Noviny

Najlepšia Katrina Kaif vyzerá v roku 2017

Najlepšia Katrina Kaif vyzerá v roku 2017

Katrina má takmer vždy rovnaké staré vzhľad. A to nebolo inak minulý rok. Mala dve veľké úniky s dvoma veľkými khans - Ek Tha Tiger & JAB Tak Hai Jaan. Ona nás zriedka ohromil svojimi pohľadmi a súbory Vzala sotva vyčnieval.

Avšak, tu sú niektoré z, celkom pekné, ale rovnaké staré 'vystúpenie Katrina Kaif v roku 2017.

Katrina Kaif 2017 Looks

Mala na sebe šaty na krst knihy Rajneeti Marc Jacobs Dot.

Kedykoľvek nosí šaty, vždy skončí hľadá cutesy. Ona skutočne potrebuje zmeniť si vlasy, alebo aspoň vylúhovať vzhľad s niektorými farbami, tým, že pridá nejakú svetlú obuv.

load...

Mala na sebe lososa Roland Mouret Mordecai šaty pre udalosť Ek Tha Tiger. Šaty mal zaujímavý výstrih, ale opäť, vzhľad by boli vykonané oveľa zaujímavejšie tým, že nahradí tie nahé byty niečo lepšie. Nahá farba obuvi len dostane vstrebáva v jej farbu pleti.

Mala na sebe ružovú Manish Malhotra dlhú Kurta s rovnými nohavicami až na Ek Tha Tiger povýšenie.

To bol zaujímavý Katrina Kaif najnovšie oblečenie, sa štrbinami až do pása a polovica kapely výstrihu. Táto farba robí jej vyhovovali naozaj dobre a nie je divu, že sa opäť zdvihne čas od času. Ale gota patti práce na obleku trvá tortu tu!

load...

Kým na tlačovej plniť po bodnutí Tak Hai Jaan, mala na sebe čierne a biele Jay Ahr Wrap Effect šaty. Som si vybral to, ako je to pravdepodobne prvýkrát, čo sa nepozerá všetky dievčenskú a cutsey v šatách, skôr vyzerá celkom elegantný.

Niektoré vyhlásenia náušnice would`ve naozaj pridali k tomu vyzerať aj keď, alebo dokonca jemný náhrdelník.

Tancovala preč Gangnam štýle s SRK a Amitabh Bachchan na súboroch KBC v Notte By Marchesa Halter prehrabať šaty. Vyzerala celkom pekné, ale vzhľadom na množstvo volániky na výstrihu, možno aj peknú updo by vyzeral lepšie. Bolo by ukázali na pekné výstrihu i jej dlhý krk!

V Valentino, ona ešte zdvihla ďalšie cutsey dievčenský vzhľad. Znovu, ak jej vlasy hore, jemná čipka krk by bolo viac vidieť a tým zvýrazniť ramená a krk.

Na Hindustan Times Leadership Summit 2017 vzala trochu rizika s touto farbou Victoria Beckham zablokované šaty, pretože jej úplne odlišné od toho, čo sa bežne nosí.

Mala na sebe jemnú Manish Malhotra čisté sárí do finále India`s Got Talent, ako aj podporovať Jab Tak Hai Jaan. Vyzerala skôr pekný, okrem toho, že je to rovnaký starý vlasy.

Vyzerá to, že Katrina zachránil najlepšie na koniec tohto roka, sa tento krásny fialový gepard tlače Dolce & Gabanna šaty. Dokonca sa jej podarilo zmeniť si vlasy trochu! Bolo to celkom osviežujúce zmena, aby ju takto vidieť.

Prial by som si, že sa určité riziká v budúcom roku, ak nie s ňou oblečenie, potom aspoň s jej vlasmi. Je to len stále rovnaké mäkké kadere. Nemá ani narovnať vlasy, nieto zväzovať to alebo čokoľvek iného. Len malá zmena od nej môže byť veľký problém, keď sa zdá, že uviazol v slepej koľaji!

load...