Noviny

Najlepšie tetovanie Budhu - naše top 10

Najlepšie tetovanie Budhu - naše top 10

Budhizmus je jedným z najstarších a najrozšírenejších náboženstiev na svete. Budha pre nasledovníkov budhistické pomenované po narodení ako Gautama Budha alebo Siddhártha Gautama, je veľký, kto založil náboženstvo a svoje praktiky. On definoval všetky zásady budhizmu a keď zakázal uctievanie model, mnoho idoly neho boli po jeho smrti, keď dostal budhistické nasledovníci rozdelená do dvoch rôznych siekt. Tieto idoly sú obrazy, ktoré prichádzajú na myseľ, keď počujete slovo Budhu a to sú obrázky, ktoré sú predovšetkým v Buddha tetovanie. Zachytávajú Gautama Budha v rôznych pozíciách a s rôznym zázemím, z ktorých každý symbolizuje zvláštny význam jeho vlastné.

Rôzne Buddha Tetovanie a významy

Tu uvádzame pre vás niektoré z najobľúbenejších designov Buddha tetovanie.

1. Jednoduché Budha so zdvihnutou dlaňou:

Toto je najjednoduchšia forma Budha tetovanie, kde je Buddha zobrazené so zdvihnutou dlaňou dáva jeho požehnanie tomu, kto ho vidí. To môže alebo nemusí zahŕňať celú postavu Budhu, v závislosti na veľkosti, ktorú chcete, aby to bolo.

load...

2. Budha so slávnym prsta ovčinca

Mnoho sochy Budhu boli vykonané po celé veky od roku Gautama Budha smrti. Najznámejšie z nich sú v jaskyniach Ajanta a Ellora, kde sa Buddhovo prstami založenými v rôznych tvaroch zvaných mudras. Každá mudra symbolizuje iný význam.

3. Buddha s Lotus:

Lotos sa používa v budhistických obrazov ako symbol na ceste duchovného vývoja. Toľko Buddha tetovanie majú lotos spolu s tvárou Budhu a jeho zdvihnuté dlane.

4. Golden Budha v meditačnej pozícii:

Buddha v meditatívnej pozícii používajú ľudia ukázať svoju oddanosť tejto náboženskej sekty alebo meditačné myseľ Budhu. Buddha je všeobecne znázornené sedí na lotosu, ako sedadlá s výrazom hlbokého uspokojenia na jeho tvári. Zlaté sochy Budhu sa nachádzajú takmer v každom kláštore. To symbolizuje prosperitu, moc a šťastie v tetovanie.

load...

5. Laughing Buddha tetovanie:

Smejúci sa Buddha je spoločný znak čínskeho folklóru a niektorí veria, že smejúci sa Buddha bude budúci reinkarnácie Budhu. To je všeobecne reprezentovaný veľkým bruchom a geniálny, šťastné tváre.

6. Buddha tvár tetovanie:

Mnoho ľudí si získať iba tvár Budhu tetovať. Všeobecne je možné krátke kadere okolo pokojného tváre ilustrovať pokoj. To zvyčajne slúži ako symbol mieru a spokojnosti.

7. Budhovho tvár s čínskym symbolom:

Mnoho ľudí si tetovanie s tvárou Budhu a čínskym symbolom mieru spolu s ním. Použité farby sú čierna a sivá. Buddha tetovanie sú zvyčajne vyrobené s jednotlivými farebnými odtieňmi, skôr než s použitím rôznych jasných farbách. Jas obrazu je dostatočná pre pritiahnuť pozornosť ľudí. Používanie okázalý farby, aby bolo Ostentatívne je zbytočný čin.

8. Celý Buddha postava:

Buddha postava vo svojom typickom meditatívne ásany s jednou rukou skladaný a druhý spočíva na kolene je ďalší spoločný Budha tetovanie.

9. Buddha v čínskej symbolom:

Mnoho časov Buddha postava je vyrobená v symbole, ktorý môže povedať, mier, budhizmus alebo niečo podobné.

10. Buddha s pozadím:

Pre niektorých ľudí len Budhovho podoba nie je dostatočná, a tak pridávajú dymové pozadia so symbolmi a budhistických značenie na Budhovom forme. To dáva tetovanie tajomný vzhľad.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...