Noviny

Poznajte tajomstvo Chudnutie Adnana Samiho

Poznajte tajomstvo Chudnutie Adnana Samiho

Spomínam si, počúva Adnan Sami hitov z albumu "Tera Chehra" prepustený na začiatku tohto storočia, znovu a znovu. Spevák, skladateľ, klavirista a herec má jedinečný hlas a štýl spevu, ktorý môže vyhrať srdce okamžite. Tam je intenzita jeho hlasu, čo je to, čo nás vťahuje do svojich piesní. Ale trochu som vedel, že smútok stvárnil v albume bol vlastne projekcia toho, čo sa deje v jeho vlastnom živote. Natoľko, že depresia ho viedlo k emočnej prejedaniu a priberanie na váhe. Vážil 206 kg, nemohol chodiť ani poriadne spať, a jeho zdravotný stav bol v kritickom stave. Ale to cieľavedomá spevák vzal kontrolu nad svojím životom a znížil svoju hmotnosť od 206 do 75 kg za púhy jeden rok! Pre tých, ktorí sú zvedaví, ako on dosiahol takého činu, budem zdieľať Adnan Sami chudnutie príbeh, ktorý inšpiroval mnoho. Po prvé, poďme hlbšie do toho, čo sa stalo, ktoré viedli k takémuto exponenciálnemu nárastu telesnej hmotnosti a prečo sa rozhodol schudnúť.

Prečo sa Adnan Sami pribúdajú na váhe

Z osobných dôvodov, Adnan Sami sa stal obeťou z najčastejších duševných porúch-depresia. Sa dostať cez jeho nespokojnosti a frustrácie, začal jesť pohodlie potraviny naložené jednoduchých sacharidov a nezdravých tukov. V skutočnosti začal jesť nezdravé, aj keď bol spokojný! Bez akejkoľvek rutinné cvičenie, Adnan Sami rýchlo začal priberať na váhe. Ale jeho láska k jedlo bolo príliš silné, aby mu zabránil jesť nezdravé jedlo. V čase, keď debutoval v Indii ako spevák a skladateľ, vážil 206 kg!

Kedy sa Adnan Sami sa rozhodnú chudnúť

V roku 2005 Adnan Sami podrobil sa operácii pre lymfedému, ktorý mu musí byť na lôžku po dobu troch mesiacov. Vzhľadom k tomu, že bol s nadváhou a mal tuku pod jeho sval, tento tuk tlačil proti jeho pľúc a tiež dýchanie ťažké. To bolo v tomto bode, že mu jeho lekári povedal, že bude žiť len šesť viac mesiacov, ak urobil niečo o svoje problémy s váhou. V rozhovore, Adnan Sami rozprával, ako jeho otec odmietal veriť, že jeho bojovník syn by sa vzdať tak ľahko. A to je, keď Adnan Sami sa rozhodol, že to bolo robiť, alebo zomrieť situáciu a že sa nevzdá bez boja. Čoskoro letel do Houstonu a najal výživu začal svoju cestu chudnutie. Jeho otec a ostatní členovia rodiny podporovali ho ohromne skrz jeho chudnutie cesty.

load...

Ako sa Chudnutie Journey Spustiť?

Dňa 6. Júna 2006, pred začatím jeho nutričný plán, Adnan Sami jedol zemiaková kaša, Porterhouse steak s množstvom masla a obrovský koláč. Od 7. Júna 2006, začal po jeho nutričný plán. Bol na low-carb a vysokým obsahom bielkovín stravy ako naznačuje jeho výživu stratiť pár libier, než začal svoju tréningovú rutinu.

Adnan Sami Chudnutie Diéta plán

Po Adnan Sami prešiel vstupné lekárske vyšetrenie, jeho výživu čoskoro zistila, že Adnan Sami bol emocionálne jedlík. Preto navrhol, aby Adnan Sami byť na diétu mínus chlieb, biela ryža, olej, cukor a alkohol. Mu bolo dovolené jesť ryby, kuracie prsia, vegetariáni, popcorn bez masla a varené strukoviny. To všetko musel byť pripravený bez oleja, maslo alebo odstránenie nadbytku soli. Bol tiež dovolené konzumovať diéta nanuky, strava Fudge palice a cukru bez nápojov. Tu je diétny plán, ktorý nasledoval.

