Noviny

Čo robiť so starými Sarey

Čo robiť so starými Sarey

Čo môžete robiť so starým sárí? VEĽA! Po prvé, je to šetrné k životnému prostrediu, a za druhé pocket-priateľský taky. A môžete premeniť tieto staré sarees nielen na etnické oblečenie, ale tiež navrhnúť nejaké krásne a elegantné vyzerajúce opotrebenie fúzie. Áno, fusion, moderné alebo česko-ako tomu hovoríte, je tak, in 'práve teraz. Navyše, keď môžete robiť to všetko so starými sarees doma a ušetriť na nákladoch na tkaniny, prečo nie? Pokiaľ ide o mňa som predal na myšlienke použitia sárí mojej prababičky do nového sárí s takmer nič a udržať tie spomienky neporušené. S druhom kvality, mali vtedy, to trvať ešte niekoľko desaťročí. Takže, ak máte tiež exkluzívne sarees z pokladu svojho babička alebo matka, nie len dať je preč; Som si istý, že nebudete po prečítaní tohto článku. Takže vydrž.

Aj na jedinečného poznámku, ste si uvedomil, že oni mali úžasný vkus sarees a poriadnej zbierku? Kiež by sme boli z polovice tak pôvabná ako oni! * Cringes krátko pred prechodom na!

Poďme robiť tieto DIY projekty, jeden outfit naraz.

Čo treba robiť so starými Sarees - 20 Tvorivé, čo môžete urobiť 

1. Stačí zmeniť Old Sare do novej Sare

Ak existuje že jeden zvláštny sárí s rozstrapkané Pall alebo mierne Potrhané obrysy, nemusíte sa ho zbaviť. Častejšie ako nie, najviac škôd po starých Patti a hodváb sarees je hranica. Takže, či už doma, alebo s pomocou krajčíra, odparené hranicu Patti a šiť ju s novým Kundan práce, flitre, alebo zari založené patchwork hraníc. Pridať nejaké strapce alebo pom na Pall. Recyklácia starých sarees nie je žiadna veľká veda po všetkom.

load...

2. Získať Salwar Suit vyrobené zo starých Sarees

Staré sarees, aby pre niektoré krásne hľadajú salwar obleky. Aj v prípade, že hranice sú poškodené, môžete použiť telo sárí na vrchol pomocou kontrastnej patchwork hraníc za lem, výstrihu a na rukávoch. U dna a Dupatta, môžete buď použiť iný starý sárí alebo kombinovať to s tým, čo máte.

3. Alebo možno Kurta Made zo starého sárí

Ak nie je k dispozícii dostatok pre celú šaty, stačí si Kurta zošité a zápas to buď s moderným pohľadu paláca, jednoduché legíny alebo nohavice dhoti v závislosti od modelu Kurta. Máte sami zbrusu nové šaty zo starého sárí.

4. Lehenga Alebo Polčas Sare zo starých Sarees sú skvelou voľbou Príliš

Lehenga alebo pol sárí zo starého hodvábneho sárí je skvelá voľba. Ak nemáte dosť na celý outfit, použite ho v kúsky. Akonáhle budete vystrihnúť dosť pre lehenga, použite zvyšok pre blúzku. Ak je to pol sárí, mohli by ste ju udržali jednoduchý, pre lehenga vybaviť ho s hranicami, flitre, Zardozi, výšivky alebo čipky podľa svojho výberu. Nasledovať vzor pre blúzku a Dupatta rovnako. Viola! lehenga zo starej sárí.

load...

5. Summer Maxi šaty s Old Cotton Or Patti Sarees

Vzhľadom k tomu, nikdy nemôžeme nabažiť maxi šaty v poriadku? Len vyzdvihnúť tie staré bavlny sarees a dať si osviežujúci človeka v lete tohto roka. Alebo urobiť to isté s Patty sárí na opulentné jedného kusu.

6. Otočte svoj starý sarees Into Sukne

Je to taký jednoduchý ale zaujímavý nápad. Len pár z nich urobil a spárovať s jednoduchou čiernu, bielu alebo akékoľvek prostý tričko, tielko alebo dokonca košele pre vzhľad Boho-chic.

7. Otočte svojej matky šifón sárí Into Kaftan štýlu Kurta

Nikdy nemôžeme nabažiť Kaftan, môžeme? Sú oh-tak-príjemné, elegantné a vzdušné. Môžete ľahko pracovať so starými šifónu alebo Georgette sarees pre tento štýl.

8. Stitch skvelo vyzerajúci Dupattas S Old Sarees

Nádherná a grand Patti alebo Zari Dupatta s jednoduchým surového hodvábu alebo jutovej Anarkali obleku vyzerá nádherné. Tiež, prečo investovať do drahého Dupatta, keď si môžete urobiť draho vyzerajúce jeden zo starého náplasti sárí s takmer žiadne náklady vôbec. Snažil som sa tento pohľad a miloval moju Dupatta. Navyše môžete kombinovať tieto pre viac než len šaty. Hovoriť o hodnotu za peniaze.

