Noviny

Olivový olej Vs Kokosový olej - čo je lepšie?

Olivový olej Vs Kokosový olej - čo je lepšie?

Tam je vždy debata vždy argument - ktorý olej je srdce priateľský? Ktorý olej je lepšie pre vašu pokožku? Čo olej robí vlasy lesklejšie, olivový olej alebo kokosový olej? Nie sme tými, ktorí berú strany! Takže tento článok sa pokúsi na čestný porovnaní zdravých olejov, ich živín kvocientu, a ich klady a zápory.

Kokosový olej vs olivovom oleji - Nutričné ​​informácie:

Venujme najprv porovnať kvocient živín ako olivového oleja a kokosového oleja:

1 polievková lyžica. Extra panenský olivový olej 1 polievková lyžica. Kokosový olej
Kalórie 120120
Celkový obsah tuku (g) 1414
Nasýtený tuk (g) 112
Cholesterol (mg) 00

load...

Čo Z grafu Uveďte?

Poďme sa pozrieť na označenie, ktoré je vyššie uvedený graf, ktoré poskytujú:

 • Chystáte kalórií, ako olivový olej a kokosový olej ponuku rovnaké množstvo kalórií.
 • Rozdiel je množstvo nasýtených tukov. 1 polievková lyžica. Kokosového oleja obsahuje 12 g nasýtených tukov, vzhľadom k tomu, olivový olej obsahuje iba 1 g o to. Primárne zložkou nasýtených tukov je kyselina laurová. Iné, než to, že neexistuje žiadny iný rozdiel.
 • Ale podľa American Heart Association, denný príjem tukov by mal byť v rozmedzí 25 až 35% denného príjmu kalórií. A nie viac ako 7%, ktoré by mali byť nasýtené tuky. Takže váš denný strava by mala obsahovať aj mliečne výrobky. Kokosový olej poskytuje viac nasýtených tukov, ako je požiadavka tela.
 • Olivový olej obsahuje viac dobré tuky. Mononenasýtené mastné kyseliny, prítomné v olivovom oleji má viac výhod pre telo. Kyselina olejová, jeden z mononenasýtených mastných olejoch, je užitočné pri znižovaní krvného tlaku, a prevenciu kardiovaskulárnych ochorení.
 • Olivový olej obsahuje tiež antioxidanty. Všetci vieme, že je dôležité antioxidanty v odvracať voľné radikály a chránia nás pred poškodením kože, rakoviny a mnohých obťažovať chorôb.

Zdravie múdry, olivový olej vyzerať lepšie na papieri.

Porovnajme výhody kokosového oleja vs olivovom oleji!

Poďme sa teraz porovnať výhody olivového oleja vs kokosového oleja pre pleť a zdravie získať jasnú predstavu:

load...

Výhody maslo Kokosové:

Poďme sa pozrieť na prvé prínosy kokosového oleja:

 1. Kokosový olej je prospešný pri upokojujúce suchú pokožku. Pleť na tvári, rukách a nohách môžu získať prospech z hydratačnými účinkami kokosového oleja.
 2. To je tiež používa ako náhrada za holenie.
 3. Kokosový olej tiež slúži ako hlboký kondicionér na vlasy. Je to jeden z pekných spôsobov, ako hydratujú suchú a vlasy bez lesku.
 4. Kokosový olej môže byť tiež použitý ako odstraňovač make-upu.

Olive Oil Výhody:

Poďme teraz čítajte ďalej poznať výhody olivového oleja:

 1. Olivový olej, na druhej strane, je viac než hydratačný kokosový olej. Keď zlyhá kokosový olej, olivový olej príde na obrázku.
 2. Husté a kučeravé vlasy dostane výhody z olivového oleja, než kokosového oleja, pokiaľ ide o hydratačné.
 3. Pre kučeravou vlasy, olivový olej je dobré po umývaní séra.
 4. To tiež môže byť použitý ako alternatíva k holenie.
 5. Olivový olej napomáha vyliečenie plienky vyrážky, malé rezy a rany taky.

Musíme mať na pamäti, že na konci dňa, a to ako oleje sú spracovávané. Oba oleje sú naložené kalórií. Keď olej tvrdí, že je, zdravé srdce ', si uvedomiť, že to znamená, aby sa zabránilo ochorenia srdca do určitej miery. Tiež vyhnúť sa mastný jedlo, ak ste trpia chorobou. Ako teraz, je FAD použitie ako kokosový olej a olivový olej. Oba oleje sú považované najlepšie vo svoje vlastné jedinečné spôsoby. Je však dôležité si uvedomiť, že výskum je stále prebieha na preukázanie tvrdení. Takže predtým, než za použitia akéhokoľvek oleja v prebytku, poraďte sa so svojím lekárom a vybrať olej, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu zdraviu.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok v kokosovom oleji vs olivového oleja. Čo olej vládne vašu kuchyňu? Prečo sa to najmä ropa? Čo vás drží od používania kokos a olivový olej? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

Zdroj: 1, 2, 3, 4

load...