Noviny

Dotknutie týchto 7 častí vášho tela je úplne hrubé (# 5 je ťažké uveriť)

Dotknutie týchto 7 častí vášho tela je úplne hrubé (# 5 je ťažké uveriť)

Vaše telo je váš chrám, a tie by mohli rozhodnúť sa robiť, čo sa vám páči s ňou - ale dotýkať oblastí tela, ktoré sú spomenuté v tomto článku nie je len zlé a nechutné, ale naozaj zlé pre zdravie rovnako.

Je dobre dokázané, že aj potom, čo dôkladne umyte ruky, ktoré hrajú významnú úlohu pri prenose choroboplodných zárodkov. Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je vodítku tie ruky a použiť ich len pre prácu. Ale len preto, aby vám trochu náraz, tu je zoznam niekoľkých častí tela, ktoré nesmú prísť do styku - čítajte ďalej zistiť, čo sú zač a prečo:

1. Canal Ear:

Tam je tenká šupka, ktorá lemuje zvukovodu. Lepenie prst alebo iný cudzie teleso do ucha je vyčistiť môže skutočne dôjsť k poškodeniu a trhať ten kožu.

load...

Ak máte pocit, svrbenie alebo voskovou v ušiach, mali by ste vidieť ORL (ušné lekár), skôr než sa snažiť niečo sami doma. Lekár môže posúdiť problém a podľa toho liečiť ju. Problémy súvisiace s ušné zvyčajne zahŕňajú hromadenie vosk, infekcie, ako je ucho plavca, ekzém kože atď Mali by ste navštíviť svojho lekára pravidelne, aby sa vaše uši boli kontrolované a čistené a aby sa koža na území kanála hydratovanú.

2. Vnútorné vašimi očami:

Tieto Peepers sú jemné a citlivé. Preto, ak máte na sebe kontakty alebo odplavenie dráždivých, to je najlepšie držať je mimo medze. Alebo ste na nebezpečenstvo zavlečenia choroboplodných zárodkov, ktoré by mohli ľahko spôsobujú pinkeye alebo niečo desivejšie. Mantra je to - nedotýkajte nepretierajte.

V prípade, že sa stretnete s svrbenie, suchosť alebo nepohodlie, robiť kontaktujte svojho lekára (ak nie ste lekári sami - v takom prípade by nebolo treba čítať tento bod).

load...

3. Vyberať si nos:

Okrem hľadajú špinavé a absolútne nechutné (! Eewww), schnozzle rýpadlá je 51% náchylnejšie k Staphylococcus aureus - baktérie, ktorá produkuje toxíny, ktoré môžu spôsobiť rôzne problémy v rozmedzí od otravy jedlom na impetigo a varí. Takže, je to najlepšie, čo sa naučia udržať tie ruky preč !!

4. Vo vašich ústach:

Zaujímavým faktom - ľudia dať svoje prsty na alebo okolo ich úst v priemere asi 23,6 krát za hodinu, keď sa nudí v práci. A v prípade, že sú zaneprázdnení, je to ešte asi 6,3 krát za hodinu. Jedna tretina z jednej štvrtiny zárodky sú prenesené z vašich prstov do úst, hovorí štúdia! No, to nie je dobré znamenie, že?

5. Sterom Your Face:

Pomocou rúk umyť si tvár a zvlhčujú je úplne v poriadku, ale inak je to najlepšie, aby sa vaše pracky preč. Vaše ruky ísť všade po celý deň, a potom, keď to konečne príde na tvár, nielenže utrel si tvár rukami zvyšuje sklon k vám zle, ale tiež vedie k pupienkov. Ďalším dôvodom, prečo by ste mali tie prsty odvrátiť je, že obsahujú oleje, ktoré by mohli upchať póry.

6., zastrčil do zadku:

Ewwww! Ak to urobíte, to je celkom hrubý. Na rozdiel od utieranie a umývanie, nemali by ste si vybrať svoj zadok. Zrejme anus obsahuje baktérie, ktoré by mohli byť potenciálne škodlivé. Ak sa dotknete váš zadok pre akýkoľvek iný dôvod vynechávanie pooping, radšej dôkladne umyte ruky.

7. Skin Pod nechty:

Vaše nechty sú možno najnebezpečnejšie baktérie nosiča. A škaredé baktérie, to taky. To je to najlepšie, čo udržať tie nechty krátke. Zníži sa šanca na hromadenie baktérií. Ale lekári hovoria, že picking vytvára určité traumatické stavu, kedy droždie a baktérií, ktoré žijú pod nechty vytvoriť vzor volal onycholýza. V tomto stave, klinec sa zdvihne od nechtového lôžka.

Pokiaľ ide o otázky svoje zdravie, mali by ste radšej byť v bezpečí, ako ľúto!

load...