Noviny

Najlepšie návrhy Sanskar Bharti Rangoli - naše top 10

Najlepšie návrhy Sanskar Bharti Rangoli - naše top 10

Rangoli tvorba je unikátnym umeleckým dielom populárno nasledoval v každom kúte Indie. Zvyčajne vyrobené v obývacích izbách a nádvoria, to dekoratívne umelecké dielo skrášľuje domovy a pracoviská, najmä počas sviatkov a zvláštnych príležitostiach.

Vybrať ten správny dizajn z tisícov dostupných môže byť skľučujúca úlohu. Dnes predstavujeme vám jedinečnú a populárne rangoli dizajnu - Sanskar Bharati - pre tento Diwali. Priviesť na slávnosti s týmto farebným dizajnom.

Splash of Color:

Sanskar Bharati rangoli je populárny rangoli výrobu v štýle od Maharashtra. Tieto rangolis sú vyrobené za použitia špeciálnej techniky, kde tri alebo päť prstov sa používajú, aby sa vzor.

load...

Technika, kde sa používajú päť prstov sa nazýva, paach Boti 'v Marathi. Dokonca aj päsť sa používa občas, aby sa tieto návrhy. V súčasnej dobe špeciálnej rangoli making lievik alebo koterca sú tiež používané.

The Best Of Sanskar Bharti rangoli vzory:

1. Okrúhly Sanskar Bharti rangoli je obyčajný dizajn. Táto rangoli dizajn je venovaná sviatok svetiel a farieb - Diwali. Svätý, Om 'znamenie v stredu sa vykonáva pomocou troch živých farbách - žltej, červenej a modrej. Biela farba sa používa na výrobu zložité vzory, a aby návrhy Diya.

load...

2. Táto Sanskar Bharti rangoli dizajn je celkom zložitý pre začiatočníkov. Veľké množstvo farieb použitý pri výrobe tohto to ideálnou voľbou pre každú príležitosť robí. O, om 'Design zdobia strednú časť. Paleta žiarivých farbách, ako je zelená, modrá, červená a ružová robí tento rangoli žiarivé a krásne voľbou pre zvláštne príležitosti.

3. Tento návrh je jasný a farebný. Medzi hlavné farby používané tu sú žlté, červené a modré. Podrobnosti okolo dizajnu sú vyrobené z rôzne zafarbeného prášku.

4. Ide o komplexný návrh a potrebuje rokov skúseností, aby sa jeden. Nie je určený pre začiatočníkov. Farby tu použité nie sú oddelené ako v predchádzajúcom návrhu, ale aplikovaný náhodne. Zložitým dizajnom využívajúce bielu farbu prášku sú vyrobené, aby sa tento rangoli vyzerať prominentné a krásne.

5. Toto prevedenie má rad sústredné kruhy vo vonkajšej vrstve. Použitie zelenej, červenej a tmavo modrej farby robí to vyzerať živé a jasné. Tiež farby sa navzájom dokonale dopĺňajú. Stredisko bolo zdobené kvetmi.

6. Toto kolo Sanskar Bharati rangoli vyzerá jednoducho ohromujúci s nápadnými odtieňmi jasne fialovej a ružovej. Žltá farba použitá v stredu vytvára krásny kontrast so zvyškom bytia studené farby. Centrum je naplnený temne zelený odtieň. Biela farba sa používa pre zložité vzory vnútri konštrukcie.

7. To je obrovský a zložitý rangoli dizajnu. Je zrejmé, že to potrebuje odborníka. Žiarivé a svetlé palety farieb tu použité sú starostlivo vyberané. Využitie zelená, červená fialová, ružová, žltá a čierna je riešená s odbornými znalosťami. Biele vzory pridať krásu do neho.

8. Bude to ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú, aby rohový rangoli. Toto prevedenie je štvrtiny kruhu a teda vyžaduje menej času a úsilia, kedy v porovnaní s plnou kruhovou tvarované rangoli. Farby tu použité, sú pozoruhodné a jasne ako fialová, ružová, žltá a oranžová.

9. Tu je rangoli v kruhovom kvetinovým vzorom. Každý plátok je naplnený rôznymi farbami. Jasne oranžovej, červenej a modrej sa používajú na výrobu lístky. V stredu zdobia žlté, oranžové, červené a modré farebné malých kruhových tvarov.

10. Tento rangoli dizajn vyzerá celkom triezvy, ako to je vyrobené s farbami, ktoré sú ľahko na očiach. Farba slivka dokonale dopĺňa fialovej, zelenej a žltej odtiene. Kruhový tvar je bežné. Tam je menej zložité štruktúry práce. Prstence každej farby v rangoli majú špeciálnu konštrukciu natiahnutý na neho.

Dúfame, že tieto návrhy chytil vaše fantázie. Budeme späť s viac takýchto krásne vzory. Ešte naďalej navštevovať Stylecraze.com. Nezabudnite nám zanechať komentár nižšie.

load...