Noviny

Čo vaše tvárové akné hovorí (niečo, čo nesmiete ignorovať)

Čo vaše tvárové akné hovorí (niečo, čo nesmiete ignorovať)

Ženy majú veľa sťažovať po celú dobu. Odevy, hmotnosť, make-up, men... Zoznam je nekonečný. Ale keď tam je pišťanie sprevádzajúci sťažnosť, viete, že to znamená, že pupienkov.

A potom idú všetci von z pokusu medikovanej krémy na úvod vykonaná nápravné opatrenia, sa snaží k potlačeniu tohto problému v zadku. Niekedy to funguje, niekedy to nie je - tak čakať! Krok späť a počúvať, čo vaše akné sa ti.

Zóna 1 - Horný čelo:

Je čas skontrolovať váš tráviaci systém. Akné v tejto oblasti znamená ťažkosti pri lámaní dole s potravinami, a to môže viesť k toxín nahromadenie v tele. Riešenie je jednoduché. Piť veľa vody, a flámovat na potraviny bohaté na antioxidanty (Jahody). Popíjanie na niektorých krásnych čajov tiež pomôže zmierniť akné. Uistite sa, že vyhnúť sa kofeínu a šumivé nápoje.

load...

Zóna 2 - Dolné čelo:

Tieto drobné pupienky nad obočím kričí na vás vyspať. Akné v tejto oblasti ukazuje, nedostatok spánku, depresie, stres, alebo zlý krvný obeh. Všetci vieme, že naše telo potrebuje minimálne 6 až 8 hodín hlbokého spánku. Spánok je rovnako dôležité ako čokoľvek iné je, takže sa nemusíte snažiť ho obísť. Nezabudnite si dať pauzu od života raz za čas. Svet je krásne miesto.

Zóna 3 - medzi obočím:

Táto oblasť zodpovedá pečene. Všetci tí z vás, ktorí absolútne milujú alkohol, alebo máte diétu hojne tuku, určite skúsenosti akné v zóne 3 tváre. Tie by tiež všimnúť, akné, medzi obočie, ak ste alergický na nejaký druh potravín.

Love párty? Nič zlého, ale skúste výrub na tomto príjmu alkoholu. Namiesto toho by ste mohli mať pohárik whisky s pohárom vody. Tiež nezabudnite naložiť na ovocie a zelenej listovej zelenine.

load...

Zóna 4 - pod očami:

Môžete si všimnúť, tmavé kruhy pod očami viac ako akné v tejto oblasti. Avšak, vaša pokožka sa stále snaží komunikovať s vami. To je oblasť obličiek a bez pochýb o tom, problém v tejto oblasti znamená, že vaše telo potrebuje byť hydratovaná. Piť veľa vody - skontrolujte, či ste mali minimálne 8 až 12 pohárov denne.

Zóna 5 - Nos:

Už ste počuli o príslovie, že ak sa dostanete pupienok na nos, niekto sa zamiluje s vami? Spomínam rubbishing ho, ale má určitý význam len to, že iba znamená vzťah k srdcu. Áno, akné na nose označuje srdce a krvný tlak problémy. Uistite sa, že ste si oddýchnuť a de-stres z času na čas, a pozorne šek na hladinu krvného tlaku.

Zóna 6 - Horné a Dolné Cheeks:

Pupienky na hornej časti tváre súvisí s problémami s pľúcami. Či už je to príliš veľa fajčenie alebo vdychovanie znečistenia vo vzduchu, zobrazí sa na týchto broskyňový tváre. Znížiť na fajčenie! Externe, ale akné sa môže objaviť na svojich horných tvárach, pretože baktérie v telefóne alebo špinavé vankúše.

Akné na dolných tváre je určená zápalu ďasien a zubné problémy. Ak zistíte, že erupcia v tejto oblasti, je čas navštíviť svojho zubára!

Zóna 7 - stranách Chin:

Táto zóna na tvár odpovedá reprodukčných orgánov. Z tohto dôvodu budú všetky hormonálne zmeny v tele ukáže v podobe erupcií na bokoch brade. Som si celkom istý, ste si všimli, tie pupienky, keď je váš menštruačný cyklus blíži. Je celkom zaujímavé vedieť, že budete mať rovnaké strane brady zasiahnutej akné ako vaječníka, ktorá je ovulácie v danom mesiaci. Niečo na čo tešiť, zatiaľ čo sa blíži svoj budúci obdobie, nie je to?

Zóna 8 - Bottom Of The Chin:

Poplietli up brucho by mohla veľmi dobre byť príčinou pupienkov v tejto oblasti. Zvýšiť príjem vlákniny v strave a uistite sa, že budete jesť právo udržiavať zdravý tráviaci systém a akné bez brady.

Zóna 9 - Uši:

Príliš veľa soli a nadmerné kofeín by mohol podnietiť klíčenie akné na ušiach. Dehydratácia môže byť tiež príčinou týchto bolestných pupienkov na vaše pekné uši. Vyhnite sa jesť príliš veľa soli, a piť veľa vody, aby sa tie škaredé vyrážky na uzde.

Rovnako ako vždy hovorím, jesť zdravo, piť veľa vody, cvičenia, a čo je najdôležitejšie, aby veselý - svoje malé tajomstvo s čistú pleť.

load...