Raňajky - 1 šálka zeleného čaju Obed - Tandoori ryby a zeleninový šalát s netučný dresing večerné snack- Popcorn bez masla Večera - 1 šálka varenej strukoviny alebo zahmlievaním kuracie prsia

load...

Adnan Sami Plán cvičení

Jeho výživu a lekár mu dal zelenú k začatiu jeho tréning po tom, čo stratil 40 libier. Najal Prashant Sawant, fitness tréner z Mumbai, India. Prashant Sawant odporúča Adnan Sami robiť mierny prechádzal chôdzi na bežeckom páse. Po Adnan Sami stratili niekoľko ďalších libier, začal beh na bežeckom páse. On tiež zaviazala 1 hodinu kardio a silový tréning šesť dní v týždni.

Adnan Sami nasledoval tento tréningový plán a jedli zdravé pre niekoľko mesiacov. Každý mesiac stratil asi 10 kg, a mohol lepšie spať voľne pohybovať, chodiť a stáť dlhšie. Hoci jeho úbytok hmotnosti bol rýchly, bol pod dohľadom odborníkov, ktorí pravidelne sledované jeho pokrok. Ale na rozdiel od neustáleho podporou vyškolených profesionálov, veľa sa musí urobiť sám Adnan Sami. Tu je to, čo vziať do úvahy pri svojom chudnutí výzvou.

1. Nastavte svoj cieľ

Váhový úbytok nie je ľahké výzvu na vykonanie. Ak máte tuk, pamätajte, že ľudia môžu robiť sarkastický poznámky, ktoré by mohli priniesť si svoje úrovne motivácie. Adnan hovorí, že jeho prvý krok k strate hmotnosti bolo pochopiť, že nastal čas, aby urobil niečo rozťať libier. Po život meniace schôdzku so svojím lekárom, Sami sa rozhodli, že to teraz alebo nikdy nebol. Slová svojho lekára sa odráža v hlave niekoľko dní, než sa rozhodol, že musí niečo urobiť s jeho váhou.

A tam začal svoju tvrdú a náročnú cestu k dosiahnutiu ideálnej váhy. Zároveň dodáva, že sa cítil ako vzdať, ale zo všetkých síl snažil sa nenechať nič ho odradiť od cesty. Bez ohľadu na to, čo ľudia alebo kritici hovoria, je potrebné sa sústrediť na cieľ a musí byť pevná, kým ho dosiahnuť. Stanoviť realistické a dosiahnuteľné ciele, aby vás na trati a udržať odhodlanie zo slabnúca. To je to, čo pomohlo Adnan preraziť s jeho problémy s váhou. Potom, čo založil svoju myseľ ďalej od obézny schudnúť, Adnan sa sťahoval do Houstonu sa sústrediť na svoj cieľ. Výživu mu pomohol skúmať jeho vzťah k jedlu a ako by mohol robiť jeho cieľom realitou.

2. Majú vôľu

Nič nefunguje silnejšie ako vôľa uspieť, a Adnan Sami bude druhý to! Spevák tvrdí, že akonáhle bol odhodlaný stratiť mäkká tukové tkanivo, jeho ďalším cieľom bolo, aby zostali pevné cez celú cestu. Adnan lekár mu poradil, aby udržiavať prísnu diétu. A spevák musel dať a, Nie 'pre niektoré zo svojich obľúbených jedál. Tento cieľavedomá spevák, ktorý mal mnoho osobné krízy zvolil do tiesňava na jedlo ako zdroj úľavy. Predvolanie silu povedať nie lákavé nezdravé potraviny bol možno jeden z najťažších krokov ho vziať.

3. Buďte kreatívny s výkonom režim

"Moja cesta z tuku, aby sa zmestili to jednoducho pozoruhodné," vtipkuje Adnan v rozhovore. A prečo by to nemalo byť! Tento talentovaný hudobník stratil niekoľko libier s úplným odhodlaním a vôľou. Ale je to všetko, čo je potrebné prejsť od mäkká tukové tkanivo na fab?