9. Anarkali Šaty so starými Sarees sú úžasné možnosti Príliš

Teraz, namiesto Dupatta, vymeniť tkaniny pre Anarkali šaty. Ak nemáte dosť na dne (ktoré väčšinou bude prípad), získať prostý legging a plynúce Dupatta. Udržujte všetko ostatné jednoduché a nechajte top robiť hovoriť. Bábika v obrovskom ročníku Chand-Balis, veľký bindi a drdolu updo zostať verný ročníka téme.

10. A najvýraznejšie Salwar kamize

Áno, jednoduchý salwar kamize je najvýraznejšie voľbou, a jeden z najjednoduchších starých sárí hack priniesť staré kúzlo do vášho šatníka. A funguje to ako kúzlo o prípadných starých Patty alebo hodvábu sarees.

11. Matching Dress S vaše dieťa

Dedičstvo my všetci stotožniť. Spomínam si, že moja matka robí to pre mňa, a ja som si istý, že väčšina z nás majú podobné spomienky. Ale získať podobné šaty šité a dostať sa twinningu s vašou dcérou alebo neterou. Zvláštne spôsoby, opätovné využitie starých sarees.

12. Premeňte svoj starý sárí Into One Piece Gown

Áno, jeden kus plesové šaty sú tak práve teraz. Ale prečo by sme sa o krok späť a znovu použiť starú sárí sa dostať z jedného kusu šaty šité? Ak to nestačí, a to všetkými prostriedkami, využívajú detskú tkaninu, ktorá s témou.

13. Získať Kurta S Palazzo nohavice

Hodvábu alebo bavlna Saree alebo akýkoľvek materiál, ktorý sa netrhá sa ľahko môže byť premenený na tento moderný palazzo nohavice vzorov. Ale rovnako je nutné použiť vhodný obkladový materiál pre Palazzo.

14. Capes, Over kabáty a bundy - Či už dávate prednosť

Pláštenky, cez kabáty alebo polovičky bundy sú všetky zábavné spôsoby, ako miešať svoje tradičné staré sarees aj so svojimi súčasnými oblečenia, ako sú džínsy, legíny alebo dokonca šortky. India-fusion so starými sarees.

15. Old Saree Into tričko? Prečo nie?

Ak ste blázon košele a šaty / Kurtas nie sú vaša vec, môžete aj naďalej používať staré sárí, aby košeľu alebo krátky Kurta ho nosiť nad svojimi džínsy / šortiek. Myslím, prečo nie? Keď to vyzerá tak dobre! Štýl Nemôžem sa dočkať, až to skúsiť.

Staré Sarees pre domáce Decor

Ak ste ešte stále premýšľal, čo iného môžete robiť so starými sarees, je tu ešte prísť. Domova je vaša odpoveď. A tu je, ako to možno urobiť!

  • Rohožka

Hľadajú cenovo výhodné spôsoby pre pridanie majestátnosť do vašej domácnosti? Všetko, čo potrebujete je niekoľko starých sárí. Rohožky k dverám, prestieranie alebo dokonca stolný behúne sú všetky zábavné spôsoby, opätovné využitie starých sarees a robiť niečo úplne nové.

  • Záclony alebo Wall Decor

Závesy, na stenu, alebo dokonca pre podkladovej dosky si svoje manželské postele detská postieľka. Je len potrebné cit pre detail a čakať na to, aby transformovať miesto.

  • Vankúše alebo vankúše

Alebo si útulné vankúše, pridajte strapce alebo strapcami, aby si ju na ďalšiu úroveň.

  • EKO tašky či peňaženky

Vláčiť tašky, veľké peňaženky alebo kabelky s Patty hranicu vytvárajú eklektický výkazov kusov a všetky z nich recykláciou starých sarees.

Teraz, keď viete, čo robiť so starými sarees, čo ešte čakáte? Pokračuj, nájazdy vašej matky šatníka. Chcete nám to povedal skôr, je to tak? Lepšie neskôr ako nikdy. Recyklácia je váš spôsob, ako ísť, pre viac dôvodov než jeden. Popustite uzdu svojej kreativite a budete prekvapení, koľko môžete urobiť so všetkým, čo je obsiahnuté v domácnosti. Vezmi si tento DIY projekt; to je nad rámec plnenia, sľubujem!

Viete o akýchkoľvek iných spôsobov, ako znovu použiť staré sarees? Ste vítaní :) Podeľte sa o svoje myšlienky s nami tým, že komentuje nižšie.

load...