Noviny

Najlepšie dizajny Pongal Rangoli - naše top 10

Najlepšie dizajny Pongal Rangoli - naše top 10

Pongal, tiež známy ako Sankranti je jedným z najviac sľubných festivalov hinduistov. A ľudia osláviť Pongal vytvorením rangoli vzory v ich dome. Rangoli vzory sú obvykle symetrické a krásne a to je veril, že bohyňa Lakshmi uvidia tieto rangoli vzory a žehná rodinu s bohatstvom. Tieto návrhy sú vytvorené zmiešaním ryža prášku s rôznymi farbami a odtieňmi.

Pongal rangoli Designs

Témy nasledovali za rangoli vzory sa líši od geometrických vzorov na použitie motívov ktorý symbolizuje rastliny a zvieratá. Nebeské telesá sú tiež znázornené na rangoli vzorov. Pongal festival označuje prosperity a radosti. Pôvod tejto tradície začala v štáte Maháraštra v Indii; Avšak, teraz je to veľmi populárne medzi inými krajinami tiež. Toto umenie je prevedená z staršej generácie, a to nevyžaduje žiadne formálne vzdelanie. Tu máme zbierku top 10 rangoli vzorov pre Pongal / Sankranti:

load...

1. Kvetinovým vzorom uprostred tejto rozprávkovej rangoli návrh je úplne unikátny a je obklopená lotosového kvetu dizajn. Obvyklý ružový lotos bolo manipulované a fialovej a oranžové odtiene boli použité v tomto návrhu. Táto konštrukcia je pomerne jednoduchá, ale veľmi vhodný pre festivalový deň.

2. Táto Pongal rangoli dizajn s bodkami sa zdá byť trochu zložitejšie, než ten prvý. Veľa farebných odtieňov sú použité v tejto nádhernej dizajn. Nezvyčajné použitie odtieňov robí dizajn jedinečný. Kvetinové vzory v dizajne zatraktívniť.

3. Táto najnovšia návrh je jasný s odtieňmi ružovej, modrej, oranžovej a zelenej. Tento dizajn je veľmi ťažké z vyššie uvedených jednoduchých rangoli vzorov, ktoré sme diskutovali. Táto jedinečná konštrukcia pridáva ďalšie farbu na festival.

load...

4. Toto riešenie sa zdá byť pestrejšia s jasne modré farebné základne a žltej, fialovej, zelenej a ružovej odtiene. Použitie farby odlišným spôsobom robí dizajn celkom.

5. Tento návrh je pomerne jednoduché. Rôzne farebné kvetinové vzory použité v tomto rangoli dizajn robí to zvláštne. Tento jednoduchý dizajn môže vyzdobiť váš domov v jednoduchým spôsobom.

6. Tento dizajn Rangoli je krásna svojou žiarivou modrou základňu. Tento jednoduchý dizajn robí festival objaviť pestrejšie. Začiatočníci v oblasti rangoli dizajnu môžu tiež skúsiť tento.

7. Tento jednoduchý rangoli dizajn môže urobiť niekto hviezdou dňa. Žltá, zelená, fialová a šafran kombinácie nad šedú základne robí dizajn jednoducho báječný.

8. Ten je krásny rangoli dizajn s páva v jeho strede. Žiarivé farby používané v tomto návrhu, aby bolo atraktívnejšie. Páv je nakreslená pomocou svetlé farby, ako je žltá a oranžová. Začiatočníci môžu tiež experimentovať s týmto jednoduchým dizajnom.

9. Táto jedinečná konštrukcia je zaujímavé tým, že svetlé odtiene zelenej a žltej použité. Táto konštrukcia je veľmi jednoduchá.

10. Kvetinovým vzorom vyzerá veľmi vhodné pre celý deň a sú používané veľa farieb. Krása tohto riešenia spočíva v jemných farbách používaných. Každý, kto s trochou praxe môžete urobiť tento dizajn.

Dúfame, že máte radi tieto návrhy a že s nami podelíte o to, čo si myslíte o týchto rangoli vzorov.

load...