Noviny

Je Peroxid vodíka Cure for Sinus Infection?

Je Peroxid vodíka Cure for Sinus Infection?

Trpí infekcie dutín? Pri pohľade na liečbu, ktorá vám poskytne úľavu? Potom ste narazila na pravú stránku! Dnes predstavujeme vám liek, ktorý skutočne funguje a tým zmierňuje veľa príznakov, ktoré sprevádzajú infekcie prínosových dutín.

To je peroxid vodíka hovoríme. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračujte v čítaní tohto príspevku!

Pochopenie infekcie dutín:

Kosti nosa, očí a tváre majú membrány, ktoré sú zodpovedné za produkciu hlienu a filtrovanie baktérie. Ale tieto membrány bude schopný riadne vypustiť, či existuje nejaký dopravné zápchy v tejto oblasti. V takýchto prípadoch môže spôsobiť zápal, preťaženie a bolesti (1).

load...

Nevýhody známych spôsobov liečby infekcie dutín:

Antibiotiká, protizápalové a steroidy sú niektoré z ďalších foriem liečby použitej. Avšak, tieto lieky majú určité nevýhody:

  • Oni nepracujú na príčinu problému.
  • Sú elimináciu produkcie tekutiny, ktoré menia prirodzenú rovnováhu tekutín v tele. To môže mať negatívne dopady v budúcnosti.

Ľudia sú viac pravdepodobné, aby sa stala imúnna voči týmto ošetrenie robiť je menej životaschopné.

Peroxid vodíka - Najlepšie Liečba:

Peroxid vodíka je bezpečný a prírodná liečba, ktorá sa ukázala byť veľmi účinné pri liečbe infekcie prínosových dutín. Je to rovnaké ako vodíka uhličitý. Je bez zápachu a bez farby a je lacný (2), ľahko dostupný liek na infekcie prínosových dutín. Jedná sa o stabilný zlúčeniny, ak sú uložené v neprítomnosti svetla a iných nečistôt. Peroxid vodíka môže byť použitá na otvorenie rany a rany v nízkych koncentráciách, ale je veľmi účinná pri liečbe sinus problémy.

load...

Tu je dôvod, prečo peroxid vodíka je ideálny pre liečbu infekcie prinosových dutín:

1. Zmierňuje Zápcha:

Peroxid vodíka vás bezpečne zbavuje svojho preťaženia. Môžete ho použiť ako pláchanie na čistenie dutín a zmierniť podmienku.

2. Zbaví infekcie:

Peroxid vodíka má antibakteriálne vlastnosti (3), ktorá vás chráni pred vzniku infekcie. To tiež obmedzuje oblasti, do ktorých baktérie môžu šíriť.

3. Zabraňuje reinfekcie:

Zaplavenie svoju dutinu s peroxidom vodíka zabráni choroboplodných zárodkov z znovu infikovať poškodené oblasti, a umožňuje tak nosovej membrány čas liečiť. Keď nosové membrány sú zdravé, ktoré majú väčšiu schopnosť odolávať infekcii.

4. Úspornejšie:

Je to nákladovo efektívne v porovnaní s inými spôsobmi liečby. Jedna fľaša peroxidu vodíka môže stačiť veľmi dobre pre viac infekcií dutín.

5. Nenávykový:

Mnoho ďalších liečba môže byť návykové a môže spôsobiť, že telo, aby sa stala tolerantná, čo vyžaduje stále viac a viac z nich na dosiahnutie rovnakého účinku. Pomocou peroxidu vodíka, vaše telo sa nestane závislých alebo závislý na to.

Jednoduché použitie:

Pre použitie vo forme postreku, všetko, čo treba urobiť, je pridať 4 diely filtrovanej vody sa jeden diel 3% peroxidu vodíka (4), a v prípade potreby zavlažovania nos.

Pozor:

Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti pri jednaní s peroxidom vodíka.

  • Vezmeme to v koncentrovaných formách môže byť fatálne, takže uistite sa, že ste ju riediť pre použitie v lekárstve.
  • Uistite sa, že používať rukavice a ochranné okuliare pri manipulácii s peroxidom vodíka, ako 35% roztok môže popáliť, ak sa dostane do kontaktu s ňou (5).
  • Udržiavať ju mimo dosahu detí, a pevne zabalené v chladnom mieste.

Takže ak vaše nosovej pasáž je dusno robiť to pre vás ťažké dýchať, alebo ak máte pocit, že sú stále chladné, alebo ak ste sa náhle stal veľmi citlivá na dym a ďalšie alergény, tieto môžu byť príznaky naznačujúce, že vyvíjate zápal dutín. Ak tomu tak je, viete, čo je najlepšia liečba.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...