Noviny

Najlepšie produkty farebník - náš top 10

Najlepšie produkty farebník - náš top 10

Nehovoria seba "Colorbar" bezdôvodne. Hlavným cieľom Colorbar je ponúknuť širokú škálu farieb. A oni určite žiť až do svojej meno. Ako make-up milenca, ak váš štýl je pozrieť sa elegantné a zmyselné, vyskúšať by ste mali určite vyskúšať niekoľko výrobkov Colorbar. Tu je zoznam našich najlepších 10 Colorbar kozmetiky.

1. Colorbar Perfect Match Foundation:

Kúpiť Colorbar perfektný zápas Foundation for ₹ 725,00 @ www.amazon.in/colorbar-perfect-match-foundation

Táto nadácia z Colorbar prichádza v 3 odtieňoch a ponúka úplné pokrytie spolu s blendable funkciami. Je to bez oleja a dosť cestovanie s deťmi príliš. Takže ak hľadáte základ, ktorý môžete nosiť každý deň do vašej kancelárie alebo vysokej školy, potom táto značka je tá správna voľba.

load...

2. Colorbar Full Cover Korektor:

Tento produkt je ponúkaný Colorbar v 8 odtieňoch, aby zodpovedali vašej pleti. Ponúka tiež dlhotrvajúci a plné funkcie pokrytie. Je nemastné a rýchlo vysychá, takže človek musí dávať pozor na to.

3. Colorbar Time Plus Compact Powder:

Kúpiť Colorbar Time Plus kompaktný púder pre ₹ 499,00 @ www.amazon.in/colorbar-time-plus-compact-powder

Ide o cenovo dostupný kompaktný púder z Colorbar. Možno ho použiť kdekoľvek a kedykoľvek sa vám vzhľad matný. Je ponúkaný v 10 odtieňoch a je celkom cestovať priateľský taky.

load...

4. Colorbar Očné tiene:

Kúpiť Colorbar Očné tiene Pre ₹ 850.00 @ www.amazon.in/colorbar-eyeshadows

Každá z týchto očných tieňov ponúka mimoriadne jemné a blendable funkcie. To trvá naozaj dlho, ako to je dobre pigmentovaná. Dodáva sa v 16 odtieňoch.

5. Colorbar I-Glide očí Ceruzka:

Kúpiť Colorbar I-Glide Eye ceruzka na ₹ 495.00 @ www.amazon.in/colorbar-i-glide-eye-pencil

Colorbar ponúkol očné ceruzky v 11 odtieňoch je známe, že mäkké a hladké, a preto aplikácia týchto ceruzky na oči je super ľahké a pohodlné. Môžete tiež zmiešať v riadkoch dostať Smokey oko pohľad, ak si prajete. Očné ceruzky nekrváca alebo perie čo je jeden z najviac predávaných výrobkov v Indii.

6. Colorbar Precision Vodotesné Liquid Eyeliner:

Kúpiť Colorbar Precision Vodotesný Liquid Eyeliner Pre ₹ 342.00 @ www.amazon.in/colorbar-precision-waterproof-liquid-eyeliner

Tento produkt, ponúkaný len jeden odtieň, je vodeodolný očné linky, ktorá nemá perie či šmuhy. Má fix aplikátor a pôjde dobre so ženami, ktoré nosia šošovky.

7. Colorbar Líca Ilúzia Blush:

Kúpiť Colorbar Cheek Illusion Blush Pre ₹ 648,00 @ www.amazon.in/colorbar-cheek-illusion-blush

Táto forma červenať Colorbar je ľahký a prachový. Ponúkaná v 5 farbách, má vynikajúcu pigmentácie a ponúka trblietavé dotyk na tvárach. Avšak, rumenec netrvá príliš dlho!

8. Colorbar Velvet Matte Rúže:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte rúže Pre ₹ 322,00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipsticks

Nájdete rad úžasných rúž odtiene v tomto rozmedzí od Colorbar. Každá z týchto rúžov ​​je obohatené vitamínom E, aby sa vaše pút, jemná a hebká po celý deň. Môžete jednoducho nosiť rúž samostatne, alebo pridať trochu lesku na pery nad ním. Jeho krémová textúra ešte matný vyzerá skvele na pery.

9. Colorbar Take Me ako ja:

Kúpiť Colorbar Take Me ako ja Pre ₹ 880.00 @ www.amazon.in/colorbar-take-me-as-i-am

Toto rozmedzie od Colorbar vybavený jumbo pery pastelky, ktoré ponúkajú slušné pokrytie s dobrou farebnou splácania. Colorbar volá je multifunkčný, pretože oni tiež majú výživné náležitosti, ako je bambucké maslo, viskózny olej, Ester, vitamín E. To je ponúkaná v 7 odtieňoch.

10. Colorbar Praskanie Top nechty smalt:

To Colorbar lak na nechty rada bola navrhnutá tak, aby vyschnúť superrýchle a že aj počas minúty. Ponúkaný v 3 farebných prevedeniach, môžu tieto Colorbar nechty farby zostať po dobu jedného týždňa, ak je aplikovaný vrchný náter.

Colorbar lak na nechty odtiene sa pohybujú od ružovej až fialovej, červenej na pomaranče a blues až zelených a mnoho ďalších farieb.

load...