Noviny

Najnovšie 30 najnovšie Blouse back neck designs - 2017

Najnovšie 30 najnovšie Blouse back neck designs - 2017

Ako sa tento už nádherné šesť yardov krásu na úplne novú úroveň? Odpoveď: V športovej perfektné blúzku! Áno, je to pravdepodobne najlepšia vec, o sárí. Perióda. Je to dohoda istič, a požiadať každá žena - ona bude hi-fi vám na to. Tiež, blúzka a krk vzory sú u ich krásny najlepšie práve teraz s toľkými zábavy a krásnych designov. Neviem ako vy, ale ja trávia väčšinu svojho času slintanie a sníva o tom, blúzky nemôžem dočkať, až mať vo svojom šatníku. A to je dôvod, prečo som sa predstaviť si tento katalóg 30 najnovších dizajnov blúzka späť krku, že ste všetci mali vyskúšať, alebo pridať do svojich Pinterest dosky, ako je práve teraz!

Než sme hlbokú ponoriť sa do nej, tu je snímka základných chrbta designy krku. Dalo by sa miešať ich s návrhmi sa budeme diskutovať v trochu, a vytvoriť niečo na vlastnú päsť. Ako vzrušujúce je, že?!

Top blúzka Späť na krk vzory Katalógy

 1. Mirrorwork S Tiable zadnej strane krku dizajn
 2. S hlbokým výstrihom Blúzka dizajn so strapcami
 3. Asymetrická Back Neck dizajn
 4. Back Mesh krku dizajn s zardosi práce
 5. Silver Threadwork hlbokým výstrihom Blúzka
 6. Ryby Cut Side Dori Cotton blúzka
 7. Halter a hlboký Square Back dizajn
 8. Round Pot Neck blúzka so striebornými výšivkami
 9. Kvetinový čierna blúzka s Sheer dizajn
 10. S hlbokým výstrihom Blúzka s okrajom Potrubie
 11. Kontrastné blúzku s faux Bow
 12. White Lace blúzka s hlbokým V Neck
 13. Royal Blue blúzka s ťažkými zlatými výšivkami
 14. Nude Full rukávy Blúzka s Illusion Späť výstrih
 15. Back Otvorenie bez rukávov Blúzka s hlbokým Pot Neck
 16. Banaras blúzka s viacerými Doris
 17. Modré bez rukávov Blúzka s veľkým Button motívmi
 18. Floral závit Pracovná blúzka s látkovým zdobením
 19. Drop-tvarovaná chrbát krk s Dori a strapcov
 20. Rukávov Károvaná blúzka
 21. Georgette blúzka so sedlovou rukávmi a zadnej strane krku
 22. Späť Otvoriť Banaras blúzka s asymetrickým výstrihom
 23. Plain Gold hlbokým výstrihom Blúzka
 24. Otvorené Back Satin blúzka - Sonam Kapoor Style
 25. Čipky a výšivky Závit Blúzka
 26. Faux hlbokým výstrihom Blúzka dizajn v čistom Fabric
 27. Kockovaný Blúzka s rolákom dizajn
 28. Razor-Back Neck design
 29. Satin A Sheer Tulle Späť Neck s čipkou Motif
 30. Digitálna tlač Blúzka S Tieable Back dizajn

1. Mirrorwork S Tiable Back Neck dizajn

Je to ohromujúce zadnej konštrukcie krku, je to tak? Funguje to pre všetky typy sarees. Ak chcete pridať modernými prvkami do svojho Patti Saree, tu je niečo, čo sa musí snažiť. Tie-able formáte s týmito krásnymi strapcami pridáva na vzhľade.

load...

Späť na obsah

2. Hlbokým výstrihom Blúzka dizajn so strapcami

Dizajn, ktorý sa Pinterest útokom - to je jedinečná, uhladený a neuveriteľne zmyselná. Tento dizajn je kreatívneho myslenia známeho dizajnéra Gursakhi Lugano, ktorý pozametal ľudí z ich nôh, keď ho prvýkrát spustila. Vyzerá to skvele s oblečenia strana alebo bavlny sarees. Dostal som jeden z nich pre seba, a myslím, že by ste mali taky!

