Noviny

Praxe Tieto 9 návykov pred tým, než sa dostanete do postele, a pozrite sa na dramatické zmeny vo vašej kráse!

Praxe Tieto 9 návykov pred tým, než sa dostanete do postele, a pozrite sa na dramatické zmeny vo vašej kráse!

Poriadku. Takže chcete vedieť, tie presných tipov, ktoré vám pomôžu zostať krásne a očarujúce každý deň, po celý deň. Plne chápem ťa. Väčšina z časov sme zapadol tým toľko krásy poradenstvo, že sme málokedy vedia, čo vybrať a čo nie.

Čo môžete urobiť v tomto prípade?

Buď shell kamiónov peňazí a konzultovať údajný kozmetický odborník, alebo jednoducho zostať prilepený k obrazovke, keď narazíte na článok takhle! Pretože tento príspevok obsahuje konečné kozmetické návyky, ktoré, ak po ňom nasleduje môže zvýšiť vašu krásu spôsobom by ste nikdy nepredstavoval!

load...

Nemôže sa dočkať, až im vyskúšať, môže vám? Čítanie napred!

Krásu rutinné pred spaním - 9 musí robiť návyky:

1. Žiadny make-up, prosím:

Teraz, to je vážne. Chápem, že ste zaneprázdnený dáma a majú veľa práce na svojich ramenách. Ale vy ste tiež dostal niečo pochopiť. Spaním do postele s make-up na to ako zaslaním srdečne pozývajú na kožné problémy.

Vysvetlím vám veda za to.

Vaša pokožka začne opravovať sám, keď spíte (1). Kožné póry otvoria a dermatologické záplatování-up stane. Ale keď máte vaše kože tváre zahalené pod hrubými palcov kozmetiky, žiadate iba o ťažkosti. To bude mať za následok škvrny a akné breakouts.

load...

2. Krém na ruky je nutnosťou:

Krásne ruky môže znásobiť svoj atraktivitu. Ťažké uveriť? Potom skúste to!

Každý večer predtým, ako udrie do postele, si umyte ruky teplou vodou a mydlom. Pat vysušiť mäkkým uterákom a potom použiť krém na ruky.

A teraz prichádza tá najdôležitejšia časť. Uistite sa, že používate silný a menej mastný krém na ruky. To bude mať vaše ruky hydratovaná počas noci, a keď sa prebudí ráno, nebudete schopní pomôcť, ale zamilovať sa do svojich rúk. Tiež, krém na ruky hrá úlohu pri znižovaní suchosť a drsnosť (2) kože.

Z tohto dôvodu sa ukázalo, krém na ruky je nevyhnutnosťou.

3. Toner je dvojaký nutnosťou:

Toner je na tvár, aké sú vaše tvár je na vás. Prečo? Vzhľadom k tomu, že pomáha obnoviť prirodzenú hladinu pH vašej pokožky. To v konečnom dôsledku je vaša koža odolné voči baktériám a iným mikroorganizmom, a tiež čistí pokožku nečistôt a nečistôt.

Jednoducho naneste malé množstvo tonera na vatový tampón a jemne votrite ho na tvár a krk. Ver mi, druhý deň ráno budete stáť ešte dosť, že môžete dokonca pocit, že bozkávanie sami.

4. Nezabudnite na Očný krém:

Niečo ti poviem.

Ak existuje niečo, čo v tomto svete, ktorý má krásu, ktorá nikdy slabne, sa jedná o dvojicu ženskej oči.

A starostlivosť o také elegancia je určite dôležité, nie? Odstrániť všetky svoje očný make-up a pred chytanie niektoré Zzzzs aplikovať očný krém! Očný krém môže urobiť veľa dobré pre vaše oči; prísady ako peptidov v očné krémy môžu hydratujú a hydratujú oči, a tiež redukovať vrásky a jemné linky (3).

Len aby vám používať ľahký očný krém, ktorý obsahuje antioxidanty, kofeín, peptidy a zjasňovače.

5. Tie Your Hair:

Je to vždy lepšie spať s vlasmi zviazané. Nie, to nie je môj osobný názor. Keď spíte s vlasmi zviazanými do drdolu, môžete ušetriť sami zlosti zmotkov a uzlov v dopoludňajších hodinách.

Tiež vlasy neobsahuje oleje a nečistoty, ktoré môžete získať na vašej tvári, čo má za následok akné trhlinami a ďalšie otázky (4). Teraz by ste nechceli, že áno?

6. Vazelína pre vaše nohy:

Vaše nohy - niečo, čo by nikdy nemala byť ignorovaná. Sú nepochybne odrazom vašej osobnosti, a máte, aby sa ubezpečil, že sú bez poškvrny. Vždy.

Umyte si nohy teplou vodou a pat je osušte mäkkým uterákom. Naneste vazelínu na nohy a vidieť, ako otočiť mäkká a krásna priebehu niekoľkých dní! Vazelína sa všeobecne používa, aby sa zabránilo kožu pred sušením (5).

7. Čistiť zuby každý večer:

Prichádza jedna z najdôležitejších kozmetických rituálov pred posteľ. Krása nie je len otázkou zvonku, ale aj zvnútra. Ak váš dych nepáchne hneď, ako sa módne radu aj od Jennifer Lawrence alebo Paulina Vega nebude robiť veľký rozdiel.

Tak aby bolo miesto, čistiť zuby každý večer pred spaním, a zaistiť si to po medzera 30 minút po večeri. Tiež niť zuby a vypláchnuť ústa teplou vodou. Jeden dôležitý bod si pamätať je flossing by sa malo uskutočniť pred kefovanie (6).

8. Začnite používať Hodvábne vankúše:

Uveríte dokonca aj vankúše, ktoré používate môže určiť vašu krásu? No, budete musieť.

A existujú dva dôvody.

Jedna, hodváb obsahuje množstvo prírodných proteínov a 18 esenciálnych aminokyselín, ktoré sú prospešné pre kožu. A za druhé, na rozdiel od bavlny obliečky na vankúše, hodvábne vankúše vám nedajú tie otravné hodvábne šnúry alebo hodvábne vrásky na tvári.

9. Získať dobrý nočný spánok:

Mama hovorí, že som spať dlhšie ako 18 hodín denne, keď som sa práve narodil. Vzhľadom k tomu príležitosť, rád by som urobil to isté aj dnes.

*Len srandujem*

V každom prípade prichádza do bodu, všetci vieme, že spánok je nevyhnutný. Niet pochýb o tom nedostatok spánku môže spôsobiť tmavé kruhy pod očami a pod očami vrecia (7), dve z najväčších katastrof na niečí krásu. Tak aby vám asi 7-8 hodín spánku každú noc.

Tiež sa uistite, vypnúť všetky elektroniku pred spíte. Mobilné telefóny a televízia sú veľké ne-ne vo vašej spálni.

Krása je skôr záležitosťou disciplinované rutiny, nie je to? Postupujte podľa nasledujúcich krásu rutinné pred spaním a prebudiť každé ráno nádherný vám! Sledujete nejaké kozmetické tipy pred spaním? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...