Noviny

Skrášliť vlasy na vlasy Efektívne - 5 Cool Hacky, ktoré naozaj fungujú!

Skrášliť vlasy na vlasy Efektívne - 5 Cool Hacky, ktoré naozaj fungujú!

Či už im hovoríte dieťa vlasy, flyaways, cowlicks alebo wispies - tieto malé a neprispôsobiví chĺpky, ktoré obklopujú vaše časť linky sú skutočnú bolesť. Pre tých, ktorí majú to šťastie, že ich nemá - uistite sa, že ďakujem svojej genetickej každej chvíli sa pozriete na svoju tvár v zrkadle!

A pre tých, ty smolu ako ja, ktorí bojujú s týmito nepríjemností denne, mám pár šialené hacky, ktoré pomáhajú skrotiť malí, beštie '.

Tu je niekoľko tipov na to, ako skrotiť dieťa vlasy:

1. Clear Mascara:

Všetko, čo potrebujete, je riasenka a čelo krotiteľ pomôcť s vašimi frizzes. Riasenky, ktorý je v podstate ľahšia verzia gél na vlasy, je jasné a nelepí. Až budete hotoví s styling vlasov naneste trochu riasenky s prútikom a skrotiť ju v smere, ktorým chcete, aby zostali. To funguje - skúste to!

load...

2. Styling produkty:

Stylingové prípravky môžu byť zachraňujúce život, zatiaľ čo boj proti flyaways a krepovateniu, ale nejdú cez palubu a skončiť s mokrými a mastnými hľadajú zámky. Chytiť minimálne množstvo dokončovacích krém, rozotrite medzi dlaňami, a použiť ju na krepaté vlasy okolo čelo vlasy.

Bonus: Vonia to naozaj dobre!

3. Style It Right:

Snažte sa vyhnúť nadmernému nástrojov tepelného stylingu a nadmerné kefovanie! To môže priniesť skryté flyaways von z dreva. Je to vždy výhodné použiť tepelne ochranný sprej pred styling vlasov pomocou fénu alebo kulmou. Dokončiť svoj štýl s ľahkou suchým olejom.

load...

4. Láska Thy Hand Lotion:

Zabrzdite krém na ruky ako obvykle. Potom, čo urobil, jemne spustiť dlaň na vlasy, dať mu nejaký vlhkosť, a skrotiť svoju zblúdilý vlasy!

Môžete tiež použiť balzam na pery ako alternatívu k ruke krémom. Oba fungujú rovnakým spôsobom; okrem textúre balzam na pery, ktorý dáva trochu viac Oomph pocit. Ak chcete zabrániť tomu, aby mastný efekt, prsty naneste malé množstvo cez vaše vlasy. (Milujem tento malý hack, ako balzam na pery je naozaj nikdy ďaleko!)

5. Zubná kefka trik:

Keď vediete zo svojho času, a nemôžu si dovoliť, aby umyť a vyfúkať vlasy, tu je jednoduchý trik, ktorý by mohol byť pre vás.

Streknúť si suchý šampón na pokožke hlavy a vyhladí ju pomocou prstov. Potom, čo vaše vlasy cíti trochu suché a menej mastný, použite mäkkú kefku na zuby naježil sa rozčesávajú tie malé pramienky na vašej línii vlasov na svoje miesto. Môžete tiež pridať nejaké lesk sérum na štetinami zubnej kefky, aby sa zabránilo chĺpky z curlingu alebo frizzing. To je najlepšie spoľahlivý hack pre skrotenie detskú vlasy pre tých, ktorí majú radi úplne čistú líniu vlasov!

Mám šialenú cowlick vo vlasoch, a môžem použiť rovnakú metódu položiť to byt. Je to jednoduché! Môže to znieť trochu divne, pretože sa týka zubnej kefky, ale je to stojí za to vyskúšať. (Nezabudnite použiť iný ako ten, ktorý používate na čistenie zubov, ale zubná kefka!)

A áno, musím priznať, že v čase, chaotický, mäkký dieťa vlasy vlastne robí váš tvár vzhľad roztomilejší. V takejto situácii, jeden jednoduchý spôsob, ako sa vysporiadať s týmto neupravenými vlasmi dieťa nie je to dotýkať vôbec! Skúste vytvoriť chaotický smrekový, vrkoč, alebo chaotický chvosta. Áno, sú super-roztomilé a je vhodná pre vašu príležitostné letný vzhľad! Tento bonus je potreba dať minimálne úsilie pre bezproblémové štýlu.

Už ste niekedy niektorý z týchto trikov pre úpravu účesu? Aký je váš obľúbený hairstyling hack? Máte nejaké iné nezvyčajné dieťa vlasy Skrotenie tajomstvo vo svojom kozmetickom arzenálu? Podeľte sa o ne s nami v poznámkach nižšie!

load...