Noviny

K dispozícii sú 10 najlepších krémov na odstraňovanie krvi

K dispozícii sú 10 najlepších krémov na odstraňovanie krvi

Krtkovia, veľký alebo malý, nemusí byť nutne kozmetické body pre všetkých. Sú kožné nedokonalosti, ktoré môžu poškvrniť vaše celkové vyzerá rovnako. Iné ako chirurgické zákroky, možno zistíte, že je užitočné vyskúšať niekoľko krtko odstránenie krémy.

Najlepšie Mole Odstránenie krémy v Indii

1. Dermatend:

Niekedy sa ľudia pletú s akné odstránenie krémy sú mole odstraňovače. Avšak, rozdiel je obrovský. Dermatend je známy ako prírodné mol vráskam. To trvá asi 8 hodín vymazať svoje krtkov. Tieto povzbudivé hodnotenie zákazníkov oddeliť tento krém z rôznych iných podvodníkov na trhoch.

load...

Cena: 74 $ približne

2. Bradavice a Mole Vanish:

Ide o ďalší mol vráskam, ktorý je určený na aplikáciu priamo na mol. To trvá asi 15 až 20 minút pre krém začať pracovať. Molárna otočí šedočierne a je úplne zotrie do 4 až 5 dní. Najlepšia časť tohto produktu je, že nespôsobuje žiadne brnenie, pálenie alebo bolesť na základe žiadosti.

load...

Cena: $ 80 približne

3. Nevexen / Nevi-Skin:

Nevexen tvorí prirodzený spôsob, ako sa zbaviť škaredé krtkov a mol jaziev. Bylinný vzorec Nevexen ponúka oslobodenie od mólových jednej aplikácie (väčšinou). Môžete mať pocit mravčenia alebo pálenia v oblasti aplikácie spočiatku. Firma však tvrdí, že to ukazuje, že krém funguje.

Cena: $ 70 približne

4. Bio-T Herbals:

Bio-T odstránenie rastlinných prípravkov mol krém Ponúka organické spôsob, ktorý v molárnom odstránení v 5 až 7 dní. Ponúka podráždenie bez spôsob odstránenia škvrny. V prípadoch neobvykle tvrdohlavý krtkov, môže to trvať až 12 týždňov, aby si krtka voľnej kože.

Cena: $ 30 približne

5. NoNevus:

NoNevus je krém založený na 7 dní mol odstránenie programu. To zvyčajne ponúka žiadne vedľajšie účinky. Avšak, neplatí na a okolo očného okolia. Je to nákladnejšie ako niekoľko ďalších výrastkov krémy na trhu. Z toho dôvodu, že zarobí 5. Slot v našom tip top 10 výrastkov krémy v Indii.

Cena: 150 $ približne

6. Nevi No More:

Nevi No More ponúka slobodu od molí, bradavice a mol jaziev. Prírodný olej vzorec tohto produktu zvyčajne trvá až 4 týždňov, aby úplne odstrániť krtka. Jedná sa o prírodné a lacnejšie spôsoby odstránenia krtka. Je vybavený výkonným bylinné vzorec, ktorý obsahuje sezamový olej, pelargónie, Thuja, levandule a niekoľko ďalších prísad.

Cena: $ 29 približne

7. Skin Tag Remover:

Je to bez chemikálií homeopatický krtko odstránenie krém. To trvá asi 5 týždňov odstránenie krtka, čo je pomerne dlhšie časové obdobie. Dôvodom je, že homeopatia veria úplne vykoreniť problémy. Najlepšia časť tohto krému je, že je bezbolestná, nehorí, opustiť žiadne stopy / jazvy a nenarušilo hladinu pH pokožky.

Cena: $ 30 približne

8. Mol Vzorec:

Ide o ďalší homeopatický riešenie pre odstránenie krtka. Táto kvapalina vzorec odstraňuje molí postupným zmenšovaním ich veľkosti v rozpätí 3 týždne. Je bez chemických látok, a teda nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Cena: $ 30 približne

9. Freeze preč proti rakovine odstraňovače dr Scholl:

Táto výrastkov krém sa odporúča rôznymi dermatológmi. Tieto výsledky sa môžu od prvého nanesenia krému na postihnuté oblasti. Krém nie je určený pre deti do 4 rokov veku. To môže trvať až 10 aplikácií, úplne odstrániť molí, v závislosti na veľkosti a hĺbke rovnaké.

Cena: 23 $ približne

10. Prírodné telo a pleť:

Prírodná tela a kože krém, ktorý je odstránenie materské znamienko krém tiež spôsobuje vznik kolagénu v koži. Naneste 3 až 4 krát denne po dobu 7 až 10 dní získať optimálne výsledky. Aplikovať na postihnutú oblasť starostlivo móle, kým krtko začína odlúpnutiu vrstvu po vrstve.

Cena: $ 45 približne

Nič neprichádza pred bezpečnosťou. Mol nielen líšia veľkosťou; sa môže meniť v typov tiež, tj rakovinové a non-rakovinové. To sa môže stať život ohrozujúce používať akékoľvek riešenie na rakovinové krtkovia. Preto nikdy pokračovať so žiadnymi krémy alebo liečebných metód bez riadnej konzultácie s lekárom.

Už ste niekedy skúšali niektorú z výrastkov krémy vyššie zmienených namiesto nákladných a úzkostlivý chirurgické metódy? Našli ste niektorý z nich užitočná? Podeľte sa o svoje názory v sekcii komentáre.

load...