Noviny

Čo sa nosí na pohrebe

Čo sa nosí na pohrebe

Prečo by sme mali hovoriť o tom, čo musíme nosiť na pohreb, ak to nie je nikdy dobrý pocit stratiť niekoho blízkeho? Zvlášť, keď je to niečo, čo nikdy nemôže byť pripravení. Život je nespravodlivý, a nešťastný stane - tak, stále potrebujeme vedieť o týchto veciach. Účasť na pohrebe a ctiť tie, ktoré boli stratené je pietne spôsob ich odoslaním off. A to je potrebné urobiť s rešpektom. To je naozaj dôvod, prečo je dôležité zachovať dekórum o obliekaní primerane. Je dobré byť informovaný, takže budeme diskutovať všetko, čo potrebujete vedieť, len pre prípad.

Ako sa obliecť na pohreb

 1. Farby
 2. Pohreb šperky
 3. Smútočný Hat
 4. Topánky
 5. Slnečné okuliare
 6. Vlasy a make-up
 7. Vzor
 8. Cut and Fit

Jednoducho povedané, pohrebné odev je veľmi podobná odevu. Prostredie je pokojný, kľudný a konzervatívny. A že by mali odrážať v obliekaní príliš. Ukázali sme, až na pohrebe ako znamenie lásky a úcty, ktorú sme mali za zosnulého a je to naozaj musí byť týmto spôsobom. Tiež udržať minimálny - nemusíme byť stredom príťažlivosti tu.

Späť na obsah

 • Farby

Držať na čiernu, a môžete sa nikdy pokaziť. Alebo akékoľvek iné tmavé farby v spektre - šedá, tmavo alebo námornícka modrá, olivovo alebo fľašu zelenej, Taupe, atď. Tiež sa držať jednoduchých tónov a vyhnúť sa farebné kombinácie.

load...

Späť na obsah

 • Pohreb šperky

Jednoduché, jemné a každodenné wearables sú prijateľné pre pohreby. Dokonca aj perlový náhrdelník na čierne šaty alebo oblek je dobrý a považovaný za elegantné. Avšak, zdržať nosí elegantný slučky, obrovské náušnice, danglers, náramky, atď Opäť platí, že udržať ju ako minimálna, pretože môžete.

Späť na obsah

 • Smútočný Hat

Baseballové čiapky, pánske klobúky alebo akékoľvek druhy klobúky sú naozaj nie pre pohreby. Malý klobúk pripojená k závoji v čiernej farbe je prijateľný v niekoľkých tradíciách, ale nechal klobúk byť malý a nie je náročné. Je to v podstate znemožňuje pohľad na služby pre ľudí sedí vzadu.

load...

Späť na obsah

 • Topánky

Nosiť skromné ​​topánky - držať čiernej alebo tmavej farby. Nikto sa objavil tam na vás posúdiť svoje zručnosti zhody, alebo myslíte, že ste proti tomuto spôsobu. Drahokamu výzdoby, protivníkov, alebo čokoľvek, čo presúva ťažisko dole na juh je no-no. Milujeme našu obuv a ryby komplimenty, keď blikajú okolo nový pár, ale to nie je miesto pre nič z toho. Nenechajte člnky okolo obráti jeden. Každá uzavretá obuv - buď bytov alebo z nich mierne zvýšených - by bol dobrý obchod. Viac než čokoľvek iné, nosí obuv, ktorá je pohodlné, pretože budete tráviť značné množstvo času státí alebo chôdzi. Mať na pamäti, a našľapovať opatrne.

Späť na obsah

 • Slnečné okuliare

Slnečné okuliare sú prijateľné, ale udržať tieto fantázie mačacie oči-kamenné hroty Pradas doma. Je to len potrebuje vyriešiť účel a nič iné.

Späť na obsah

 • Vlasy a make-up

Nech vaše vlasy sa úhľadne umiestniť a make-up bude minimálny. Niečo ako vzhľad bez make-upu. Jednoduché očný make-up, Kohl ceruzka, očné linky, riasenky, a nahé pery bude robiť. Interpoláciu a ďalšie techniky, ktoré udržujú je utlmená a jemné sú v poriadku. Smokey oči, trblietky rumenec či tučné pery odtiene sú úplne zbytočné a neprijateľné.

