Noviny

Hlava do päty - Ako sa vyzeráte bez námahy štýlovo?

Hlava do päty - Ako sa vyzeráte bez námahy štýlovo?

Každý deň je nový deň, nová výzva. Ako silné ženy prechádzame našimi životmi s istotou; Prekonanie spochybňuje celý čas pozerá krásne. Aj keď ideme von a dobyť svet buď ako študent, alebo pracovné profesionál, alebo ako matka, nie je žiadny dôvod, prečo by sme nemohli pridať nejaký štýl našej každodenné nosenie. Tu je niekoľko tipov, diskutované na to, ako vyzerať štýlovo.

Ako vyzerať štýlovo?

Majme dôkladne prečítať nasledujúcich javov, ktoré môže ponúknuť štýlový vzhľad pre dievčatá, keď správne nasledoval

load...
  • Koľaj

College znamená slobodu; sloboda nepanuje jednota, sloboda preskúmať život, slobodu vyjadriť sám seba & svoj štýl a vyskúšať nové módne trendy. Farebné nohavice dať nový smer k neklesne.

Máte veľa možností, ako sú džínsy, jeggings, chinos a mnoho ďalšieho. Tak si vybrať, ktorý z nich je pre vás najpohodlnejšie.

Doplňte farebným tielko pauzu od svojej pravidelnej biele tričko alebo dlhým rukávom hornej časti. Pre príslušenstvo, vyzdvihnúť vyhlásenie náhrdelník alebo prsteň, ktoré majú niektoré zaujímavé detaily na nich páči tento perie a zlatou kusom na dokončenie vzhľad. Tašky sú nutnosťou pre vysokú školu. Dávajú funkčnosť a pridať štýl. Ísť na krížovom sáčku s farebnými potlačami, že zápalky ste celkovo oblečenie. Cross igelitových vreciach sú pohodlné a ľahko sa prenáša špeciálne na cestách. Ak nie ste podpätky človek doteraz, potom ploché Balerína čerpadlá sú spôsob, ako ísť. Sú roztomilé a elegantné a sú ideálne, ak ste dievča, ktorá je stále na cestách. A v lete sa blíži, pekný pár Aviators udrží vaše oči v bezpečí a zvýšiť svoj štýl.

load...

Tielko freecultr.com 479 INR, Farebný pánt freecultr.com 999 INR, taška crossbody vrece Forever New fashionara.com 2469 INR, náhrdelník fashionara.com 1199 INR, Baletka Čerpadlá rooja.com 1599 INR okuliare jabong.com 999 INR.

  • KANCELÁRIA

Či už ste vášnivým stážista alebo šikovný manažér, obe pozície požadujú štýl. Ak ste stále prilepené s nudnú bielu košeľu a šedé nohavice, potom je na čase skúsiť niečo nové. Tu je, ako vyzerať elegantne a štýlovo. Pridanie White nohavice do svojho pracovného oblečenia. Priama fit nohavíc je dobrá voľba, ak si nie ste istí, o ktorých, cut ', aby šiel s. Rovný strih pomáha časť nohy / stehennej tvary, ak máte ťažké stehná. Dlhý rukáv top s farbami, ktoré sú jasné a odvážne vyzerá inak a štýlový. Ak nie ste šperky človek, potom nosiť Gold Chronograph hodinky z Fossil. Jednoduché diamantové náušnice ísť so všetkými oblečenie.

Pri obliekaní pre prácu, vyhnúť viacfarebné tašky. Tiež vŕtacie babička Tašky sú veľké NIE!

Namiesto toho, ísť na sáčku s tmavým odtieňom a niektoré detaily hrať bezpečné a šik. Keď budete nosiť nohavice, to je veľmi dôležité, že budete nosiť podpätky a nie formálne topánky alebo byty. Formálne topánky nie sú ženský, takže ísť na nízkej podpätky alebo na kline, ak chcete byť naozaj pohodlné.

Sledovať fosílnych fashionara.com 9,495 INR, Bag Zara 7,390 INR, Najvyššie stalkbuylove.com 799 INR, u nohavíc s faux kožené Zara 2,790 INR, a náušnice jabong.com 399 INR.

  • Matka

Ak ste žena v domácnosti alebo nová matka ako Aishwarya Rai sa teší radosti materstva ešte nejaký čas trvať, aby šaty a vyzerať bez námahy elegantné. Autentické Indický Sari je elegantný voľbou pre každú príležitosť, či už vonku alebo vnútri. To vám pomôže pokryť hmotnosť dieťa a nádherný tlačený sárí upozorňuje na vás miesto vášho tvaru tela.

Nosiť náhrdelník a oznámiť svoj príchod do štýlu. Prepravkové kabelka je ideálny spoločník. Je dostatočne veľká, aby držať všetko, čo potrebujete a je dodávaný so širokej palety, rôzne farby a vyzeráš módne. Klinové podpätky sú najlepší priatelia. Sú pohodlné, štýlové a naplniť potrebu za, päty ', keď ste na sebe sárí.

Fashionara.com 651 INR, čerpadlá Charles & Keith majorbrands.in 3150 INR, náhrdelník fashionara.com 499 INR, Tote kabelka freecultr.com 2999 INR.

To sú len pár základy, ktoré vám pomôžu vyzerať bez námahy Elegantná každý deň.

load...