Noviny

Odhalenie! Aishwarya Rai je strata hmotnosti Úspech tajomstvo, ktoré môžete sledovať

Odhalenie! Aishwarya Rai je strata hmotnosti Úspech tajomstvo, ktoré môžete sledovať

Premýšľali ste niekedy, ako sa jedna z najkrajších žien na svete, Aishwarya Rai, dokáže udržať jej postava štíhly a ohromujúci? Tvár medzinárodnej módnej značky L'Oreal sa podarilo udržať svoje sexi postavu aj po pôrode dievčatko. Ak sa snažíte stratiť post-tehotenstva mäkká tukové tkanivo a získať fab postavu ako Aishwarya, tu je letmý pohľad do života a životný štýl medzinárodné ikonou krásy.

Aishwarya odpoveď k médiám výsmech - Subjekt zomrieť!

Aishwarya Rai vzal pauzu od jej hereckej kariéry, keď porodila dieťa Aaradhya, získava niekoľko libier na ceste. Ona bola kritizovaná veľkej časti verejnosti a médií za to, že stratil na váhe pribrala počas tehotenstva. Popol, ale obhájila zmyselnú postavu, hovorí, že sa teší materstvo a tam bol žiadny náhlenie sa dostať späť do, Dhoom 2 'vzhľad. To diva sa rozhodol správne. Vzala si čas, užívať materstvo a jej krivky tela naplno. Ale čoskoro, herečka šokoval médiá a verejnosť s ňou v poslednej dobe objavilo. Celebrity-žena-matka je teraz vyťahovať tenký a elegantný postava so žiadnym z poundage získala počas tehotenstva.

Aishwarya chudnutie je veľmi nápadné a má médiá idú gaga nad touto krásou. Blogy, stĺpy noviny a televízne programy sú preplnená s otázkami o hviezde je diéta a cvičenie režimu. V domácnosti, pracujúce ženy, mamička byť, vysokoškoláci a iné ženy po celej krajine sú v šialenstvo po najnovších médií Ashovi appearance.The otázka na mysli každého z nás - ako to urobila? Získajte nízko tu dole!

load...

Strata Secrets Aishwarya Rai Hmotnosť:

Diva je veľmi najmä o svojej strave. Zdroje blízke Ash hovorí, že ona je veľmi disciplinovaný a zostáva ďaleko od junk, vyprážané alebo mastné potraviny, jej preferencie sú varená zelenina, čerstvé ovocie a ovocné šťavy. Bez tuku strava je tajomstvo za ňou žiariace pleť a štíhle postavy.

Hviezda dokonca preferuje hnedá ryža cez bielu ryžu. Vysoký obsah vlákniny v hnedá ryža zvyšuje metabolizmus a pomáha pri spaľovaní tukov. Herečka preferuje jesť niekoľko malých jedál po celý deň na rozdiel od dvoch alebo troch veľkých jedál. Jej veľkosť porcií sú malé a sýtiaci, bez toho by bol nepohodlne veľký.

Aishwarya Rai chudnutie strava obsahuje ovocie, zelenej listovej zeleniny a mliečnych výrobkov v správnom množstve. Ovocie a zelenina sú nevyhnutné pre vitamínov a minerálnych požiadavky tela. Jesť čerstvé ovocie každý deň tiež udržuje pleť zdravú a žiariace.

load...

Zostať Basic. Zostať Beautiful - vodoliečba Pre Glowing Skin:

Okrem ovocia a zeleniny, bývalá Miss World tiež vypije pohár teplej vody s citrónom a medom pre žiariace pleť. Herečka udržuje sama dobre hydratované osem pohárov vody denne, ktoré sú nevyhnutné pre zdravé telo, dobrý metabolizmus a spaľovanie tukov. Dostatok pitnej vody denne je tiež vynikajúci pre kožu a vlasy, zvyšovanie objemu vlasov, udržať ju zamkne hodvábna a vyživená a pleť bez oleja, tuku a škvŕn.

Herečka má rád jedlo, ale zaisťuje, že sleduje svoj denný príjem kalórií, aby ju udržali na uzde. Ash tiež miluje varenie a zje domáce jedlo, kedykoľvek je to možné, aby zostali fit. Rezanie späť na stravovanie mimo domova, nezdravé jedlo a nezdravé snacking pomohla táto krásna herečka vrhnúť svoje dieťa mäkká tukové tkanivo v niekoľkých málo týždňov, takže pozerá pružný, zdvorilý, a svieže.

Ash objatie jóga pre Fab Postava:

Okrem prísne, zdravú výživu, Aishwarya cvičenie správne. Herečka, ako je dobre známe, nepreferuje cvičiť v telocvični, ale cvičí jogu udržať telo zdravé, pružné a poddajné. Jóga a skvelý strava sú dva veľké tajomstvo za jej krásnu tvár a telo.

Okrem jogy, Ash je tiež v súčasnej dobe prechádza funkčný tréning doma, s plným kardio tréningu.

Teraz, keď viete, ako elegantné pani Bachchan riadi svoju váhu, ísť von a dostať svoje vlastné diétny plán vyzerať ako krásna ako bývalú Miss World!

load...