Späť na obsah

 • Vzor

Jednoduchý a prostý šaty sú ideálne. Avšak, malé detaily, ako sú mierne pirouetted lem, splývavé šaty a pár zanedbateľných škrty by mali byť v poriadku. Volániky, off-ramená, bez ramienok, s hlbokým výstrihom alebo niečo podobné nich sú k ničomu.

Späť na obsah

 • Cut and Fit

Vyhnúť sa šaty, ktoré majú telo objímanie alebo postava lichotivé. Mám na mysli, ak máte skvelé telo rovnako, nie je nikto, kto by vás pochybovať. Ale pohreb nie je miesto pre vystatuje svoju flashboard abs alebo dokonalé nohy. Štýlové kusy, ako je Mermaid, A-line, Fishtail atď spadajú do neprijateľné kategórii príliš. Nechajte šaty byť priedušná a tečie.

Späť na obsah

Sezónne Pohrebné Dámske

 1. Letné Funeral
 2. Winter Funeral
 3. Monsoon Funeral
 4. Náboženské zvyky na pohrebe
 5. Pohreby v rôznych krajinách
 • Letné Funeral - čo na seba na pohreb v lete?

Sme si vedomí, že roky môže dostať nepríjemne horúco v niektorých častiach sveta, takže naša prvá reakcia je vyzdvihnúť bez rukávov a krátke šaty. Môže to znieť ako neznesiteľnú myšlienkou, ale nemôžete chodiť do pohrebného ústavu, kostol či službu v oblečení, ktoré by za normálnych okolností nosiť inde. Stále máte držať sa formálne odev, ak nie je v rodine alebo podľa priania zosnulého uvedené inak. Choď na tečúcou, vzdušné a hladké tkaniny. Dĺžka šiat by mala byť aspoň trochu pod kolenom a predpokladá minimálna dĺžka rukáva. Ak ste sa rozhodli pre šaty bez rukávov, použite hodváb alebo satén šatku ako zakryť. Maxis sú považované za vhodné v niektorých rodinách, ale záleží, takže sa uistite, že poznáte pravidlá. Plátené nohavice (tak dlho, dokiaľ neprídu so sťahovaním a nie sú nafúknuté) alebo čiastočne formálne nohavice (tmavé) s šifón, satén alebo Georgette vrchole sú dobré možnosti.

Späť na obsah

 • Winter Funeral - čo na seba na pohreb v zime?

Pravidlá, čo nosíte vo vnútri bude do značnej miery zostávajú rovnaké pre zimné pohreb, či je to doma. Musíte len niektoré ďalšie podrobnosti, aby venovali pozornosť, zatiaľ čo vrstvenie hore. Zvoliť neutrálne alebo čiernej farby trenčkot alebo dlhé vesty, nepriehľadné legíny a zimné topánky. Rovnaké pravidlo platí aj pre šály, rukavice, klobúky alebo akékoľvek iné príslušenstvo, ktoré hodláte používať. Color-blokovanie alebo je potrebné sa vyhnúť kontrastné farby.

Späť na obsah

 • Monsoon Funeral - Čo sa nosí daždivý deň pohrebu?

Monsoon pohreb dressing môže zdať zložité, najmä ak je to vonku. Môžete nosiť legíny alebo pančuchy pod šaty, aby sa zabránilo postriekania; Avšak, držať sa len tie tmavo sfarbených. Čipky, číra alebo čokoľvek transparentné dostanete zbytočnú pozornosť. Tiež, legíny s krátkymi vrcholy môže vyzerať veľmi neformálne, takže sa nemusíte vymeniť svoje legíny na nohavice. Ak je to skutočne potrebné, nosiť s vrcholmi, ktoré sú dlhšie a ísť pod bedra. Korzety, živôtiky alebo topy plodín je potrebné sa vyhnúť za každú cenu. Mali by ste sa tiež venovať pozornosť detailom, ako je vaše dáždnik alebo pláštenku. Fancy polka bodkovaného žltú bundu alebo ružové dievčenské dáždnik nemusí byť vhodný jeden.

Späť na obsah

 • Náboženské zvyky na pohrebe

Náboženské zvyky pri pohrebe sú subjektívne na mnohých faktoroch. To je úplne závislá na viere a presvedčenia zosnulého, častejšie ako nie. Takže vziať do úvahy predtým, než sa rozhodnete o tom, čo sa nosí a očakávať od pohrebu. Ženy z niektorých náboženstvách by mali byť oblečený určitým spôsobom, väčšinou skromné, a plne hradené. Ak ste sa zúčastňuje pohrebu, ktorý nie je váš praktizovanie viery, hovoriť s niekým, kto je súčasťou komunity a vám môžu byť vodítkom.

