Noviny

Najlepšie maurské tetovanie - naše top 10

Najlepšie maurské tetovanie - naše top 10

Tetovanie je jeden trend, ktorý bol vždy brať módny svet útokom. Štýl, cieľ a základné znamenať tetovanie nesie urobil tento móda senzačný hit medzi ľuďmi. Aj keď sa mi to nepodarí, aby pochopili, ako ľudia môžu znášať bolesť dostať tetovať, náznak tajomstvo tetovanie opíše vždy ma zaujímalo.

Maori, propagoval Maori kmene Polynézia je tetovanie kultúry Nového Zélandu. Dokonca aj kapitán James Cook, veľký britský cestovateľ zaujal Maori tetovanie a popularizoval je.

V prípade, že ste náhodou, že fyzická osoba, ktorej jednou z hlavných vášní spočíva v získavaní napustené, potom ai a čítajte ďalej! Najmódnejšie Maori tetovanie exkluzívne pre vás!

load...

1. Marquesas Cross Maori Tetovanie:

Marquesas Cross je populárny symbol Maori. To znamená rovnováhu medzi prvkami a harmóniu.

Poriadku. Uvedenie histórie stranou, poďme sa presunúť na skutočné veci.

To by bolo jedno úžasné voľbou v prípade, že budete chcieť, aby šport tradičný štýl. Samozrejme, nič takého, ktorý má nádych tradície mieša s módy!

load...

Mimochodom, dúfam, že nie ste nováčik!

2. Spear Head Maori Tetovanie:

Ako sám názov napovedá, táto tetovanie hovorí odvahy a sily. Tieto zložité línie a vzor sú niečo, vaše oči jednoducho nedá odolať. Každý z nich je symbolický na konkrétne charakteristiky.

Ak naozaj chcete, aby sa vpichovaním s týmto zložitým oko, mali by ste to urobiť hneď!

3. Ocean Maori Tetovanie:

Pre niektorých ľudí, oceánu znamená smrť. A pre niektoré iné, to znamená, že svet za ním. Ale čo to znamená pre vás, môžem zaručiť vám jednu vec. Tento krásne projektované tat bude vyzerať prekvapivo úžasné.

4. Sun Maori Tetovanie:

Vedenie, bohatosť a lesk; že je to, čo tento atrament predstavuje. A jednoduchá, ale štrajkujúci vzhľad je to, čo pochádza.

5. Žraločie zuby Maori Tetovanie:

Medzi polynézskej tetovanie,, žraločie zuby 'je jedným z najdôležitejších rybích symbolov. Tento štýl predstavuje odvahu a vedenie.

Takže ak chcete chváliť svojim čreva a odvážna, proste TAC, na to!

6. Flower Maori Tetovanie:

Tetovanie štýl, ktorý vyžaduje značné úsilie z vašej strany, aby zostali ešte, aby sa zabránilo airbrush (v prípade, že ste získali tento krásny dizajn jehlován na citlivé časti tela).

Toto tetovanie je zmes pekná malá kvetina ohraničený krásne domorodé vzory. Tou najlepšou voľbou v prípade, že chcete ukázať svoje farby do svojej milovanej!

7. Facial Maori Tetovanie:

Na rozdiel od toho, čo už názov napovedá, táto nie je určený na tvári. Tento tvári ako tetovanie má silný výraz a hlboké emócie. Nie obyčajné svetské tváre, ale dynamický vzhľad sprevádzaný s nápadnými vzormi, ktoré tvoria celý tetovanie mocný jeden.

8. Maori Hand Tattoo:

Ak máte záľubu v jednoduchej, ale elegantný dizajn na ruky, potom by ste mali ísť na týchto krásnych farieb Maori. Obaja sú čisté a sofistikované a nie nepodarí dať elegantný vzhľad!

9. Maori tetovanie na zadnej strane:

Máte dobre tónovaný svalovú späť? Potom je táto Maori tetovanie je šitý na mieru pre vás! Tento živý konštrukcia dáva svoj tetovanie možnosť využiť svoje žehličky na svoje najlepšie!

10. Hviezda Maori Tetovanie:

Hviezdy sú jedným z najčastejšie zvolených vzorov v Maori tetovanie. Tie by mohli siahať od jednoduchého hviezdy, jednej farby, alebo multi-star dizajn s mnohými farbami. Voľba je na nositeľa!

Takže to by sme mali ísť! Niektoré z najviac štýlovo napustené návrhov pochádzajúcich priamo z tetovacieho umelca žehličky.

Keď sa vám darí vaše tetovanie?

load...