Noviny

Najlepšie prírodné alternatívy Adderall na nákup OTC

Najlepšie prírodné alternatívy Adderall na nákup OTC

Hľadáte pre efektívne, prírodná alternatíva k Adderall? Farmaceutický liek používaný na liečbu ľudí, ktoré sa zaoberajú poruchami, ako je ADHD a narkolepsie, Adderall stala široko používaným a predpísal liek, ktorý zmenil životy mnohých ľudí. Dnes je to jedna z najobľúbenejších "chytré drogy" tam vonku, a veľa ľudí pôjde do veľkých extrémov, aby ju získať. Je to preto, Adderall má veľa vedľajších účinkov, že skôr ako poškodzuje spotrebiteľov, aktívne pomáhať celá rada jednotlivcov sa zamerať.

Adderall, aktiváciou adrenergné systém, pomáha svojim neurotransmitery uvoľnenie tela ako noradrenalínu, adrenalínu a dopamínu. Zvýšením množstvo týchto neurotransmiterov aktívne cirkulujúcej v centrálnom nervovom systéme, Adderall vyvoláva širokú paletu efektov. Tie napodobňujú účinky amfetamínu stimulanty a zahŕňajú veci ako zvýšenie hladiny energie, zvýšenie krvného tlaku a srdcovej frekvencie, zvýšený rozsah pozornosti, a zvýšenej bdelosti. Zvýšená koncentrácia je ďalší bežne uvádzaným nežiaducim účinkom.

Snáď najčastejším dôvodom pre použitie Adderall je túžba po lepšej koncentrácii a vyššej energetickej hladiny. Avšak, ktoré nemusia byť najlepší prospech. Jeden z Adderall najdôležitejších "vedľajšie účinky" je zlepšenie nálady. Ako liek pôsobí na zvýšenie hladiny serotonínu, adrenalín a dopamín, užívatelia majú tendenciu sa cítiť posun v ich nálade. Je to výhoda, ktorá vedie na všetky ostatné, vrátane zvýšenej koncentrácie a zameranie, vyššej produktivity a zvýšenie úrovne motivácie užívateľské skúsenosti.

load...

Poďme rýchlo zhrnúť výhody, ktoré poskytuje Adderall v rýchly a jednoduchý-k-čítať zoznam pre budúce použitie. Adderall:

  • Zlepšuje náladu.
  • Zvyšuje motiváciu.
  • Zvyšuje motiváciu a zameranie.
  • Vedie k vyššej energetickej hladiny.
  • Zlepšuje ako bdelosť a pozornosť.

Ako ste si asi predstaviť, vyššie uvedený zoznam je lákavé jeden pre jednotlivca v rôznych situáciách. Napríklad študenti bojujú s náročnými kurzami zistili, že Adderall pomáha im efektívnejšie študovať a udržať vysokú úroveň energie po dlhšiu dobu. To často vedie k lepšie výsledky testov a lepší celkový výkon v triede. Jednotlivci pracujúci viac úloh tiež nájsť potenciálnych účinky Adderall veľmi atraktívne. Droga môže pomôcť zvýšiť motiváciu a všeobecnú náladu, čo vedie k šťastnejší robotník s väčšou energiou a pozitívnym výhľadom. O niečo menej časté prínos pridelený Adderall je jeho použitie ako potláča chuť do jedla. Spárované s jeho schopnosť zvýšenie motivácie a energetickej hladiny, Adderall je tiež často používa na zníženie hmotnosti.

Či už hľadáte pre seba alebo Vaše dieťa ste, hľadanie prirodzeného, ​​predpis bez alternatívu k Adderall je bežné. Mnoho ľudí by rado výhody, bez toho aby museli mať farmaceutické drogy, napríklad, a namiesto toho radšej usilovať o bezpečnejšie a menej stigmatizované možnosti. Ďalším dôvodom, prečo usilovať o iný ako Adderall liek je vzhľadom k veľmi reálne možnosti nájsť sami budovanie tolerancie a eventuálne závislosť na ňom. Navyše, Adderall je kontrolovaná substancia v Spojených štátoch, a je jediným právne podávané prostredníctvom lekárskeho predpisu. Získavanie drogy akýmkoľvek iným spôsobom je zjavne nezákonné.

load...

Našťastie existujú rozumné možnosti, aby zvážila, pokiaľ ide o prírodné alternatívy k Adderall. Tieto alternatívy môžu často poskytovať výhody lieku v otázke, bez negatívneho riziko vzniku tolerancie k látke, a tiež nevyžadujú predpis získať. Pozrime sa.