Späť na obsah

3. Asymetrické zadnej strane krku dizajn

Asymetrické bob, asymetrické šaty - asymetrická všetko je práve teraz. Takže, tu je eklektický dizajn pripojiť k tomuto rozbehnutého vlaku. Dalo by sa pokúsiť túto blúzku dizajn pre Patti, hodváb, Chander alebo opotrebenia strana sarees. Ak uvažujete to pre špeciálne príležitosti, môžete si to s výšivkou niti, flitre, zardosi alebo maggam práce.

load...

Späť na obsah

4. Back Mesh krku dizajn s zardosi práce

Pútavým sieťovina dizajnu nápad je ideálny pre všetkých Patti alebo hodvábneho sárí. Dalo by sa buď získať kombináciu sieťoviny a zardosi na zadnej strane krku alebo len sieťoviny na celom s otvorom späť.

Späť na obsah

5. Silver Threadwork hlbokým výstrihom Blúzka

Viete, čo je lepšie ako s hlbokým výstrihom blúzku? Sexy, s hlbokým výstrihom blúzku. Jeden blúzka každý z nás by mal mať. V skutočnosti sa jedná o súčasť najnovšie svadobné blúzka krku dizajnové kolekcie, a kto môže poraziť, že? Kto hovorí, že nevesta nemôže nosiť blúzky, ako sú tieto? Len to, že jeden reťazec je držiteľom tejto krásnej pevnosť spoločne. Nemôžem prestať obdivoval!

Späť na obsah

6. Fish Cut Side Dori Cotton blúzka

Kombinácia čínskeho goliera pre predné krku a unikátny rýb rez s bočným tie-schopný Dori vzadu bude ideálny pre bavlnu sarees ako ikatu, pochampally alebo akékoľvek ručne tkané textílie.

Späť na obsah

7. Halter a hlboký Square Back dizajn

Pre každého, kto je ako ja, mám na mysli niekoho, kto miluje ohlávky krk, ale nie je pohodlné s bez rukávov blúzky, tu je niečo, čo bude robiť. Vyzerá to, že ohlávka krk s hlbokým námestia zozadu a čínske golierom spredu - zaujímavú kombináciu všetkého dobrého!

Späť na obsah

8. Kolo Pot Neck blúzka so striebornými výšivkami

Blúzka späť návrh krk, že pôjde s sarees, lehengas a oblečenie večierok šaty. S kombináciou lodi krku v prednej a striebornými výšivkami, to blúzka je to najlepšie z oboch svety. Tiež som rád, ako je otvor na zátylku namiesto hornej časti chrbta.

Späť na obsah

9. Floral čierna blúzka s Sheer dizajn

Kvetinové blúzka, ktorá ide s nejakým prostý Saree, a to najmä v univerzálnej farbe, ako je čierna, je viacúčelový blúzka. Samotná tkanina, ktorá sa používa na pokrytie širokého zadnej výstrih plus dizajnový prvok tlačidlá sú proste šik a elegantné.

Späť na obsah

10. Hlbokým výstrihom Blúzka s okrajom Potrubie

Tam je toľko, čo môžete robiť, keď hovoríte o hlbokým výstrihom alebo hlbokých krku blúzky. Jednoduchý kontrast farebný blúzku môže zvýšiť vzhľad s nazdobený hraníc, a tým, že nahradí konvenčné potrubia, môžete získať majstrovské dielo. Táto technika je všetko o tom, obyčajné veci mimoriadnym spôsobom.

Späť na obsah

11. Kontrastné blúzka s faux Bow 

Všetci milujeme luky, nie? Ak si nie ste istí, ako dostať skutočný tie-schopný lúk na chrbte - tu je vaše najbližšie sekundu. Tiež, to je oveľa praktickejšie voľba.

