Noviny

Najlepšie diabolské tetovanie - naše top 10

Najlepšie diabolské tetovanie - naše top 10

Diabol červený postava s rohmi, je špicatý skončil chvost a trojzubec, symbolizuje všetko, čo nie je dobré. Svet sa vždy existoval v protikladoch a naproti anjela je diabol. Tak to trvá veľa odvahy, aby diabol nafarbený na svojom tele natrvalo. Avšak, vo väčšine náboženských príbehov a bájok diabol je zobrazený ako mazaný persona, vlastniaca strieborný jazyk, ktorý láka a priamo láka vás napádať svoj osud a nakoniec splniť vaše smrť. Podobne myšlienka diabol tetovanie, aj keď desivé vo svojej symbolike je silne apelovať na dnešnú mládež. To môže byť kvôli dokonalosti, v ktorej si možno predstaviť formu diablov vyrábal do návrhu tetovanie.

Najlepšie diabol Tetovanie:

1. The Čertovy hlavy Tetovanie:

Bežný druh diabli tetovanie patrí len s jeho hlavou. Tento je najviac populárne a všeobecne podpísali, pretože jeho chladnou vyzerá

2. Fajčenie diabol Tetovanie:

Diablov tvár s cigaretou medzi perami a nešťastie v jeho očiach je spoločným tetovanie pre značenie vzdor. Keď sa búria proti svojim rodičom, čo môže byť horšie, než tetovanie, a že aj s cigaretami a diablami v nich!

load...

3. Black and White Outline Tetovanie:

Čiernobiely náčrt diablova tvár je ďalší spoločný estetická forma diabol tetovanie. Symbolizuje to, čo by akýkoľvek iný diabol, ale vyzerá o niečo vyspelejší, než červené stupídny znak diabol je predstaviť byť.

4. Cute celotelový Cupid ako diabol Tetovanie:

To je diabol z detských kníh bájky. Vyzerá to roztomilé a nezbedné, skôr než zlo a démonické. Nie je prekvapením, že má oveľa viac fanúšikov než jeho anjelských alternatívy. Tam je niečo o tých roztomilých, čo neznamená vôbec dobre na očiach, že ste tavenie všetci nad nimi.

load...

5. Ona diabol Tetovanie:

Potom je tu ona diabol hľadá šialene hot vo svojom semifinále nahé vzhľadu. To diabol symbolizuje vzdor viac než satanské cností a vyzerá to vážne hot čo je výhodou.

6. Desivé celotelový tetovanie:

Potom je tu diabol, ktorý nie je roztomilý alebo detinské vôbec. Je to hrôza inšpirujúca a démonické svojím tvarom a predsa krásne na pohľad. Hoci veľmi chvályhodné z hľadiska techniky, určite vštepuje tento prvok strachu v mysliach tých, ktorí ju vidia.

7. Rockstar čert tetovanie:

Diabol s gitarou, alebo hrá na bicie zapadá tento obrázok. Pre hudobníkov, zvlášť rockových hudobníkov diabol nie je zlý vôbec. To je hrubo nepochopený, tmavé, hlboké, desivé a ideálne pre tajomného obrazu, ktoré potrebujú.

8. Diablova karikatúra Tetovanie:

Ide o ďalší funky hľadá tetovanie, ktoré spravidla nevyužije farby. To nie je reálne vo svojom vzhľade, ale napriek tomu dokáže vyzerať cool.

9. Čert Cum Anjel tetovanie:

To je ďalší obľúbený medzi diablom tetovanie. Všeobecne sa skladá z bytosti - polovica Anjel a polovica čert, že je úplne ľudská. To diabol anjel tetovanie vyzerá rovnako dobre ako ostatné diabol tetovanie, ale je trochu menší predtuchu.

10. Combat čert tetovanie:

Tieto tetovania zvyčajne zobrazujú diabla zaoberajúca v nejakom súboji s anjelom. Často sa zobrazuje obraz z mýtov, ako sú tie, Gabriel a Leviathan. Sú určite hrozivejšie ako ostatní!

Dúfam, že tento článok vám diviť, rovnako ako strach tie desivé diabla tetovanie. Takže, ste pripravení k športu niektoré z týchto tetovanie. Ešte nechajte nám svoje pripomienky!

Tetovanie na celý život, takže si spojená do komunity a tvar vašej tetovanie predstavu o najlepší vplyv.

Imahe Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...