Noviny

Čo nosiť v Goa - štýle súboru

Čo nosiť v Goa - štýle súboru

Život je pláž! Zo všetkých správnych dôvodov, ak je to v Goa! Len samotná myšlienka na Goa ma vzrušuje. Nie preto, že je to pláž mieste. No, áno, to taky, a hlavne preto, že je to GOAAA. Predtým, než vrhnúť sa na mňa, ver mi, viem, čo hovorím. Bol som na milovník dovolenku, videl lepšie západy slnka, ponorí nohy mojej jasnejšie vodách, a vdýchol čerstvejšie vzduch; ale ja som ešte zažiť lepšiu atmosféru, než sa dostanem z tohto miesta.

Ak už máte cestu naplánovanú alebo tento článok inšpiruje natoľko, aby improvizovaný jeden, je tu viac vzrušenia blíži. Rovnako ako jeho atmosférou, Goa má vstavaný prvok štýlu, taky, a keď ste tam, budete musieť nasledovať poradí kultu. V prípade, že ste premýšľal, čo to je a "Čo sa nosí Goa?" - budeme hovoriť o tom teraz a vymazať všetky svoje pochybnosti. Poďme sa hlboko ponoriť a uvidíme, čo potrebuje ísť vo svojom vaku tentoraz.

Čo na seba v Goa

1. Bikini / Tankini / Monokiny - Či už funguje!

Začínam zoznam s týmto lebo - žiadny dôvod, vlastne zo zrejmých dôvodov. No tak, je tu pláž, tam je voda, a to Goa! A, vole, a to aj ak chcete chváliť, že slabín telo vaše, alebo nie, to je jedno miesto, kde ľudia dávajú dva Hoots o tom, čo máte na sebe, alebo ako vyzeráš - a mali by ste taky! Takže vytiahnuť všetky tie bikiny, tankinis a monokinis, nech dávate prednosť, alebo boli hromadili tajne - a nosiť už. Ak ste krivky a pri vedomí, je tankini a šortky sú vaše go-to. Ale ak čítate tento, sľub mi, že (alebo sami), ktorý sa nebojí nosiť ju na ešte jednu cestu. Nikto sa ťa súdiť, nosiť, a to s istotou!

load...

2. Sarong / Bikini Cover Up

Predstavte si to - ste získali z mora, a so sexy headbang, hodíte tie kadere zozadu (s vodou kvapkajúcou z nich), a spustite prsty cez svoj mokré hair.You dostať do svojho plážovú tašku, vytiahnite bikiny zakryť alebo sarong, a zabaliť si s ním. Práve táto scéna je pre mňa chcú dostať na lietadlo práve teraz. Nič nie je viac sexi, než žena v dokonale zabaleným zakryť a len z vody. Takže nabudúce pôjdete nakupovať, alebo baliť svoje tašky, si uvedomiť, že cover up je rovnako dôležité.

3. Kraťasy - čím viac, tým lepšie

Nezáleží na tom, či máte telo alebo nie, uistite sa, že balenie veľa krátkych filmov - všetkého druhu. Šortky s nadrozmerných tričiek, nádrží alebo tieto tečúcou kaftan štýlu topy môžete kúpiť z ulíc v meste Goa sú tu vec. Nesú aspoň pár džínsové šortky a pár bavlnené ty.

4. Tielka a tričká

Tielka a tečúcou pláštenka s denim. Alebo priateľ tričko s bavlny šortky, je všetko, čo budete potrebovať, ak ste v Goa. Ak ste tam neboli, uvidíte sami, že to všetci ľudia nosia rovnako. Viac než čokoľvek iné, s ohľadom na vlhkosť a slnko, nemôžete prežiť v niečo iné.

load...

5. Spodná bielizeň - Vždy balenie Extra

Len preto, aby poprsie mýtus pre vás - nemusíte nosiť slipy s bikinách. Avšak, je to stále na pláži, a nikdy neviete, kedy budete chcieť skočiť do vody, či skôr dostať tlačil do vody svojimi kolegami priateľmi. Takže, predstavujú ďalších párov, a to vždy. Okrem toho, v klimatických podmienkach, ako je to, že môžete opakovať svoj vrchný odev, ale nie spodná bielizeň. Je to jednoducho príliš hrubý!

6. Šaty - Keep Them Coming

Jeden kus tečúcou, česká druh šaty a Maxis sú najlepšie oblečenie nosiť v meste Goa, ktoré zodpovedajú Goania atmosféra, takže uistite sa, že všetko so sebou. Dokonca aj keď nie ste pri kúpaní v azúrovej vody, a chcú sedieť pri búdy a stratiť sa v knihe, to vo veľkom štýle!

