Noviny

Najlepšie tetovanie Scorpio - naše top 10

Najlepšie tetovanie Scorpio - naše top 10

Všetci tí narodený medzi 24. Októbra a 22. Novembra patrí do znamenia Škorpióna. Znak symbolizuje škorpióna a vládol spoločne planéty Pluto a Mars. Škorpióni sú lojálni, vášnivý a pozorný, ale možno prekonať záchvaty žiarlivosti a sebectvo. Sú však veľmi nezávislé a sú schopné dosiahnuť ciele, ktoré stanovené ich myseľ, aby. Tu sú tetovanie nápady pre tých, ktorí uvažujú dostať svoje Scorpio znamenie vytetovať na seba.

Najlepšie Scorpio Tattoo vzory

Tu je 10 najlepších Scorpio tetovanie.

1. Škorpión zapletený do znamenia:

Tetovanie je forma zdobenia tela. Tetovanie sú zhodnotenie stavu techniky a predstavujú spôsob, ako ozdobiť svoje telo. V dávnych dobách, kmene použité farby na odlíšenie svoje telo. Tetovanie je len ďalší spôsob, ako niečí telo jedinečné a odlišné od ostatných. Škorpión zamotá do znamenia Škorpióna by bolo veľmi inovatívne tetovanie nápad.

load...

2. Nesúvisí Scorpion obrys:

Tetovanie je všetko o umení, niečo, čo lahodí oku. Umenie nemôže byť ohraničená alebo definovaná línií. To zahŕňa kreativitu a inovácie. Škorpióna obrys môžu byť vyrobené s neprepojených čiar. Táto osnova bude vyzerať najlepšie v čiernej farbe alebo v akomkoľvek inom pripáliť odtieni.

3. Scorpio drží meč:

Škorpión bodnutie je rovnako bolestivá ako meč prechádzajúcej telom. To je dôvod, prečo tetovanie design škorpióna drží meč by bol ten, ktorý by reprezentoval desivú silu maličké bytosti. To symbolizuje, že existuje potenciál aj ľudia, ktorí sú považované za menejcenné spoločnosť alebo davy predovšetkým z dôvodu ich vonkajších prvkov.

load...

4. Konštelácie:

Vzhľadom k tomu, Scorpio zverokruhu je astronomická znamenie, Škorpión súhvezdí by zodpovedajúce tetovanie. Hviezdy by mohli byť reprezentované malými kruhovými objekty, aby sa tetovanie vyzerať realistické alebo bodových hviezd päť. Farby ako tmavo modrej a striebornej môžu byť pridané do tetovanie.

3D 5. Škorpión tetovanie:

Scorpion je možné tetovať a že vyzerá ako skutočný obraz pomocou výtvarných techník, ako sú tiene a farebné tieňovanie.

6. Farebné Scorpion tetovanie:

Škorpióna je obvykle čierne, ale zatiaľ čo tetovanie, to môže byť spestrená s množstvom farieb, ako je červená, žltá, zelená a modrá.

7. Kmeňová Scorpion tetovanie:

Tetovanie môže byť vykonané s kmeňovým dizajnu, a to najmä s čiernou. Môže byť napustené v akejkoľvek časti telo- dolnej časti chrbta, paží, stehien alebo trupu.

8. Znamenie:

Škorpión znamenie vyzerá skôr ako malými písmenami, m '. To vyzerá skvele, keď urobil v čiernej farbe, ale dotyky farby môžu byť pridané, aby bolo živšie. Tetovanie môže byť vyrobená v malom meradle môže byť vyhodený pokryť väčší priestor.

9. V kombinácii s iným zverokruhu:

Zodiac znamení Škorpióna môže byť kombinovaná s inou zverokruhu ako Leo alebo Strelca. Kombinovanie označenia môže byť to, že osoby, veľmi zvláštne pre vás.

10. Úplne čierny Scorpion:

Scorpions sú smrteľné bytosti, ktoré sú čiernej farby. Scorpion tetovanie tak môže byť úplne čiernej farby. Mohlo by to byť len náčrt alebo plné telo škorpióna. Veľkosť môže byť tiež upravená tak, aby sa zmestili menších častí tela, ako je zápästie alebo členku.

Tak ktorý z týchto Scorpio tetovanie obrázkov zaujali? Napíšte nám komentár!

Viac fascinujúce tetovanie a vybrať ten najlepší nápad pre vás.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...