Prírodné Adderall Náhrady

Než začneme, je to dobrý nápad, aby na vedomie, že doplnky nižšie uvedené nemôžu byť legálne predávané ako "Adderall náhrady". Výrobcovia nemôžu podporiť využívanie za "nedovolené" droga, bez ohľadu na ich bezpečnosti a účinnosti. Neľakajte sa nedostatok tohto termínu. Tieto doplnky sú široko známe, že sú účinné alternatívy k droge, a mnoho z nich sa dokonca odporúča pacientom lekári sú prírodné náhrady. Niečo iné mať na pamäti, je, že zatiaľ čo Adderall so sebou nesie riziko vzniku závislosti a tolerancie (to znamená, budete musieť neustále zvyšovať svoju dávku, ako vaše telo zvykne na látku), mnohé z týchto doplnkov ponúkajú nižšie riziko týchto negatívne vedľajšie účinky.

Navyše, niektoré z nižšie uvedených doplnkov môžu byť použité k zlepšeniu celkového zdravia vášho mozgu. To znamená, že s nimi možno skutočne opustiť svoj mozog zdravšie ako predtým! Niektoré z nich môžu tiež prispieť k zlepšeniu neurónové funkcie v dlhodobom horizonte, čo znamená, že váš mozog bude pokračovať v práci, rovnako tak dlho, ako je to možné. Môžu dokonca vám pomôžu poraziť charakteristické "starnutie mozgu" príznaky, ako je strata pamäti a demencie, dlhšie, než keby ste nevzal. Sú to celkom dobré látky, ktoré je potrebné pridať do svojho denného režimu, a môže naozaj pomôcť zvýšiť kvalitu vášho života.

So všetkými, že povedal, ste asi premýšľal, čo najlepšie možnosti pre nahradenie prirodzené Adderall, že jo? Poďme sa ponoriť sa pozrieť!

Piracetam

Známy ako nootropic, Piracetam je impozantný a dobre známy Adderall náhrada. Tento konkrétny alternatívne funguje tak, že prechod cez hematoencefalickú bariéru. Odtiaľ sa vstupuje do nervový systém, a nakoniec, má vplyv na hladiny rôznych neurotransmiterov. Najdôležitejšie neurotransmiter postihnutých je acetylcholín.

Acetylcholín je mozog chemické zapletený s radom kognitívnych procesov. Patrí medzi ne veci, ako učiť kapacity, formovanie pamäti, pozornosti, sústredenia, a prepínanie pozornosti. Piracetam môže dokonca prispieť k zníženiu príznakov ADHD, a to je menej toxický ako kuchynská soľ. Vám môže pomôcť zlepšiť zdravie mozgu tým, že doplnok bezpečnejšie ako kuchynská soľ, inými slovami, a v tom, môžete dokonca zvýšiť zdravie vášho mozgu cez zvýšenie bunkové funkcie membrán, ako aj k zvýšeniu efektívnosť údržby neurónu.

Aniracetam

Ak hľadáte pre neuveriteľne rýchle výsledky vám, Aniracetam môže byť pre vás! Aniracetam je silne koncentrovanej forme piracetamu. To funguje podobne aktiváciou nikotínové acetylcholínové receptory v mozgu. To zase umožňuje zvýšiť prirodzené účinky acetylcholínu, čo vedie k zlepšeniu pamäti, rast neurónov a synapsií a lepšiu signalizáciu. Navyše, učenie a pamäť prijímať ďalší prínos z toho, ako je aniracetam interaguje s AMPA receptory. A, pre istotu, že doplnok tiež stimuluje receptory pre 5-HTP, rovnako ako dopamín.

Takže čo to všetko znamená pre spotrebiteľov? No, bude väčšina užívateľov zažiť dramatický rozdiel v ich zameranie, sústredenie a duševné zručnosť pri používaní Aniracetam. Oni tiež často skúsenosť zlepšenie v energetickej hladine a celkovú náladu. V dôsledku toho môže niekedy pomôcť zmierniť príznaky depresie a úzkosti, a umožňuje mnoho užívateľov sa lepšie sústrediť aj počas ich najhorších, najviac chaotických dňoch.

To je vynikajúce, prepracovaný voľbou pre prírodné Adderall náhrad, ktoré opustí vás pocit, ako milión dolárov.

Noopept

Noopept je známy ako neuropeptid, a jeho hlavným mechanizmom účinku je veľmi podobný tomu, ktorý piracetamu. Rozdiel je v tom, že Noopept je ďaleko účinnejšia ako Piracetam, čo znamená, že aj keď sa ponúka mnoho rovnakých účinkov, deje sa tak v menšej dávke. To je dobrá správa pre každého, kto je trochu na pozore náročné vysoké dávky pri hľadaní účinnej výmene Adderall.