7. Palácov / dhoti Alebo Harem Nohavice - niektoré alebo všetky z nich

Pre raz, nie denim, prosím. Povedal by som, že ani zabaliť! Pamätať sme hovorili o tanky, tričiek a Kaftans s kraťasy? Prehodiť šortky s palácov, háremové nohavice alebo dhoti ak nie ste nadšení myšlienkou na sebe šortky. Tie stále spadajú do dokonalej plážové oblečenie kategórii.

8. Maxi sukne

Maxi sukne je ďalší zaujímavý spôsob, ako vyzerá štýlovo, bez toho aby na sebe šortky, napriek tomu je v štýlovej plážové oblečenie radaru. Maxi sukne, fedora, reflektory, žabky, a veľký vrece. Si radené!

Essentials prijať, aby Goa

Tu je zoznam základných vecí, ktoré nesú na cestách do Goa.

9. Opaľovací krém - ton It

Kontrola skutočnosťou! Pláž, telo, a voda. Je to všetko dobré, až sa dostanete k zrkadlu a vidieť hrôzu to vyčaril pre vás. Summers v Goa môže dostať intenzívne, takže nechcete skončiť s tým hrozné tan (pamätajte Rosse opálenie?). Sun a morská voda môže byť nebezpečná kombinácia, ak nemáte v pláne pre boj proti nej. V troch z piatich mojich ciest som zabudol niesť moje opaľovací krém, a to, čo nasledovalo ďalšie je príbeh pre iný deň. Opaľovací krém je nutnosťou - a prosím, aby to vodotesný!

10. Žabky - Musí

Goa je všetko okolo sandálov a pohodlné plážové topánky. Takže, dámy, prosím, nechajte tie červené čerpadla doma. Dokonca aj keď sa rozhodnete stráviť večer sedieť pri bare, ísť na módne doteraz pohodlné topánky, ako sú bojovníkmi, platformy podpätky apod Pre všade inde, držať sa krokodílmi, žabky a pohodlná obuv. Môžete predviesť tie nové topánky inde. Toto nie je miesto pre neho.

11. Slnečné okuliare - nutnosťou

Okuliare dokončiť svoj vzhľad na pláži, a samozrejme, môžete bez námahy na tlačidlo niektoré skvelo vyzerajúce snímky. * Pre mňa je to skrývať tie opicu, krvou podliate oči za tými sexi reflektorov. Ale vtipy od seba, slnečné okuliare nosíte ochránia vaše oči pred slnkom.

12. Príslušenstvo - v správnom pomere

Kto povedal, že nemôžete accessorize, keď ste na pláži v bikinách? Vyťahovať niektoré atraktívne, robustné, a vyhlásenie neckpieces alebo veľké prstene. Kombinovať tak, aby zodpovedali vaše plavky, zakryť, a akékoľvek iné večerné šaty sa rozhodnete nosiť.

13. Fedora / Klobúky - Fancy a Fun

Čo je pláž dovolenka bez pánskych klobúkov a čiapok? Viac než čokoľvek iné, že vás ochráni pred horúco pritom budete vyzerať neuveriteľne elegantné. Ale ísť na niektoré nóbl klobúky, prosím, a nie tie lepkavé. Neexistuje žiadny väčší turn-off!

14. Beach uteráky

Áno, viem! Nespadá do kategórie, čo na seba '. Skôr v kategórii, musíte mať '! Navyše nemožno úplne ignorovať skutočnosť, že roztomilé plážové osušky pridať do svojho vzhľadu. Čokoľvek, aby hornina, ktorá dovolenku na pláži!

15. Plážové tašky

Preto samostatný vak, pýtate sa? Po prvé, to vyzerá neuveriteľne elegantný a štýlový, a za druhé, čo iného môžete nosiť všetko v? Váš regulárny office popruh kabelky alebo že nie tak skvelo vyzerajúci batoh? Prosím nie! Investujte do roztomilé predimenzovaný plážovej taške, ak vám záleží na estetike váš celkový outfit, alebo len slušné vyzerajúci veľký vrece, ktorý môže vydržať piesok a vodu (a možno stále vyzerajú malinký kúsok elegantný).

Teraz, keď viete, čo sa nosí v Goa, čo ešte čakáte? Niečo na tomto mieste vám vysoká a odvezie vás do tranzu, ktorý môže čokoľvek, čo by nezažili nezhodujú. Či už je to sólo výlet alebo s priateľmi, vaša prvá cesta alebo stý, že to má niečo nové ponúknuť zakaždým. Ak premýšľate, čo si myslím - Go Goa preč! Šťastné prázdniny!

load...