Späť na obsah

12. White Lace blúzka s hlbokým V Neck

Nekonvenčné napriek tomu elegantný kombinácia hlboké výstrihom na chrbte namiesto prednej a čipky a Georgette tkaniny, to nie je niečo, čo vidíte každý deň. Perla zdobenie na spodnom pruhu je čerešnička na torte tejto krásnej.

Späť na obsah

13. Royal Blue blúzka s ťažkými zlatými výšivkami

Breathtakingly nádherná blúzka dizajn, ktorý sa hodí do každej pleti a všetky textílie, ako Patti, hodváb, juta, Čanderí atď zlatou niťou vyšívanie sa narážala do prepracovanosť blúzku.

Späť na obsah

14. Nude Full rukávmi Blúzka s Illusion Späť výstrih

Náročný výber blúzky pre módnych nadšencov. Je to jemná, napriek tomu elegantný. Dalo by sa sledovať rovnaký vzorka pomocou farebného kontrastu pre blúzku a aby bolo zaujímavé prvky, ako sú plné dĺžky krajkovými rukávmi, ilúzie krkom a zdobením, ktoré sa objavujú to všetko von.

Späť na obsah

15. Back Otvorenie bez rukávov Blúzka s hlbokým Pot Neck

Od tejto chvíle sa všetci z nás má aspoň jeden hlboký zadný otvorenú blúzku s dizajnom pot a nikdy nemôžeme nabažiť. To som pridal do zoznamu len v prípade, že nemajú niektorí z vás to ešte. Pokiaľ sa jedná o prostý blúzku so zlatými alebo striebornými zdobenie, to môže byť spárovaná s viac ako jedným sárí.

Späť na obsah

16. Banaras blúzka s viacerými Doris

Wow! To bola moja prvá reakcia na túto blúzku. Jednoduchý staré Banaras textílie transformované do niečoho tak neuveriteľne štýlový s použitím strapcami a viac Doris. Vzhľadom k tomu, jeden nie je nikdy dosť!

Späť na obsah

17. Modrá bez rukávov Blúzka s veľkým Button motívmi

Dizajn krk, ktorý vás odlíši od svojich rovesníkov. Som naozaj prekvapený rozdielom minútu konštrukčné zmeny môžu urobiť na oblečenie. Namiesto toho, aby s jednou nádobou hrdlom, to surový hodváb blúzka rozdelený na dva a sú spojené s gombíkmi motívmi. Je celý rozdiel!

Späť na obsah

18. Floral závit Pracovná blúzka s textilnou Výzdoby

Tu je elegantný a jednoduchý dizajn z Sabyasachi je svadobný kolekcie. Môžete ľahko replikovať tento model s inú farebnú kombináciu. Uistite sa, že Master je na rovnakej strane ako vy, pretože pre blúzky, ako sú tieto, veľmi málo práce je tu je riešiť istič. Rovnako ako tkaniny zdobenie malinký-mrňavý a threadwork výšivkou.

Späť na obsah

19. Drop-tvarovaná chrbát krk s Dori a strapcov

Ak hľadáte niečo jednoduchého, môžete skúsiť to. Má všetky podivné popisovať, ale v pomeroch. Dori, tlačidlá, strapce, a drop-tvarovaná chrbát krk tento blúzku na úplne novú úroveň.

Späť na obsah

20. Rukávov kockovaný Blúza

Kockované blúzky sú opäť v móde a nie sú považované už starý. Najlepšie časť o tejto vzorovanou blúzkou je, že nemusíte sa starať o získanie akejkoľvek práci na ňom. Jednoduchá zadná krk vzory, ako sú tieto, a prostý sárí je všetko, čo má pre vás to zabiť.

Späť na obsah

21. Georgette blúzka s Sheer rukávmi a zadnej strane krku

Zadné konštrukcie krku, ktoré je bez námahy ešte módne, a pracuje pre čisté Georgette sarees. Kontrastné tlačidla, ktoré vystupujú na absolútnej blúzke pridať toľko hodnotu k estetike blúzku a oblečenie.

