Noviny

Letných najlepších 27 účesov

Letných najlepších 27 účesov

Teplé slnko, piesočné pláže a farebné oblečenie - leto je čas pre inšpiráciu. A vlasy. Športové veľkú vlasy nie je nikdy obmedzená na určitú sezónu. Ale teraz, poďme sa sústrediť len na leto a vlasy a inšpirácie. A udržať všetko v mysli, tu sú účesy pre leto inšpirovať:

1. Jednoduché Fishtail Braid:

Teraz si môžete vychutnať svoj deň na pláži, bez vaše vlasy stoja v ceste. Odštartovať vydelením vlasy do dvoch častí. Ak vezmeme vonkajší povrazec z jednej časti, zastrčiť je pod druhú. Teraz urobiť to isté s druhú časť, a opakujte, kým sa dostať až na koniec svojich zámkov. Skôr než viazanie koniec off, môžete použiť lak na vlasy, aby vlasy na svojom mieste. Bezstarostný a beach-ready - to je ideálne pre leto!

2. Super-chaotický Bun:

Teplo a vlhkosť robiť neporiadok vašich vlasov? Pracovať s ním, nie proti nej. Vytiahnite si vlasy dozadu a dať ju do chaotický, objemného drdola. Zabaliť túlavých prameňov okolo drdolu a nastaviť pomocou laku na vlasy, aby sa vaše vlasy na svojom mieste po celý deň.

load...

3. Fancy Cop:

Nudí rovnaké staré vlasmi zviazanými dozadu s scrunchie? Skúste tento nový pohľad na klasický vrkoč. Začať s polovičným pony a zaistite gumičkou, a potom ju rozdeliť do dvoch častí. Užívanie prameň v čase, zastrčiť ho pod pružný a zviazať ho do zátylku. Potom zabaliť konečnej prameň okolo vlasy kravatu a pripnúť ho pomocou sponkami.

4. Beachy vlny:

Uvoľnené, tečúcou vlny - sú ideálne pre lete. Jediné, čo musíte urobiť, je sprej vlasy s morskou soľou sprej a škrípať, ako to suší.

5. Perfektné cop:

Chcete dlhší, vrstvené koníka? Nie, nebudete potrebovať rozšírenia. Jediné, čo musíte urobiť, je úsek z vašich vlasov a robia dva copy, jeden na zátylku a druhú na temene. Tieto ponytails, jeden na hornej strane druhej, ilúziu dlhšou srsťou.

load...

6. Bublina Cop:

K dispozícii je tak oveľa zábavnejšie, aby sa mal s vlasmi. Tak prečo sa uspokojiť s niečím obyčajným? Začnite pletenie časť vašich vlasov až do úplného konca a bezpečný s sušičom kravatu. Dať všetky svoje vlasy, vrátane časti opletené, vo vysokej pony. Podviazať vrkoča na úsekoch, aby sa bublina chvosta.

7. Top Knôt:

Existuje snáď lepší spôsob, ako poraziť v lete teplo, než aby všetky svoje vlasy? Jednoduchý, ľahko špinavá uzol, ktorý je ideálny pre deň na pláži. Stačí vytiahnuť si vlasy do vysokého chvosta, zabaliť pramienky okolo základne a zaistite sponkami.

8. Low Bun:

Nepotrebujete veľa vlasov na šport objemný buchtu. Znovu tento jemný, elegantný štýl s použitím ponožku alebo vlasy šišky.

9. Zložitý vrkoč:

Leto sa rovná teplo. Ale trochu tepla by nikdy nemala dostať do cesty fantázie vlasy. K tomu, v prvom rade znova, musíte krútiť si vlasy. Vezmite pramene z chrámu, pin je späť a vrkoč zvyšok vlasov. Zaistite vlasy kravatu.

10. Zviazaná Side Cop:

Elegantný účes, ktorý je perfektný pre leta. To nevyžaduje žiadne teplo a žiadne produkty. Ak chcete znova, sekcia vlasy off na dve časti a kravatu jednu sekciu off na stranu. Rozdeľte druhý oddiel na tri a krútiť a zabaliť každý oddiel okolo poníka. Zaistite zvraty sa sponkami a navrch ešte s efektnou scrunchie.

11. Rose Half-Pony:

Roztomilý, dievčenské účes, ktorý je ideálny pre letné party! Krútiť vlasy s veľkou barel kulmy. Vezmite pramene zo svojho chrámu a kravatu späť do pol poníka, a vrkoč ho. Uvoľnite opletenie a vrátiť ju pozdĺž strany, tak, že sa pletená vlákna podobajú ružu. Zabezpečiť vaše vlasy na mieste sa sponkami.

12. Vysoká Pony:

Ľahké robiť a veľmi univerzálne, ponytails sú ideálne letné účes. Ak chcete, aby vaše pony objemný a textúrou, použite soľnej hmle mora na vlasy pred jej balením.

13. Take A Bow:

Vlasy luk bol prinesený do stredu pozornosti od Lady Gaga. Je to rozkošný štýl, ideálny pre školy a výlety. Ak chcete štýl luk, zatiahnite za prednú časť vlasov a kravatu. Preložte chvost na polovicu a udržiavať ju v mieste s elastickou. Rozdeľte zložený diel na dve polovice a ťahať ju smerom do strán. Môžete zabaliť prameň vlasov okolo pása na dokončenie vzhľad.