Späť na obsah

 • Pohreby v rôznych krajinách

Rôzne krajiny a kultúry zobraziť farby smútku inak. Pre Európanov, čierna je farba smútku, zatiaľ čo čínsky nosia biele na pohrebisko. Niektoré časti Číny tiež nosiť jednotlivé farby v závislosti na vzťahu zdieľajú s zosnulého. Je tiež zaujímavé dozvedieť sa, že krajiny ako Egypt a Mexiko nosia žlté na pohreb. Kým Kórejci obliekajú do modrej, Thajsko ľudia nosia fialové.

India, na druhú stranu, verí v sebe biele pre smútok alebo navštevovať pohreby. Ľudia sú vidieť na sebe tradičné indické oblečenie ako sárí, salwar, Kurtas atď bielo. Takže, áno, tam je veľa rozdiel.

Späť na obsah

Tipy a pokyny pre pohrebné šaty

 1. Žiadne ukazovať kože oblečenie - Skúste zakryť svoje telo, rovnako ako je to možné; vyhnúť sa odhaleniu kožné oblečenie. Ak ste sa rozhodli sukne alebo šaty, mali by byť pod kolenami.
 2. Pohodlné topánky - Noste topánky, ktoré sú pohodlné a dôstojné.
 3. Stick To Basics - Nemusíte rachotať hlavu o šatách budete musieť nosiť na pohreb. Len aby to jednoduché a základné. Nechajte svoje citlivosti vás.
 4. Gesto - Ak ste zdieľali zvláštne puto s zosnulého, zdieľať so všetkými, na pohrebe. Spýtajte sa rodiny, ak môžete nosiť niečo, ktorý bol nadaný pre vás, aj keď je to niekedy off obliekania. Gestá, ako sú tieto výnimky. Po tom, čo sa oslavuje zosnulého, tak nech to stojí čokoľvek.
 5. Zámery dôležité - Na konci dňa, je to vaše zámery, ktoré záleží najviac. Aj v prípade, že ste / niečo nosiť neúmyselne, hovoriť s rodinou. Ľudia sú pochopenie a ústretové. Nikto sa bude kritický či odsudzovanie vašej postavy. Všetko, čo robiť, niečo tak jednoduchého, ako to, čo nosíte na pohreb, je odrazom vzťahu ste mali za zosnulého. Veď je to ich život slávime. Takže je vidieť preč s úctou, láskou a milosťou.

Dos a nerobiť z Pohrebné obliekania

Mohlo by sa zdať triviálne niektorí z nás, ale je dôležité, a všetci by mali vedieť o tom. Nevedomosť nie je blaženosť. Najmä preto, že sa jedná o veľmi citlivou záležitosťou pre rodiny zapojené, nechcete robiť nič, čo by mohlo uraziť alebo ublížiť im. Idem to povedať ešte raz - len si uvedomiť, že to je lepšie chybovať na formálnej stránke. Alebo, spýtajte sa! Dúfam, že to pomohlo.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Čo sa nosí na pohreb, ak nie čierne?

Čokoľvek tmavé alebo single tónovaný. Niečo v tmavo šedej, hnedej, tmavošedý, tmavo modré alebo v tomto smere by mala byť v poriadku.

Môžem nosiť nohavice alebo nohavice na pohreb?

Áno, formálne nohavice alebo nohavice sú dobré, ako dlho ako oni sú jednoduché a priame. Nech si nebude retro, efektné alebo zúfalý.

Je čierne šaty s vlastným dizajnom bodkami v poriadku?

Kým bodky sú ako vlastný dizajn a malá, malo by to byť v poriadku. Nemalo by to byť silný alebo over-the-top.

Sú biele, off-biele alebo pastelové farby považované za vhodné pre pohreb?

Je to vzhľadom k kultúru, tradície a krajiny ste alebo kde zosnulý je vyberať. To funguje inak na rôznych kultúr. Biele alebo krémovo biela farba je v niektorých krajinách nosí. Ale pastely mohlo byť konkrétne a nosiť len zaviazať žiadosť zosnulého.

load...