Noviny

Najlepšie kúpele v Dillí - naše top 10

Najlepšie kúpele v Dillí - naše top 10

Delhi miluje to Spas!

Dillí má veľmi hotel kúpeľné kultúry a nájdete kúpele v takmer každom hoteli. Ľudia naozaj nešetrí ani jednu príležitosť nechať svoje vlasy urobiť, keď im niekto rozmaznáva hlúpa!

Tu je Top 10 kúpeľov Delhi môže chváliť.

1. Aman Spa:

Tieto kúpele sa nachádza na Aman Resort New Delhi, Lodhi Road, New Delhi 110003. To ponúka širokú škálu ošetrení tela a každá izba liečba je vybavená vlastným sprchovacím kútom, vaňou a parným kúpeľom. Neváhajte a volajte toto to najlepšie kúpele v Dillí!

load...

Cez Pinterest

2. Oberoi Spa:

Tieto kúpele Dillí sa nachádza v hoteli Oberoi. Zameriava sa na celostnej omladenie uvoľnením telo i myseľ. Ich metódy boli upravené z Ajurvédske štúdií, ktoré revitalizuje celý telo. Tieto kúpele ponúka ideálne útek od reality a možnosť rozmaznávať seba samého.

load...

Cez Pinterest

3. Kaya Kalp Spa:

Tieto kúpele sa nachádza na ne - 19, prízemie, brána č - 3 Sant Nagar blízkosti hotela Intercontinental, východne od Kailash, Dillí - 110065 a je otvorená od dvanástich do rána do dvanástich v noci. Zo všetkých kúpeľov v Dillí, ubezpečujeme vás, že toto vás určite odchádzať s úsmevom na tvári.

Cez Pinterest

4. Imperial Hotel Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v cisárskej, Janpath, New Delhi, India. Jeho luxusné interiéry a omladzujúce procedúry ponúka ideálne únik z tvrdosti každodenného života. To je ideálny útek pre tých, ktorí chcú mať krátku prestávku od všetkého a len relaxovať.

Cez Pinterest

5. Oriental Senses Spa:

Orientálna Senses Spa New Delhi sa nachádza v 233, 2. Flr, DLF, Mega Mall, Gurgaon, Gurgaon - 122001 a ponúka širokú škálu procedúr v príjemnom a luxusnom prostredí, personál je veľmi dobre vyškolený a individuálne vstupom do kúpeľov vyjde cítiť uvoľnene a reenergized.

Cez Pinterest

6. The Metropolitan Hotel & Spa:

Jedná sa o hotel, rovnako ako kúpeľné a je umiestnený v Bangla Sahib Road, Connaught Place, New Delhi, 110001, India. Pary alebo jednotlivci môžu si dvojdňový výlet pre víkendový pobyt alebo môžu dopriať na dlhší pobyt.

Cez Pinterest

7. Soma Spa:

Jedná sa o kúpele v Shangri-La hoteli v New Delhi. Tieto kúpele ponúka rôzne zariadenia, ako je plávanie, vírivka, masáže, joga, fitnes centrum, parný kúpeľ a osobné trénermi. Tieto kúpele je aj relaxačné a regeneračné. Má profesionálnych trénerov a zamestnancov, ktorí sú veľmi dobrí v tom, čo robia, a ktorí poskytujú zákazníkom čo najlepšie služby.

Cez Pinterest

8. Mystic Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v meste Amba Watta komplex, Mehrauli, New Delhi. Tieto kúpele je profesionálne vybavená poskytnúť omladzujúci a relaxačný zážitok. V kúpeľoch má rad úžasných procedúr, ktoré môžu upokojiť a upokojiť akúkoľvek osobu.

Cez Pinterest

9. Heritage Village Resort & Spa:

Tieto kúpele ležia na NH 8, Gurgaon, Manesar, 122050, India. Má luxusné interiéry, ktoré môžu upokojiť zapeklitá myseľ. Poskytuje ideálnu príležitosť na oživenie telo i myseľ.

Cez Pinterest

10. Aura Spa:

Tieto kúpele sa nachádza v hoteli Park v New Delhi. Tieto kúpele vychádza v ústrety individuálnym potrebám a použitých výrobkov najvyššej kvality poskytnúť omladzujúci zážitok.

Cez Pinterest

load...