14. Bočné Braid:

Bočné prámiky sú perfektný spôsob, ako udržať vaše vlasy dostať do cesty, a vyzerajú roztomilo zároveň. Ak chcete bočné fishtail, zamiesť si vlasy bokom a zaistiť, aby dve časti. Potom sa prameň z jednej časti a umiestniť ho pod druhú sekciu. Urobiť to isté s druhou stranou a neustále opakujú až do konca svojich zámkov. Secure s vlasmi kravatu, a uvoľniť opletenie pre objemné, chaotický vzhľad.

15. Pletené čelenka:

Pletené čelenka je skvelý spôsob, ako predviesť svoje vlasy. Krátky alebo dlhý, to funguje pre všetky dĺžky vlasov. Ak chcete vytvoriť tento štýl, začať pletenie prameň z jednej strany svojho chrámu k druhému, a pripnúť ju späť. Ak sa chcete viac jednotný vzhľad, vrkoč ďalší úsek z opačnej strany.

16. Half-Braid:

Prámiky nikdy nevyjde z módy. Úpravu účesu v neformálnom pol vrkoča, aby udržal krok s duchom leta. Ak chcete štýl, vytiahnite si vlasy dozadu a začať pletenie na temene. Vkĺznuť do prameňov za pochodu a zaistite konca.

17. Málo Pony s postranným Braid:

Smrek svoj základný vrkoč s bočným vrkoča. Nielen, že tento účes vyzerať úžasne, ale tiež pomáha udržiavať vlasy z tváre. Začnite tým, že rozlúčka vlasy na jednu stranu. Potom sa časť a vrkoč, celú cestu až do šije. Zabezpečiť svoje vlasy v nízkej cope, zabaliť šnúru okolo základne a zastrčiť ju.

18. Francúzsky Braid pre krátke vlasy:

Pokiaľ ide o športové sexy štýly pre letné, dĺžka nezáleží. Chváliť Tento efektný účes, ktorý je súčasťou vaše vlasy dole centra a vrkoč každú stranu. PIN vrkôčiky späť a dal zvyšok vlasov na nízke pony.

19. Slide-Up Braid:

Tento roztomilý, stredoveký v štýle účes nie je zďaleka jednoduché spustenie (žiadna slovná hračka určená), než sa zdá. Potrebujete, aby sa štyri povrazca vrkoč s prednej časti vašich vlasov, pre ktoré umiestniť prvý vlákno cez druhý, tretí cez štvrtý a štvrtý cez prvé. Neustále opakujú, až sa dostanete až do konca. Opatrne uvoľniť opletenie posunutím vlákien smerom nahor, a pin späť.

20. Divoké krútia:

Uvoľnené, objemné kučery rúca chrbát - nič nie je viac sexi. K športu tento pohľad, pracovať volumizing produktu cez vlasy a kučery pomocou veľkého barel kulmy. Prst hrebeň oddeliť krútia a skončiť s morskou soľou sprej.

21. Pletená Crown pre krátke vlasy:

Krátke vlasy môžu byť veľmi univerzálne. Ak chcete znova tento úžasný účes, v prvom rade, je potrebné, aby časť z vašej rany. Otočiť späť zvyšok a pripnúť ju na zadnej strane. Fashion svoje rany do vrkôčikov, uvoľnite ich a pripnúť späť až do konca.

22. Odtiahol:

Jednoduché a sofistikované, tento účes je ideálny pre letné noci von. Ak chcete štýl použiť strednej barel kulmy a nastaví sa stredná fixácie. Vezmeme-pramene zo svojho chrámu, vytiahnuť späť a pripnúť ju na svojom mieste.

23. Jedna strana Fishtail:

Tu je twist na klasické Fishtail. Ak chcete znova, úsek off časť vlasov a začať pletenie ju vydelením časť na dve časti, pričom pramene a umiestnením pod sebou navzájom. Za pochodu, obsahujú viac a viac vlákien z druhej časti, kým sa dostanete na koniec vašich zámkov.

24. Viazané Bun:

Smiešne jednoduchý drdol pre skautka vo vás. To všetko si vyžaduje účes je 4 jednoduchých krokov - diel, uzol, zabaliť a pin.

25. Priadze prámiky:

Priadze prámiky sú zábavné a farebné spôsob, ako hrať s vlasmi. Ak chcete garážový vrkoč, vziať kus špagátu a splietať ju spolu s dvoma pramene vlasov.

26. Rozstrapatené Updo:

Trochu chaotický a prakticky bez námahy, je to skvelý štýl pre tých horúce letné dni. Len zhromaždiť vlasy na temene a pomocou gumičku, zložiť si vlasy do drdolu.

27. Gréckom štýle lemovky:

Pridať ďalší štýl svoj deň na pláži s týmto Grecian Goddess-inšpiroval účes. Urobiť tri malé vrkôčiky a začleniť ich do jedného v korune.

Leto je čas na zábavné aktivity a zábava vlasy. Plážový volejbal alebo výlet do obchodaku, nech ste kdekoľvek, vyzerajú skvele a chytiť deň!

load...