Späť na obsah

22. Back Otvoriť Banaras blúzka s asymetrickým výstrihom

Ďalšou zaujímavou twist na asymetrické vzory blúzky. Namiesto obvyklých vzorov hrnce, ísť s týmto zadný konštrukciu krku, ktorý pridá trochu elán do oblečenia. Nezabudnúť - perlové nazdobený strapce. Oveľa wow!

Späť na obsah

23. Plain Gold hlbokým výstrihom Blúzka

Celkom jednoduché konštrukcie, ale musíte mať v každom dievčaťa šatni. Môžete si porovnajte ju s väčšinou farieb vo vašom šatníku. S hlbokým výstrihom (no, skoro!) Design je dostatočne kompenzovať všetko, čo je to tam nie je.

Späť na obsah

24. Otvorená Back Satin blúzka - Sonam Kapoor Style

Nemám nič hovoriť - si to už miluješ, však? Len sa tento obrázok rovno až do svojho projektanta a získať toto urobil. Dalo by sa tiež použiť túto blúzku na vrchole lehenga a spárovať s tylu zlatej alebo pastelové Dupatta.

Späť na obsah

25. Lace a niť vyšívanie blúzka

Ak máte chrbtom nemôžete čakať chváliť, to v tejto blúzke. Áno, dizajn je umiestnený takým spôsobom, že sa vystatuje svoju peknú chrbát. Zmyselná ako peklo.

Späť na obsah

26. Faux hlbokým výstrihom Blúzka dizajn v čistom Fabric

Hovorí o kreativite. Podobne, pozrite sa na počte variantov s hlbokým výstrihom máme tu. A potom máme túto ilúziu s hlbokým výstrihom blúzku dizajn v úplnej čistej tkaniny so strapcami a ohraničený potrubia, ktoré sú predefinovanie s hlbokým výstrihom pre nás.

Späť na obsah

27. Károvaná blúzka s rolákom dizajn

Dobre, možno nebudete mimoriadne nadšení s hlbokým výstrihom a hlboké vzory krku, ale stále môžete byť elegantné s chrbát krku, ako sú tieto. Táto blúzka s pestrou dizajnom na chrbte, s pripojením prostého prúžkami vo stredových a tlačidlo zdobenie, by malo byť súčasťou vášho želania.

Späť na obsah

28. Razor-Back Neck design

Ste vždy snaží chváliť, že zadné tetovanie vy? Dobrý - tu je to, čo budete potrebovať. Prostá blúzka s čiernym flitrami hranice na krk potrubie robí it rovnaké časti elegantné a vzrušujúce.

Späť na obsah

29. Satin A Sheer Tulle Späť Neck s čipkou Motif

Pridať šmrnc k tomuto už éterického sárí s dizajnom krku, ako je tento. Biela saténová blúzka s čipkou potrubia pre rukávoch a tiež o motíve zdvihnúť ilúziu späť výstrih budú mať hlavy sústruženie a čeľuste klesá.

Späť na obsah

30. Digitálna tlač Blúzka S Tieable Back dizajn

Digitálne výtlačky sú všade! To, čo začalo z Kurtis sa teraz presunul do sárí police príliš. Za súčasného, ​​Boho vzhľad, skúste tento zadné konštrukciu krku, ktorá vyzerá normálne, ale keď sa pozriete pozorne, je tu len jeden reťazec, ktorý drží všetko pohromade (nie doslova, duh), ale robiť celý rozdiel.

Späť na obsah

Viem, že každý z týchto návrhov je lepšia ako ostatné, a to nie je ľahké sa rozhodnúť. Takže, mali by ste asi len začať s blúzky musíte mať, pripnúť zvyšok, a ísť za tým všetkým. Tie, ktoré sa vám páči najviac z tohto zoznamu? Mali by sme niečo chýba? Podeľte sa o svoje myšlienky tým, že upustí v texte v poznámkach časti. Ta-da!

load...