Noopept je tiež známe, že pomáhajú zvyšovať hladinu nervový rastový faktor mozgu. Táto chemikália pôsobí na udržanie a podporu integrity mozgových buniek u ľudí, a pomáha udržiavať bunky zdravé a silné. Toto, podľa poradia, by mohlo prispieť k zníženiu vplyvu degeneratívne kognitívnych podmienok, ako je Alzheimerova choroba alebo Parkinsonova choroba. A nielen to môže pomôcť chrániť váš mozog, ako ju poznáme v súčasnosti, ale Noopept môže tiež pomôcť chrániť jednotlivcov, ktorí už trpia týmito poruchami pred ďalším poškodením. To znamená, že nielen môže pomôcť to znížiť pravdepodobnosť vzniku týchto porúch tým, že pracuje preventívne, aby sa vaše mozgové bunky zdravé a silné, ale môže tiež znížiť škody, keď si už nastavená.

A konečne, Noopept tiež ponúka efekty rozveselující. Je to tým, že pracuje s receptormi serotonínu a dopamínu, ale dokáže pracovať bez toho by zvýšenie produkcie hormónu buď chemické látky.

Pramiracetam

Ešte ďalší dodatok vzťahujúce sa k Piracetam, Pramiracetam pomáha používateľom zažiť budovu pamäte a zvýšenú koncentráciu a zároveň interakciu s acetylcholínu a glutamátu receptorov. To umožňuje dodávať mnoho rovnakých výhod Piracetam, vrátane vecí, ako je podpora v logické uvažovanie schopnosti, efektívnejšie duševné zameranie a schopnosť rýchlo a ľahko prepínať medzi témami. Tá je obzvlášť veľkým prínosom pre každého, kto potrebuje viac vecí naraz, vo svojej práci alebo osobnom živote, pretože to vám umožní prepínať kolesá takmer bez námahy.

Pramiracetam je 30x (30x) mocnejšie ako Piracetam, čo znamená, že môžete dosiahnuť rovnaké výhody dodávaných Piracetam pričom oveľa nižšiu dávku Pramiracetam. Navyše Pramiracetam je známy pre svoju schopnosť pracovať v hipokampe - oblasti mozgu, ktorá spracováva procesy vzťahujúce sa na odber a tvorba pamäti. To je niečo, skôr ojedinelý do zoznamu tak ďaleko, že Pramiracetam pracuje efektívnejšie než ostatné uvedené, pokiaľ ide o hippocampus. Dokáže dodať významný nárast v pamäti tým, že pracuje na posilnenie nervov signalizáciu v tejto konkrétnej oblasti mozgu.

Zo všetkých uvedených dôvodov, Pramiracetam sa často odporúča ako najlepší racetam pre pamäťovú funkcií. Stojí za to poznamenať, že aj keď Adderall nie je v skutočnosti pracovať na zlepšení mozog natrvalo, ale skôr ponúka dočasnú podporu v pamäti účinnosti, tvorbu, alebo odvolania, Pramiracetam opustí váš mozog zdravšie, než to bolo pôvodne - to prináša výsledky, ktoré zostanú aj po tebe vysadiť.

Alpha Brain

Tento konkrétny doplnok je trochu odlišné od tých, ktoré sme už diskutovali. Alpha Brain je to, čo je známe ako nootropné "stack" produkt. To znamená, že v sebe spája celý rad rôznych doplnkov za účelom dosiahnutia čo najlepších výsledkov je to možné (bez toho aby museli mať každý deň tucet pilulky). Stohovacie funguje pomerne dobre, pretože mnoho nootropiká spolupracovať v synergické harmónii, čo zase zvyšuje celkovú účinky jednotlivých doplnkov. Alpha Brain je veľmi dobre známe, že pomáhajú jednotlivcom, ktorí požadujú zvýšenú mentálne sústredenie a zvýšenie plynulosti myslenia.

Alpha Brain obsahuje rad nootropík, vrátane Alfa GPC. Ide o doplnok bohaté na cholín a pomáha zvýšiť dostupné množstvo acetylcholínu v mozgu. To potom vedie k jasnejšie myšlienky, lepšie nervovej signalizácie a zdravé nervového tkaniva. Ďalšie pozoruhodná zložka Alpha mozgu zahŕňa kombináciu Vinpocetín a Huperzine A. Toto párovanie funguje, aby zabezpečili, že vaše nervové tkanivo udržuje vynikajúcu krvný obeh a pomáha tlačiť nervový rastový faktor do svojich buniek, takže môžu zostať silná a zdravá! Alpha Brain môže dokonca pomôcť napraviť škody už spôsobené na vašich mozgových buniek, a zabráni budúcim škodám z odohráva.

