Noviny

Feng Fu Acupressure Point: Tento úžasný trik môže zaobchádzať s takmer všetkým!

Feng Fu Acupressure Point: Tento úžasný trik môže zaobchádzať s takmer všetkým!

Tie by mohli byť pokojne diviť, pokiaľ ide o predmet tohto článku, ale čítajte ďalej a som si istý, že budete spoznávať príjemne prekvapivé skutočnosti, že ste nevedeli skôr!

Tajomstvo, aby vás vyzerať mladšie a cítiť pod napätím, je jeden jednoduchý kocka ľadu! Áno, čítate správne.

Kto nechce žiť dlhší, zdravší a viac energický život? Samozrejme, že jesť právo dostať správne spánku a pracuje sa vám môže pomôcť s tým. Okrem všetkých týchto, jednoduchá kocka ľadu môže robiť vám kvantá dobré a pomôže byť zdravý. Poďme sa pozrieť, ako na to!

load...

Už ste niekedy počuli o Feng Fu?

Dotýkať zátylku krku; nájdete bod, kde základom vašej lebky zodpovedá hornej časti krku (Dúfam, že ste našli to teraz!). Ten istý bod sa nazýva Feng Fu a všetko, čo potrebujete urobiť, je umiestniť kocku ľadu v tomto tlakového bodu.

Ak ste tento postup pravidelne opakovať, vaše telo omladzuje sám a čoskoro začnete cítiť svieži, zdravé a plné života. V krátkych a jednoduchých slov - budete začnete cítiť eufórie!

Tie by mohli byť myslenia, ako je to možné? Trením kocku ľadu v tomto tlakového bodu uvoľňuje endorfín hormónu v krvi; Tento hormón je zodpovedný za omladzovanie svojej telesnej bunky a aby sa cítite svieži.

load...

Ako zacieliť na Feng Fu tlakový bod správne?

Ľahnite si na brucho (hore nohami). Položte kocku ľadu na správnom mieste a držať ho tam asi 20 minút.

Ak nemáte dostatok času, aby ho tam držať a ležať na posteli, potom môžete jednoducho zviazať kocku ľadu s šatkou a pokračovanie so svojimi ďalšími aktivitami. Tento postup opakujte pravidelne pred raňajkami (nalačno) a vidieť výsledky. 3 dni v rozmedzí - akonáhle sa dostanete pohodlne s tým, môžete to pred spaním do postele v noci, udržiavať interval 2 robiť.

Prvých 20 - 30 sekúnd, budete cítiť trochu nesvoj a zima, ale čoskoro sa začnete cítiť teplo ako na začiatku tela uvoľňujúce svoje hormóny. A čo viac, budete čoskoro začnete cítiť šťastná!

Tu sú niektoré zdravotné výhody to môže urobiť:

1. Zvyšuje vašu náladu:

Žiadne ďalšie nespavosť alebo iné emočné poruchy. Počnúc svoj deň s liečbou na kocky ľadu zvyšuje vašu náladu a udrží vás energický celý deň.

2. Dobrý spánok:

Po niekoľkých dňoch liečby, nájdete zlepšenie v spánku vzory a postupne začnete zažíva kvalitný spánok.

3. Pomáha PMS:

Trpíte abnormálneho menštruačného cyklu? Potom by ste mali určite začať týmto a prestať starať o tie smrteľné dní každý mesiac!

4. Pomáha s problémami štítnej žľazy:

Štítna žľaza je jedným z najčastejších zdravotných problémov v dámy. Drž sa ďalej od dostať ovplyvnené niektoré problémy štítnej žľazy pravidelne nasledujúceho postupu. Dobre povedal faktov Prevencia je lepšia ako liečba!

5. Pomáha liečiť ochorenia dýchacích ciest:

Nie je nevyhnutne majú liečivé účinky, ale to vám môže pomôcť v boji proti bronchiálnej astme a iných respiračných ochorení.

6. Pomáha zmierniť studena:

Môžete si všimnúť, všetky svoje mierne ochorenie idú preč. Funguje to aj pre úľavu od chladu. Žiadne ďalšie nádcha!

7. Podporuje digescie:

Pravidelne plnenie tejto úlohy Feng Fu môže vyliečiť všetky vaše problémy trávenie a začnú podporovať ľahké trávenie.

8. Znižuje stres:

To vás uvoľní od hypotenzia a hypertenzia syndrómov a prevedie vás k životu bez stresu.

9. Prispieva aj k zmierneniu bolesti hlavy a zubov bolesti:

Nie je potrebné bežať balzam alebo iné lieky proti bolesti zabiť vašej hlavy. Kocka ľadu urobí svoje čaro.

Tento neuveriteľne jednoduchý trik môže zmeniť svoj dennej rutiny a poskytuje vám jednoduchý spôsob hojenia - to trik stojí za vyskúšanie! Len na kocky ľadu a trochu správne poznanie môže robiť zázraky pre vaše zdravie!

Poznámka: Ak ste tehotná alebo trpia epilepsiou alebo schizofréniou, potom prosím, skúste to!

load...