Noviny

Sexy rozdeľovacie štýly pre rôzne tvárové tvary, ktoré vás môžu vyniknúť

Sexy rozdeľovacie štýly pre rôzne tvárové tvary, ktoré vás môžu vyniknúť

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zmeniť svoj vzhľad je zmena, ako sa rozlúčiť vlasy. Tvar tváre je zlomiť, alebo faktor, ktorý nový vzhľad, a keď sa snažia nový účes, je potrebné vziať do úvahy tvar tváre vyzerať čo najlepšie.

Aký je váš tvar tváre?

Najjednoduchší spôsob, ako zistiť tvar vašej tváre je vytiahnuť si vlasy dozadu smerom od tváre a majú hlboký pohľad do zrkadla. A potom sa spýtajte sami seba, čo najširšiu časť vášho tváre je. Je to vaša čelo, alebo vaše tváre? Možno je to vaša lícne kosti. Čo brade? Je to okrúhle, štvorcové, alebo špicatý? Snažte sa myslieť na pomyselnej čiare prechádzajúcej stredom tváre, a potom budete spoznali skutočný tvar tváre.

Je uvedené nižšie, sú šesť rôznych tvarov tvár, z ktorých každá má svoje odlišné vlastnosti.

1. Kolo:

Dĺžka a šírka tváre sú takmer rovnaké a vaša čelo je zaoblené. Najširšia časť tváre je líca (bucľaté), zatiaľ čo vaše brada je plná a zaoblená bez uhly alebo body.

load...

Okrúhla tvár vyzerá krásne s oboma krátke a dlhé vlasy. Ak máte prednosť tomu druhému, mali by ste myslieť na dostať vrstiev. Rovné vlasy zdôrazňuje guľatosť tváre, zatiaľ čo vrstvy presmerovať zameranie na to, ako úžasne vyzeráte. Ramenné dĺžka strihanie vlasov s mäkkými a odstupňovaná vrstiev je ideálny účes pre guľatý tvar tváre.

Stredová prepážka dáva ilúziu svojho širšieho čela a bacuľaté tváre. Namiesto toho si vybrať hrebeň a časť vlasy na stranu. Jednoduchá oprava môže zmeniť váš vzhľad viac než to, čo by ste čakali!

Bangs ukáže byť naozaj dobrý nápad, pokiaľ ide o okrúhlu tvár. Bangs cez čelo môže váš tvár vyzerať príliš krátka, zatiaľ čo šikmé rany, aby vaša tvár vyzerať štíhlejšie.

load...

2. Oval:

V prípade, že dĺžka vašej tváre je takmer jeden a pol násobok šírky a vaše čelo je o niečo širší ako bradou, potom máte oválnu tvár. Váš tvár sa podobá obráteného vajcia.

Ak je vaša tvár je oválneho tvaru, máte šťastie! Pracuje s akýmkoľvek typom vlasov rezy, pričom bez obmedzenia počtu účesov si môžete vyskúšať. Môžete vytiahnuť akúkoľvek časť, akýmkoľvek spôsobom na akomkoľvek štýle. Takže, prečo nie vyskúšať ich všetky? Len pobaviť experimentovať s rôznymi účesmi!

3. Srdce:

Máte dlhý tvár s úzkou čeľustí a špicatou bradou. Oba vaše lícne kosti a čelo sú široké. Prostredná časť dopĺňa tento tvar. To je vaša tvár vyzerať dlhšia.

Bočné pozametal strapce s dlhými a mäkkými vrstvami pomôže čerpať zameranie viac na vaše oči a lícne kosti. Snažte sa vyhnúť krátke a tupé rezné rany!

4. Diamond:

Máte široké lícne kosti s úzkym čelom a čeľuste. Čelo a brada sú podobné čo do šírky a má špicatú bradu.

Dlhý a bočné rozdelili vetvu sa ukáže, že je ne-jasné pre diamantové tváre. Diagonálne smer vytvára ilúziu oválneho tvaru vynášanie lícne kosti.

Záclona fringe rámy tvar diamantu krásne!

5. Square:

Dĺžka a šírka tváre sú si rovné. Máte defekt a štvorcovou bradu a výrazné čeľuste. Rovno a dlhé vlasy zmäkčuje štvorcových uhly a priťahuje pozornosť od čeľuste.

Mäkký a zužujúci sa bob mlátiť okolo brady tiež vyzerá krásne na štvorcové ploche.

6. Podlhovasté:

Väčšina z čias tam je zmätok medzi oválnym tvárou a pretiahnutého tváre. Tento tvar je o niečo dlhšie a užšie. Čelo a brada sú mierne zaoblené. Avšak, oni sú takmer podobné v šírke. Po stranách tváre sú rovné.

Zametacie bočné rany je vynikajúcou voľbou pre pretiahnutého tvaru tváre. To je vaša tvár vyzerať kratšie a dodáva šírku k nej.

load...