Noviny

Fitness fakty - Shilpa Shettyho tajomstvo Za tým brilantným telom

Fitness fakty - Shilpa Shettyho tajomstvo Za tým brilantným telom

Fitness je najnovšie z posadnutosti! A to nielen s osobnosťou, ale tiež nám normálny ľudia. Je to známy fakt, že keď hovoríme o upotrebiteľné celebrít, prvé meno, ktoré príde na náš je to Shilpa Shetty!

No samozrejme! Telo ako ona je niečo, čo my všetci túžia po! Ona nie je medzi najmladšie z našich hviezd, ale ona je určite jeden z najhorúcejších. Ako sa jej vytiahnuť tejto úžasnej feat off? Som si istý, že ste všetci zvedaví, čo tieto pozoruhodné Shilpa Shetty fitness tajomstvo sú príliš?

load...

Našťastie pre nás, Shilpa Shetty doesnt hestiate zo zdieľania jej tajomstvo a rutinu za udržanie taký brilantne tónovaný telo bez ohľadu na vek a dieťa.

Tu to ide.

Shilpa Shetty Fitness tipy:

Shilpa je philospphy je niečo, čo jednoducho milujem! Hovorí, že práca outs nie sú vyzerať dobre, ale cítiť sa dobre. Vyzerá to dobre, je len rozšírenie výhod. Rovnováha musí byť vždy rovnováhu medzi duševnou a fyzické zdravie, aby bol fit po celú dobu. Jej rutinné tiež vyzerá, že vzhľadom na túto rovnováhu v totalite. Ona v sebe spája silový tréning s jogy a meditácie na dosiahnutie tohto cieľa.

load...
  • Silový tréning ona verí, že je kľúčom k udržaniu svoje telo tónovaný za všetkých okolností. Ľahké váhy vám pomôže dosiahnuť fit vzhľad, bez toho aby sa príliš objemné hovorí. Väčšina žien je viesť k domnienke, že silový tréning pridáva telesnú hmotnosť a výsledky vo viacerých mužský vzhľad. Ona nám dokazuje, že správne množstvo váhy v kombinácii so správnym režimom je to, čo je potrebné!
  • Jóga je spôsob, ako dať vaše telo flexibilitu a agilitu, ktorý bude dokonale doplní tónovaný tvar. Na rozdiel od toho jogy je tiež skvelý spôsob, aby sa ubezpečil, že celý systém je dobre postarané off!
  • Meditovať, aby vaša myseľ v pokoji, ktoré potrebuje pre vaše telo zostať zdravý. Zdravý rozum je zdravé telo po tom všetkom.
  • Dobré a pravidelné spacie návyky sú tiež kľúčovým faktorom.
  • Diéta je jedna vec, že ​​nedodržiava a ktorý zoznam doesnt vo svojom fitness mantra.She verí, že dobrá strava, ktorá je v rovnováhe s pravidelným stravovacím návykom je to, čo telo potrebuje, a nie hlad!

Takže tam je to zdravé telo a myseľ zároveň to pristane občas. A môžeme si pomôcť, ale verí jej za to je známy fakt, že sa začal jogu ako odporúčanie od svojho fyzioterapeuta obnoviť z problém krku.

Ale ak jeden z tých ľudí, s príliš veľa urobiť v jeden deň, potom preskočiť výťahy a po schodoch, alebo začať chodiť do miest, ako náhrada udržať určitú fyzickú aktivitu ona avíz. A nikdy desiatu medzi hlavnými jedlami, to len pridáva kalórií alebo vziať do šumivé nápoje. Nebudú pomôcť v každom prípade. Samozrejme, piť veľa vody. Udržuje systém čistý.

Nech sa páči! Začíname s fitness návrhmi Shilpa Shetty je zostať fit a tónovaný hneď!

load...