Noviny

Je ananás účinnou náplasťou pre zápchu?

Je ananás účinnou náplasťou pre zápchu?

Je zápcha problém, že budete čeliť v pravidelných intervaloch? Zabudnite na preháňadlá z drogérií a ísť na prírodné prostriedky namiesto. Sú bezpečnejšie, pretože sú bez obsahu chemických látok, ktoré môžu urobiť veľa škody na zdraví.

Na tomto liste, ananás je úžasný prírodný liek na zápchu. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Potom čítajte ďalej tento príspevok!

Zápcha - Krátky:

Medzi najčastejšie príčiny zápchy patrí diéty s nízkym obsahom vlákniny, sedavý spôsob života, dehydratáciu, ignoroval nutkanie ísť na toaletu, niektoré lieky, atď (1). Jedným z najlepších spôsobov, ako zaobchádzať s týmto problémom samozrejme je jesť ananás alebo piť čerstvé ananásovej šťavy. To je vynikajúci spôsob, ako získať veľa skvelých zdravotných výhod, vrátane aby vaše stolica pravidelná a hladká.

load...

Ananásový džús na zápchu:

Možno ste počuli, ako efektívne ananásový džús je pre liečbu zápchy. Pôsobí ako prírodné preháňadlo, ktorá robí divy pri regulácii svojej stolice. Nie je nič lepšie, než sa pohárom čerstvej ananásovej šťavy ako prvá vec po ránu, aby pomohli zmierniť zápchu. Ako už bolo spomenuté, hlavné príčiny tohto problému patrí nie je dostatok vlákniny, a dehydratácii. Ananás je bohatá na vlákninu, čo je dôvod, prečo je to účinný prírodný liek na zápchu.

Podľa odborníkov, dostanete 8 uncí tekutín a 0,5 gramov vlákniny s jednu šálku ananásovej šťavy. Hovorí sa, že treba 20 až 35 gramov vlákniny a aspoň 64 uncí tekutín denne získať úľavu od zápchy. Ananás má tiež prírodné rastlinné enzýmy, vrátane bromelain, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri zlepšovaní funkcie čriev (2). Pri použití ananásovej šťavy ako alternatívu k stimulujúce laxatíva, vyhnúť sa bolesti brucha, plyn a voľné pohyby.

Ako už bolo spomenuté, čerstvej ananásovej šťavy je najlepšie, pretože je bohaté na obsah vlákniny (3). Je však nutné mať na pamäti, že to môže byť aj dehydratácii, a to môže naopak spôsobiť zápchu. To je dôvod, prečo odborníci odporúčajú piť veľa vody po tom, čo pijete tento priaznivý šťavu. Voda je tiež dôležité, ak chcete, úľavu od zápchy, a preto kombinácia šťavy a vody, ktorú robí veľa dobre.

load...

Koľko pohárov ananásovej šťavy by ste mali piť?

Je dôležité presne vedieť, koľko pohárov ananásovej šťavy by ste mali vziať získať úľavu od zápchy. Podľa odborníkov, deti, ktoré trpia ľahších prípadov zápchy je potrebné venovať pol šálky ananásovej šťavy každé ráno (4). Dospelí by mali vypiť pohár šťavy sa pohárom vody. Ak stále nezíska úľavu, by ste mali piť ďalšie pohári.

Môžete piť ananásovú šťavu pred alebo po jedle, ktoré pomáhajú pri zmiernenie zápchy. Môžete tiež piť s jedlom. Pre mnoho ľudí, usrkávání ananásový džús pomaly po celý deň poskytuje vynikajúce výsledky a pomohla im zbaviť sa zápchy pomerne rýchlo.

Liečenie zápchy Prirodzene:

Používanie potravín s vysokým obsahom vlákniny pre liečbu zápchy je vysoko účinný a poskytuje s množstvom ďalších zdravotných výhod. Ostatné potraviny, ktoré by ste mali zvýšiť vo svojej každodennej strave pomôcť pri zmierňovaní zápcha sú celozrnné pečivo, otruby obilnín, strukoviny, zelená listová zelenina, figy, maliny, čučoriedky, jablká, ľanové semienko, atď Sú všetky potraviny s vysokým obsahom vlákniny, ktoré môžu účinne liečiť stav prirodzene (5). Nie je nič lepšie, než liečenie zápchy s prírodnými metódami, ako sú bezpečnejšie a tiež vysoko efektívne.

Ak nechcete dostať úľavu po použití ananásy na zápchu, môže to byť čas, aby sa poraďte so svojím lekárom. Musíte mať na pamäti, že v prípade, že problém pretrváva dlhšiu dobu, môže to byť príznakom zdravotného problému, ktorý je vážnejší. Rýchlym konzultácii svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, sa uistite, že je problém diagnostikovať a liečiť čo najskôr.

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla. Ešte nám svoj názor tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...