim blízkym taky! Je absolútne stojí za to! Nemôžem ručiť za to.

load...