Noviny

K dispozícii je 10 najlepších masiek na očné gély

K dispozícii je 10 najlepších masiek na očné gély

Ešte tmavé kruhy pod očami vás rozrušiť? Ste boli na pozore pred nejakú nádhernú produkt, ktorý môže okamžite odstrániť opuchy vašich očí a aby vaše oči krajšie? Oči sú jedným z najdôležitejších aktív ženy, a venujte veľkú pozornosť z nich je jedna vec, každá žena by chcel robiť!

Ako sa o použití top-značkové očný gél masku, ktorá vám môže dať tie, dokonalé oči '? Ak je to, čo chcete, potom tento príspevok bude váš horúci favorit! Chcú vedieť, horný očný gél masky, ktoré vám môžu poskytnúť oči anjela? Potom čítajte ďalej!

Očný gél masky - Top 10:

1. Estée Lauder Stress Mask Očný reliéf:

Tento revitalizačný gél účinne znižuje opuchy a známky únavy a vyživuje pod očné okolie. Tento 10-minútové divu, maska ​​je špecificky zameraný na liečbu známky únavy a stresu a obsahuje zložky, ktoré osvieženie a relaxáciu pokožky pod okom. Je vhodný pre všetky typy pleti a stojí £ 2,454.55 100 ml.

load...

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.houseoffraser.co.uk/

2. Elemis Pro-kolagén Hydra-Gel Očné masky:

Obohatený o prírodných surovín, ako sú výťažky z planktónu, Chlorella a Padina Pavoni, to šetrné k životnému prostrediu v pohode gél očná maska ​​okamžite dáva uťahovací vplyv na základe očného okolia. Súčasný kyseliny hyalurónovej v maske hydratuje citlivú oblasť očí a hydratuje sa intenzívne. Predávať za 46 £, je vhodný pre všetky typy pleti a robí divy, a to najmä pre zrelú, suchú pokožku.

load...

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.timetospa.co.uk/.

3. Dr. Hauschka Eye Solace:

Obsahuje dobrotu harmanček, svetlík, a Anthyllis a upokojuje začervenaná, boľavé a unavený oči. Vytvrdzuje podráždenie, a tým poskytuje úľavu tým, ktorí trpia očné alergie alebo kmeň. Predávať za 22 £, je vhodný pre všetky typy pleti.

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.johnlewis.com.

4. SK-II Známky očná maska:

Táto očná maska ​​je bohatá na vitamíny, Piter a pracuje s duálnym peptidov technológiou. Účinok je okamžitý a viditeľný hneď od samotného prvej žiadosti. Oživuje tón pleti pod očami a zároveň zdvihne otupenosť, redukuje jemné vrásky a tmavé kruhy pod očami. Predávať za 59 £, je vhodný pre všetky typy pleti.

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.harrods.com.

5. Soap and Glory Eyes cool:

To je ideálny gél pre upokojenie unavené oči a odstránenie opuchov. Vyrobené z propylénu Glycolusp, výrobok je dodávaný s polyesterovou maska ​​pre správne vloženie gélu. Je vhodný pre všetky typy pleti a je cenený u £ 6.

Môžete ho zakúpiť v http://www.boots.com.

6. Clarins Eye Zbavte krása Flash:

Tento špeciálny očná starostlivosť produkt hydratuje, decongests a vyhladzuje hebkú kožu pod a okolo očí. Okamžite robí opuchnuté a unavené oči veľa svetlé a svieže. Obsahuje extrakt z bieleho čaju, pšeničné proteíny, vitamín E a, pokožku zvlhčujúceho činidla. Je vhodný pre všetky typy pleti, sa bude predávať za 25,50 £.

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.escentual.com.

7. Hydro ochladí Spevňujúce Eye gély:

Tento upokojujúci gél očná maska ​​je obzvlášť vhodný pre upokojenie unavené oči a spevnenie transdermálnej náplasti. Účinne eliminuje známky predčasného zmačkaniu, čo je koža pod okom hladko. Obsahuje dobrotu hydrolyzovaného elastínu, hexapeptid, ginkgo biloba extrakt z listov a niekoľko ďalších koenzýmov. Za cenu 21,25 £, je vhodný pre všetky typy pleti.

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.marksandspencer.com.

8. Žiadny dryáčnická Eye Mask:

Táto maska ​​pomáha odstrániť vačky pod očami. Obsahuje kvasnicový extrakt, ktoré účinne lieči pod očami tmavé kruhy, opuchy a jemné linky. To tiež upokojuje podráždenia a začervenanie v očiach spôsobené v dôsledku poruchy spánku alebo príliš vystavenie slnku. Je vhodný pre všetky typy pleti, sa bude predávať za 24 £.

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.debenhams.com.

9. Očná sorbet maska:

To osviežuje a poskytuje chladiaci účinok na obrysu očí. To bol špeciálne navrhnutý tak, aby hydratovať a obnoviť oblasť okolo očí. Je vhodný pre všetky typy pleti, že sa bude predávať za 28 £.

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.darphin.co.uk.

10. Chantecaille Gold Energia Eye Recovery Mask:

Táto špeciálna maska ​​pre obnovu obsahuje dobroty prírodného rias a anti-aging sérum zlata, a to ako v hustých koncentráciách. Je vhodný pre všetky typy pleti, sa bude predávať za 185 £.

Môžete si ho zakúpiť online na http://www.harrods.com.

Očný gél masky sú špeciálne formulované tak, aby poskytovať hlboké hydratačné výživu, ktorá upokojuje unavené a opuchnuté oči a prinesie späť svoj lesk. Si môžete vyskúšať niektorý z týchto očných masiek pre zvýšenie krásu vašich očí!

Poznáte nejaké ďalšie špičkové očný gél masky? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...