Noviny

Najlepšie dizajny Kundan Rangoli - naše top 10 tipov

Najlepšie dizajny Kundan Rangoli - naše top 10 tipov

Rangoli je veľmi často vidieť v priebehu slávností a bol konštantný súčasťou indickej tradície od nepamäti. Ale s časom, prešla mnohými zmenami a to nielen v štruktúre, ale aj vo výrobe techník. Jedna takáto zmena je, Kundan Rangoli '.

Kundan rangoli je rangoli ktorý nám zvyčajne vykonáva pomocou kameňov, rôznych tvarov a zdobenie predmetov. Tieto Rangolis môžu byť akejkoľvek veľkosti a môže byť vykonaná kdekoľvek. Môžete to urobiť na svetlom pozadí zamatovej a zavesiť ho, alebo si ho na stenu, alebo na floor- voľba je na vás. Pozrime sa na niektoré z najlepších návrhov Kundan rangoli.

1. Ide o krásny rangoli konštrukcie pomocou perly, modré kamienky, trblietky, a malé zlaté gule. Štvorcový tvar prostredný je obklopený pol krúžkov na všetkých stranách. Kontrastné farby a využitie zlatého lopty a trblietania, aby tento návrh veľmi elegantný jeden urobiť u vás doma.

load...

2. Táto konštrukcia používa kvetinový vzor. Sýto zelené kruhové kamene robiť dizajn používa. Môžeme tiež použiť zlaté trblietky, rovnako ako červené trblietky rúrky do činenia s zložité vzory, rovnako ako hranice Rangoli. V každej časti kvetinový vzor v stredu päť vodných kvapiek v tvare kamienky v červenej farbe sa používajú na výrobu tvaru kvetín. Dizajn je úplne unikátny a iste dodá vášmu domovu nádych farby.

3. Tento návrh ukazuje, mango tvarované kusy zdobené farebnými kamienkami, perlami a korálkami. Táto konštrukcia využíva jasne modré a červené kontrastné farebné kúsky, aby bol tento návrh Kundan. Tieto vzory môžu byť vyrobené za použitia viacerých jednotlivých, mango 'tvarovky, a môžu byť usporiadané v mnohých rôznych spôsobov, ako vytvoriť variácie

4. Táto konštrukcia medzi všetkými rangoli Vzory Kundan sa vykonáva pomocou striedavé zmes tvarov kvapka vody a manga tvarovkami usporiadané v krásnej spôsobom. Kontrastné použitie farieb ružovej a zelenej, aby boli atraktívnejšie. Tiež použitie bielej, červenej a zelenej blyští pridáva novú dimenziu designu. Použitie sĺz tvary kvapka perla je tiež stojí za zmienku.

load...

5. Ide o unikátny konštrukcie kolekcie Kundan rangoli sa predovšetkým geometrické tvary, ako sú kocky a trojuholníky. Milujeme žiarivé oranžové kamene používané, aby bol tento návrh rangoli. Hranice sa vykonáva pomocou zlaté korálky a tvary, malé perličkové aby to vyzeralo tak elegantné. Tento dizajn je vhodný pre každú príležitosť a bude vyzerať skvele v každom rohu vášho domova.

6. To je kvetina vzorom designu so zelenými a fialovými korálkami používaných robiť rôzne tvary. Dizajn bol tiež zdobený modrým ružovej a žltej korálky v rôznych tvaroch a tiež vidíme použitie trblietky rúrok v zelenej a ružovej a zlatej farby. Niektoré tvary perla slza sa tiež používajú na výzdobu celého rangoli.

7. Zo všetkých starých i nových Kundan rangloi návrhov na, to je moje najobľúbenejšie! Tento krásny Kundan rangoli dizajn je veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti a určite otočí. Milujeme rôzne typy techník používaných v tomto Rangoli. Ako plávajúce Kundan rangoli technika a normálne Kundan technika boli použité. Plávajúce diely sú určené pre perie páva a rôznofarebných guličiek a rad rôznych odtieňov, aby to skvelá voľba pre každého.

8. Toto pulzujúca červený Kundan Rangoli vyzerá veľmi krásna s jeho jasne červené odtiene. Sme radi, ako dizajn používa rangoli tvarov kvetín okvetné lístok, rovnako ako geometrické tvary, zatiaľ čo robí rangoli. Sme tiež radi zlaté a červené trblietky použitý.

9. Tu je krásny a upokojujúce zelene Kundan Rangoli. To je celkom podobný dizajn v Rangoli č.1 ale farby sú rôzne. Tu vidíme zelené kamienky používaný a zlaté trblietky zo skúmavky bol použitý zdobí ju.

10. Jasne modré Kundan rangoli s niektorými tónmi ružovej a žltej. Milujeme použitie malých perál zdobia dizajn, rovnako ako zlaté a zelené trblietky ho ďalej zdobili. Takže to boli naše top tipy pre Kundan vzorov rangoli. Aký je váš najobľúbenejší?

load...