Noviny

Musíte byť všetky uši po prečítaní tohto

Musíte byť všetky uši po prečítaní tohto

Naše telo je náš chrám. Je to entita šokujúce schopná neuveriteľných vecí. Trochu znalosti a vôle môže premeniť vás do robiť veci, ktoré nikdy si myslel, že, a jeden z nich sa hoja sám. Ale dnes by som chcel zvlášť hovoriť o ucho a jeho spojenie s stresu. Bez akéhokoľvek ďalšieho kriku, dovoľte mi, aby som rozložte kúzlo.

Všetko, čo vieme o Uši:

Najzákladnejšie veci, ktoré všetci vieme o našich uší je, že sú jedným z najdôležitejších zmyslových orgánov, a že dokáže detekovať zvuk. Sú tiež zodpovední za určovanie polohy tela a rovnováhu. Ale vedeli ste, že v súlade s revolučnou čínskej akupresúry naše uši majú určité body v určitých miestach, ktoré môžu byť lisované, aby sa zmiernili niektoré problémy, najmä stres. Tak čítajte ďalej a zistiť, ktorý bod sa týka to, čo a ako malý tlak môže vyriešiť vážne problémy. Nikdy sa pozrieť na obrázku vyššie nájsť ten správny bod.

Point Zero:

Typicky je bod nula je fyziologicky a geometricky stred ucha. Ako hlavný bod, to je bod podpory a priamo sa týka pupočnej šnúry a na solar plexus. Je zodpovedný za začatie celého tela smerom homeostázy, alebo udržiavanie vnútornú stabilitu v tele. Je tiež zodpovedný za začatie o rovnováhu energie, sledovanie činnosti mozgu a starať sa o hormónov. To tiež podporuje činnosť všetkých ostatných bodoch na uchu, a potom obnoví telo do jeho ideálny stav, že je stav, v ktorom to bolo, keď to bolo v maternici. Ak ste sa bližšie pozrieť a týkajú sa Point Zero je umiestnený presne tam, kde pupočná šnúra sa zdvihne z oblasti brucha. Takže technicky, tento bod slúži ako mozog k viscerálny orgánmi alebo tie orgány, ktoré pracujú na pocity a emócie namiesto intelektu. Deje sa tak prostredníctvom periférnych nervov gangliách. Masírovanie tento bod je skvelý nápad udržiavať stav mieru, pokoja a šťastia.

load...

Shen Men:

Tento bod je tiež nazývané "brána do neba". Účelom tohto bodu je udržať myseľ v pokojnom stave, a umožniť harmonické spojenie s duchom. Tento bod je najdôležitejšie k úľave od bolesti, napätie, stres, úzkosť, depresia, nepokoj, prebytočný citlivosť a nespavosť. To bola v podstate jedna z prvých bodov predpísaných pacientom, ktorí hľadali detoxifikácii z akéhokoľvek zneužívané substancie, ako sú drogy a alkohol. Je vhodné dať nejaký tlak na tomto mieste, alebo si masírovať, ak máte pocit úzkosti alebo v strese, alebo nájsť sami schopní sa dostať dobrý nočný odpočinok. Tlakovanie tento bod môže tiež liečiť zápalové ochorenia, epilepsia, horúčka, kašeľ a dokonca aj vysoký krvný tlak.

Sympatický Autonómne Point:

Tento bod sa používa pre vyrovnanie sympatický nervový systém. To má obrovský, komplexné lekárske vysvetlenie, ktoré sme, že netrénovaný v akupresúry, nemusí rozumieť, ale veľmi jednoducho, tento bod je zodpovedný za zlepšenie krvného obehu. Je to srdce bod, a teda opraví nepravidelného srdcového rytmu. Tiež upokojuje svalové kŕče. Tento bod je veľmi silný a je tiež používaný na liečbu obličkových kameňov, žalúdočné vredy, astmu, žlčové kamene, nadúvanie a liečiť akékoľvek dysfunkcie autonómneho nervového systému.

Alergia Point:

No, rovnako ako názov napovedá, tento bod znižuje nejaké zápalové reakcie, ktoré súvisia s reumatoidnej artritídy, astmy alebo alergií. To tiež pomáha eliminovať toxíny. Pomáha tiež vyhodiť metabolického odpadu a zaobchádzať s anafylaktickým šokom. Tento bod je obvykle uštipla na liečbu alergie.

load...

Talamu Point:

Ten je tiež mozog bod alebo kontrola bolesti bod. Tam je veľa vedy do tohto bodu, a predstavuje talamus a hypotalamus. Takže teraz, mali by ste vedieť, že tento bod stará o nervový systém a tiež žliaz s vnútornou sekréciou. Talamus je úžasný bod a malý tlak v tomto bode môže liečiť akútne a chronické bolesti. To je tiež bod, ktorý môže obmedziť depresia, úzkosť, neurasténie, cez-vzrušenie, schizofrénia, opuch, šok, potenie, koronárne ochorenia, hypertenzia, nevoľnosť, hnačka, vracanie, poruchy pečene, zápcha, srdcové arytmie a žlče dysfunkciou močového mechúra. To je veľa dobra v jednom mieste! Ak to chcete zhrnúť, talamus bod upokojuje myseľ a posilňuje mozog.

Endokrinné Point:

Tento bod upravuje endokrinné hormóny, ich uvedenie na homeostatickými úrovniach. Takže, buď zvýšiť alebo znížiť sekréciu žliaz. Aktivuje hypofýzu pod mozgu. Musíte vedieť, že hypofýza riadia ostatné endokrinné žľazy. Tento bod tiež pomáha pri úľave od reumatizmu, hypertyreóza, diabetes mellitus, precitlivenosť, sexuálna dysfunkcia, nepravidelné menštruácie a urogenitálnych porúch.

Master Oscilácia Point:

Ďalším bodom mozgu, tentoraz pomáha pri prekonávaní dyslexia, poruchy pozornosti a učenia. Oscilácia nastane, keď ľudia sú neobvykle citliví na lieky alebo majú autoimunitné problémy. Takže tento bod môže pomôcť liečiť to. Tento pán bodové váhy lateralita poruchy súvisiace s ľavou a pravou mozgovou hemisféru.

Sedatívum Point:

Kľud týka útlm, takže tento bod je celkový relaxačný bod. To pomáha zmierniť chronický stres, vysoký krvný tlak a úzkosti všeobecne.

The Eye Point:

Tiež známy ako Master senzorickou Point, tentokrát sa používa na zníženie nadmernej pocit. Tým mám na mysli rozmazané videnie, vyzváňacie uši, atď

Zvládnuť Mozgová Point:

Stimulácia tohto bodu môže robiť zázraky. Počnúc znížením strach, úzkosť, strach, únava, zlá pamäť, sen-narušený spánok, OCD je (obsedantno kompulzívnej poruchy), nervozita, psychosomatických porúch a negatívneho myslenia, ale tiež pomáha pri zmiernení žiadnu bolesť, ktorá nasleduje tieto spomínané problémy.

Vyzerá to, že určite sa naše uši ako samozrejmosť! Ale teraz, keď viete, tieto body a čo sa dá liečiť, nabudúce, nedaj bože, budete čeliť nejaký problém, všetko, čo potrebujete, je trochu masáž na konkrétnom mieste na uchu a úľava!

load...