Bez ohľadu na to, ako prísny je vaša strava, ak si cvičenie, chudnutie zostane vzdialeným snom. A to platilo v prípade Adnan taky. Správna výživa a strava spolu s cvičením, je to, čo pomohlo Adnan zhodiť neuveriteľných 342 libier, ktorý zmenil jeho osobnosť.

Cvičenie Bol to ťažká úloha vzhľadom na jeho objemovú karosérie, takže Adnan začal s prísnu diétu, aby mu pomohol stratiť 90 libier. Potom narazil na bežiacom páse. To mu pomohol stratiť ešte pár libier. Nielenže bol schopný spať a vstávať na jeho vlastné, ale tiež začal cítiť oveľa lepšie, a to ako psychicky, tak fyzicky.

Potom, čo stratil vrhnúť väčšiu váhu, nebolo ohliadnutie. Spevák dal svoje srdce a dušu do svojho chudnutia ciele a uplatnená neúnavne. Časť jeho cvičebný režim zložený kardio cvičenia, stanovený čas na bežiacom páse a rôzne tanečné formy. On tiež išiel na dlhé prechádzky, ktoré boli obaja relaxačné a oslobodzujúce.

4. Ste to, čo jete

Niekto správne povedal, že ste to, čo jete. Takže, keď sa dostanete na odhodlanie a kamienkov to urobiť správne, uistite sa, že ste tiež sledovať to, čo jete. Keď ste na chudnutie poslanie, je dôležité, je správne jesť a zdravšie voľby v každom jedle. Urobte to, kým sa dosiahnuť svoj cieľ.

V prípade, že Adnan Sami, opustil nezdravé jedlo. Jeho lekár mu tiež odporúča, aby sa zabránilo potraviny obsahujúce ryžu, chlieb, olej a dokonca aj cukor. Prechod z hromady mäsa do 85 kg a normálne ľudské žiadny stredný výkon. Adnan bojoval ťažké odolať jeho pokušeniu fláme jesť.

Šaláty a ovocie predstavoval jeho hlavné stravou, ktoré bolo doplnené ovocnými šťavami.

5. Obklopte sa pozitívnych ľudí

Je veľmi dôležité, aby sa ubezpečil, máte ľudí, ktorí vás podporujú, motivovať, sprievodca vás a vám pomôžu odraziť späť na trať, keď sa zdá, že sa stráca zaostrenie. Ľudia okolo vás by mal byť zdrojom inšpirácie pre vás, takže vyhnúť sa tým, ktorí sú kritické. Nezabudnite si vziať kritiku v pozitívnym spôsobom a nechajte ho motivovať vás a nemôže byť dôvodom pre vás vybočuje z vašej ceste.

Adnan mal svoj vlastný súbor priaznivci a ich rodinní príslušníci, ktorí s ním cúval, keď vyrazil na tomto blízkej nemožnú úlohu, že stratí viac ako 500 libier, ktorú obliekol v priebehu rokov komforte jesť v boji proti depresii. Neochvejnú podporu od svojich milovaných pomohla tejto nešťastnej speváčka dostať svoj život späť na trať.

6. Nestratiť ostrenie

Tam by dni, kedy máte tendenciu vykĺznuť zo svojho plánu, alebo sa odchyľujú od svojho zdravotného rutina alebo cvičebný režim; to je prirodzené a veľmi ľudské ak sa tak stane. Každý má slip-up. Myšlienka však nedošlo k strate zameranie väčší obrázok a dostať späť na trať čo najskôr.

Nechajte sa raz dopriať čas, aby sa zabránilo stravovacie sprees a chute, keď ste tvárou v tvár s pery dopadá potravín. Každý deň záležitosti, takže uistite sa, že máte vaše ciele sú jasné a usilovať o dosiahnutie rovnaké.

Tu je niekoľko obrázkov na Adnan Sami tuku, aby sa zmestili cestu.

Adnan Sami chudnutie cesta bola tak neuveriteľné, že to šokovalo a inšpiroval všetky všetci v rovnakom čase. Postaví svedectvo o tom, že nič nie je nemožné v živote dosiahnuť, keď sa zostať sústredený a pracovať na vašich cieľov. Takže, dámy, začnete dieťa kroky dnes, kým to zvyk zdravý životný štýl robiť. Všetko najlepšie!

load...