Iné pozoruhodné zložky v Alpha mozgu zahŕňajú vitamín B6 a GABA, z ktorých obe sú známe ako vynikajúce redukciu stresu. To môže viesť k zvýšeniu rozpätie pozornosti a lepšiu celkovú náladu. Doplnok obsahuje tiež kognitívne boostery ako Bacopa monnieri, Serrata, ovsenej slamy, AC - 11 a Mucuna pruriens.

Celkovo možno povedať, Alpha Brain je vynikajúci náhrada Adderall, ktorý kombinuje silu viac prírodných nootropík ktoré vám pomôžu dosiahnuť druh mentálnej jasnosti a zameranie sa snažíte získať. To má tiež vedľajší účinok zníženie sociálneho úzkosti u niektorých užívateľov.

Adderllin

Na rozdiel od väčšiny z vyššie uvedených možností, Adderllin je značka skôr ako chemická látka alebo názov. Patrí k bylinné doplniť stimulant, a môžu pomôcť zlepšiť veci, ako je koncentrácia, pozornosti, motivácie a energie. To môže dokonca pomôcť zvýšiť váš metabolizmus, čo je funkcia, ktorá nebola vidieť v iných Adderall alternatívy profilované. Je to populárny doplnok, ktorý sa pokúša slúžiť ako OTC Adderall alternatívu.

Zatiaľ čo niektorí ľudia naozaj páči tento doplnok a tvrdia, že je to efektívne alternatívou pre Adderall, môže to spôsobiť, že niektoré závažné negatívne vedľajšie účinky. Pretože to funguje tak, že stimuluje produkciu neurotransmiterov, ako je serotonín a dopamín (takmer výlučne serotonínu a dopamínu, v skutočnosti), môže to viesť k energetickým pády, keď sa prestanete užívať, ktorá nie je nikomu naozaj pomôcť v dlhodobom horizonte. Je to preto, ako serotonín a dopamín sú úzko súvisí s oblasťou mozgu používaných v pohybe, spánku cyklov a nálady. To znamená, že tento konkrétny doplnok môže mať významný vplyv na tieto funkcie. Mohlo by to skončiť robí viac škody ako to robí dobre, ale ako mnohí jedinci sa mi to a vziať si ho pravidelne, Adderllin môže byť len stojí za pokus.

AddTabz

AddTabz je doplnok, ktorý bol vytvorený špeciálne slúžiť ako prírodné Adderall alternatívu. Tvrdí, pracovať na zvýšenie energie, rovnako ako zameranie, pozornosti, produktivitu a sústredenie.

AddTabz má pomerne protichodné recenzie. Niektorí používatelia zistili, že to pomáha zvyšovať produktivitu. Mnoho užívateľov však tiež uvádza, že zmes zložiek je pomerne slabá a neschopná mať významný vplyv na duševnú výkonnosť. Stojí za to poznamenať, že tento konkrétny doplnok je plná prírodných stimulantov a bylín. Avšak, to neobsahuje žiadne amfetamíny. To obsahuje niečo známy ako CDP cholínu, čo môže v skutočnosti prispieť k posilneniu mentálne sústredenie. To nie je tak silná ako amfetamíny, ani ponúka všetky rovnaké výhody.

Tento konkrétny doplnok sa odporúča byť stohovať s inou, ktorá ponúka silnejšie a cielenejšie účinky na pamäti a ďalších kognitívnych funkcií.

Profiderall

Určený predovšetkým ako študijný pilulka by mal pomôcť dočasne ostriť koncentrácie a energetickej hladiny, Profiderall možno užívať dlhodobo, aby vám pomôže zlepšiť svoje kognitívne a pamäťové funkcie cez ďalšie významné časové obdobie.

Profiderall obsahuje piracetam, nootropikum môžete vyvolať čítanie o skôr. Je dôležité si uvedomiť, že Profiderall sa neskladá z jediného nootropikum, ale existuje ako zmes rôznych zložiek. Patrí medzi ne vyššie uvedené piracetam spolu s Huperzine A, DMAE, Vinpocetín, kyselina alfa-lipoová, vitamíny B6 a B12, cholín kyslý vínan, kofeín, taurín, a tyrozínu. Tie všetky sa ukázali ako efektívne, pokiaľ ide o zlepšenie kognitívnych funkcií. Avšak, Profiderall neobsahuje veľmi vysoké dávky ktoréhokoľvek z nich. Vzhľadom k tomu, že sumy sú tak malé, celkový efekt nemusí byť prospešné alebo nápadný ako niektoré ďalšie Adderall alternatívy v tomto zozname.

