Noviny

Silnejšie a zdravšie vlasy - Fake to až kým to neurobíte!

Silnejšie a zdravšie vlasy - Fake to až kým to neurobíte!

Každé dievča sníva, aby sa s silnejší a zdravší pramene, ktoré sú úplne na mieste. Ale všetky naše sny sa nenaplnili, môžu? Takže to, čo môžete urobiť, aby sa vaše vlasy vyzerať hustejšie a zdravšie? No, Fake to, kým si to!

Ak ste sa nerodí prirodzene silnejšie a zdravšie vlasy, existujú spôsoby, ako predstierať. Skontrolujte, či tento príspevok vedieť viac!

1. Blow preč:

Niekoľko Pre vylepší vašu fúkacia technikou sušenia môžu zvýšiť svoj objem. Vyfúkať vlasy v smere opačnom k ​​rastovému vzoru. Táto technika bude pomáhať pri vytváraní väčší objem a odraziť v celom vlasov v porovnaní so sušením v normálnom smere.

load...

TIP: Zameranie na koreňové a kefy vlasoch smerom k stropu získať väčší objem na korune.

2. Získať zahusťujúce rozprašovačom a / alebo Mousse:

Pre okamžité koreňovej výťahu, platí penu ku koreňom a vyfúkať hore nohami. Siahnuť po volumizing penou namiesto sprejové vzorec zahustenie svoje pramene. Naneste ju na vlhké vlasy pomocou prstov a potom štýl ako obvykle.

load...

Ak používate pena, nie nadužívaniu to!

3. Odložte rovnačky:

Rovnanie a vyrovnávať sa vaše vlasy jej poskytne tenšie vzhľad - tak odložil svoj žehličky a vybrať si fúkanie vlasov alebo kulma dať nejaký objem pre vaše vlasy.

Kým sa rozhodli pre kulmu, nech vaše kadere nastavená na 10 minút a potom opatrne prečesávať oblúčikov medzi prstami, čím vlasy silnejšie.

4. Aby sa vaše Valce:

Nastavenie si vlasy s valčekmi dodá objem, telo a krútia do vlasov až do ďalšieho umývania. Nastaviť celú hlavu do štyroch až piatich obrích vyhrievanými valcami, robiť celý svoj make-up, zatiaľ čo oni ochladiť, spustite prsty cez vaše kadere, a ste pripravení ísť!

5. Be A Česanie kráľovná:

Zahoďte pádlo kefu a vyzdvihnúť okrúhlu kefu. Pádlo kefa je určený pre elegantné a rovné prasknutie. Pokiaľ máte kratšie vlasy, vybral malé až stredné barel, zatiaľ čo pre dlhšie vlasy, ísť s väčším jeden.

Vyzdvihnúť náhodné sekcia, držať ich, streknúť volumizing sprej a jemne dráždiť svoje pramene s hrebeňom v pohybe hore a dole. To pomôže vaše vlasy vzhľad plnšie.

6. Získajte pravidelné úprave:

Jedným z hlavných dôvodov pre tenké povrazca, je tieto kučeravá štiepeniu. Najlepší spôsob, ako sa im vyhnúť, je tým, že pravidelné lišty a vyhnúť sa časté úpravy vlasov, ktorá zase robí vaše vlasy suché.

7. Vrstva Strategicky:

Váš účes hrá obrovskú úlohu v tom, ako vaše vlasy vyzerajú. Poraďte sa so svojím stylistom a získať lichotivé účes. Odrezanie niekoľko palcov pomôže nielen zbaviť suché rozštiepené končeky, ale tiež, aby vaše vlasy vzhľad plnšie.

Rovné vlasy budú vždy vyzerať tenšie - a tak získať nejaké pekné vlny a pridať hlasitosť na vlasy!

Existuje jeden jednoduchý trik, ktorý skutočne funguje! Až budete hotoví s styling vlasy, zastrčiť jednu stranu to za uši. To bude dávať vzhľad silnejšie vlasy, najmä ak ste pridali nejaké kadere!

Pridávanie niekoľkých pruhov a zosvetlenie farby vlasov pomáha tlačiť vlasu otvorený a zvyšuje celkovú hrúbku. Dokonca aj niekoľko upozorní na možné pridať okamžité zvýšenie výkonu.

8. Získať hlasitosti v spánku:

Predtým, než narazí na posteľ, vytiahnuť všetky svoje vlasy do vysokého chvosta, zaistite ho s gumičkou, a nechajte ju cez noc. To pomôže udržať objem a zabrániť pádu bytu ako spíte. Akonáhle sa dostanete hore, potriasť si vlasy s prstami, a to je ono! Perfektné vlasy s minimálnym úsilím!

Jednoduché, nie?

Jedná sa o niekoľko spôsobov, ako môže falošný silnejšie vlasy. Aké triky si budete postupovať? Podeľte sa o svoje myšlienky v poznámkach nižšie!

load...