Noviny

Najlepšie parfémy Nina Ricci pre ženy - náš top 10

Najlepšie parfémy Nina Ricci pre ženy - náš top 10

Spoločnosť bola založená v roku 1932 Maria Nina Ricci a jej syn Robert, Nina Ricci je dobre známy módny dom, ktorý vyrába jedny z najobľúbenejších parfumov pre ženy.

Tu sú moje Top 10 Nina Ricci Parfumy:

1. Capricci Nina Ricci:

Patriaci do kvetinovej vône rodina, Capricci od nina ricci bola zahájená v roku 1960. To má najvyššie tóny bergamotu s tým stredné tóny tuberózy, rozmarín, gardénie, jazmín, ruže a ylang ylang nasleduje základnými tónmi santalového dreva, benzoin a pižmo. Projektant za touto vôňou je Francis Fabron.

2. Les Belles De Ricci Liberty Fizz Nina Ricci:

To Nina Ricci parfum je nielen zaradený medzi top 10 Nina Ricci parfumov, ale je tiež zaradený medzi top čerstvé a šumivých parfumov na svete. Začal v roku 1996, táto vôňa má všetky osviežujúca vôňa leta s sviežosti čučoriedka, mäty, listov paradajky, bazalkou a čerstvé pomaranče, ktorá ho odlišuje od všetkých ostatných parfumov k dispozícii.

load...

3.Le Paradis De Nina Ricci:

Jednalo sa o limitovanú edíciu vône, ktorá bola uvedená na trh 1. Apríla 2010. Má srdce tóny presklené jablká, svetlé drevo, vanilka a gardénie. Ak ste mestskom princeznej, ktorá je sladká v prírode a tiež chce zanechať dojem zvodné, tento parfum je jednoducho ideálny pre vás.

4.Nina Ricci L'Eau Du Temps:

L'Eau Du Temps od Niny Ricci bol pripravený na jar v roku 2007, ktorá patrí k čerstvé kvety vône rodiny. Má najvyšší tóny karafiát, gardénia, jazmín, ylang ylang, koriandra, čierne ríbezle a tuberózy a základné tóny pižma a santalového dreva.

load...

5.Nina Ricci Fleur de Fleurs:

Sa začala v roku 1982, Fleur de fleurs je kvetinová aldehydová vôňa od Nina Ricci. Jedná sa o jednu z najstarších a najpredávanejších parfumov na svete. Je to elegantné, elegantné a decentné s nuáns čerstvého Lily-of-the-údolie a pižmo. Vrchné tóny tejto vône zahŕňajú aldehydy, citrón, zelené poznámky a magnólie.

6.Nina Ricci Fille d'Eve:

Fille d'Eve z francúzskeho módneho domu Nina Ricci sa začala v roku 1956, ktorý je jedným z najstarších parfumy od Nina Ricci robí. Má dlhotrvajúci sviežu vôňu, ktorá je prilákať masy a vytvára dojem kultový najlepší.

7.Farouche Nina Ricci:

Farouche Nina Ricci sa začala v roku 1973, ktorý patrí do rodiny kvetinová vôňa a je najlepšie hodí pre ženy s eleganciou a istotou a nezávislosti. Má základne tóny jantáru, santalového dreva, vetiveru, pižma a oakmoss.

8.Nina Ricci deci Dela:

Deci Dela Nina Ricci bola zahájená v roku 1994. Jedná sa o Chypre kvetinová vôňa určená pre štýlové a módne žien. Nos za touto extrémnej svieža vôňa je Jean Guichard. Má základne tóny cyprusy, pačuli, santalového dreva, vanilky a živíc.

9.Coeur Joie Nina Ricci:

Coeur Joie bola zahájená v roku 1946 Germaine Cellier z domu Nina Ricci. Neroli a bergamot sú jeho vrchné tóny, kde ako fialová, jazmín, iris a ruže sú jej next-to-základne poznámky.

10.Love Nina Ricci:

Love Nina Ricci sa začal ako nástupca Red Apple Nina v marci 2009. Nosa za touto módnou a návyková parfému je Olivier Crespo ktorý inovoval a zmenil červené jablko sa poznámky do Green Smith jablko. To má svieži dych jari, čerešňové kvety Pridanie nuansy jemných mandlí k nemu.

Sú to najlepšie z parfumov Nina Ricci pre ženy podľa mňa! Ešte nám zanechajte komentár a dajte nám vedieť, ak budete súhlasiť.

load...