Navyše Proderall neuvádza rozpis súm každej nootropic obsiahnutých v ich doplnok. Aj keď je to určite ich výsadou, je ťažké odporučiť výrobok, ktorý obsahuje relatívne malé množstvo všetkého, čo by mohlo primerane zvýšiť kognitívne funkcie, najmä ak je to možné zistiť, či je alebo nie je to bezpečné, aby sa viac ako jednu pilulku v čase tak, aby na zlepšenie účinnosti dodatku.

Celkovo vzaté, existujú oveľa lepšie Adderall náhrady v tomto zozname. Profiderall by mohlo slúžiť ako dobrý východiskový bod, ak ste na pozore pred možnými vedľajšími účinkami, ako prísady sú zahrnuté v bezpečí a nebudú existovať v množstvách dosť veľkých spôsobiť významné vedľajšie účinky. Aj keď na tento účel, ale je pravdepodobné, že nebude produkovať požadované psychické účinky. Používanie piracetam sám, alebo doplnok, ako je Alpha Brain, je lepší spôsob, ako vidieť optimálnych výsledkov v dlhodobom horizonte.

Addrena

Tento dodatok získal svoje miesto na tomto zozname len preto, že chcem varovať, aby zostali ďaleko od neho.

Kým Addrena obsahuje množstvo látok, ktoré sú preukázateľne prispieť k zlepšeniu kognitívnych funkcií, ale tiež obsahuje celý rad zložiek viac naladený na chudnutie a tvorbu svalovej hmoty. To znamená, že doplnok môže mať priamy vplyv na mnohých rôznych oblastiach svojho tela, spolu s vytvorením druh negatívneho stimulačný vedľajší účinok, ktorý je v súčasnej dobe varovanie mnoho užívateľov od samotného Adderall. Navyše živiny, ktoré majú vplyv na budovanie svalov a telesný tuk nie sú určené na použitie na dennej báze, čo znamená, že používanie tohto doplnok každý deň sa neodporúča.

A konečne, látky obsiahnuté v tomto dodatku nie sú nevyhnutne pracovať spoločne v harmónii, ako zlepšiť svoje kognitívne funkcie. V skutočnosti, oni sú pravdepodobne umiestniť trochu stresu na kognitívne zdravie tým, že odkloní živiny z udržanie svoje mozgové bunky a zvýšenie hladiny kortizolu. Niektoré z týchto látok, ako sú synefrín a yohimbin, sú tiež spojené s vážnymi kardiovaskulárnymi účinkami, ako je búšenie srdca, infarkty, a vysokého krvného tlaku. Addrena mohlo tiež spôsobiť vaše telo, aby sa stal závislý na droge do bodu, kedy sa zastaví výrobu niektorých neurotransmiterov.

Nielen, že je Addrena nie je optimalizovaná pre duševné zdravie, ale je plný vecí, ktoré by mohli spôsobiť vážne fyzické vedľajšie účinky. Celkovo vzaté, je to doplnok k absolútne vyhnúť za každú cenu.

The Final Word

Ako vidíte, existuje nepreberné množstvo prírodných alternatív k Adderall, a ďalšie sú vyvíjané každý rok. Je celkom dobre možné nájsť správny doplnok alebo zásobník pre vás! Urobte si čas, aby si váš domácu úlohu o nejakom doplnku (y), ktoré vás zaujímajú. Prečítať recenzie a zapíšte si dobré aj zlé. Prečítajte si o zložkách a ako fungujú. Nakoniec sa uistite, že budete mať doplnky, ktoré budú pracovať so žiadnym existujúcim liekov alebo nootropík užívate, nie proti nim.

Adderall je populárny liek, ktorý má určite mnoho použitie, ale môžete dosiahnuť rovnakého efektu pomocou prírodnej nootropic, ktorý je lepšie pre vaše celkové zdravie. Vyššie uvedené nie je vyčerpávajúci zoznam, ale skôr má byť východiskovým bodom pre vyhľadávanie. Dúfam, že vám to užitočné, a sú schopní zbierať nejaké užitočné informácie z rôznych diskusií. Majte na pamäti, že to, čo funguje pre jednu osobu, nemusí fungovať pre druhého, takže sa nemusíte sa odradiť, ak sa ocitnete sa snaží niekoľko rôznych možností, ako nájde ten, ktorý pracuje pre vás.

load...