Noviny

Čo nosiť tento Valentína: Dátum Outfit nápady

Čo nosiť tento Valentína: Dátum Outfit nápady

Je to, že ročnej dobe !! Vyzerá to, ako by to bolo včera, že som sa prebudil, opicu po tejto silvestrovskú party. A dnes som hrkajúce hlavu, aby sa plány na špeciálne deň. Pre niektorých to môže byť len ďalší deň v noci; pre ostatných, to mohlo byť prší návrhy. A pre nás ostatných, je čas na nejakú pôžitkárstvo zatiaľ čo svet sa chystá rozbitý. Bez ohľadu na fázu ste v živote, rovnako ako všetky dievčatá, milión dolárov otázka znie - Čo nosím ?? Nadväzovať - ​​Čo budeme robiť? A budem obaja odpoveď!

Bol som tam a urobiť to! Sme všetci na jednej lodi. Takže, tu je niekoľko nápadov, ktoré by ste mali zvážiť, kedy k tejto Valentína. Poďme maľovať mesto červenú!

Čo nosiť na Valentína - najlepšie oblečenie Nápady

1. Pozrite sa na Stand-up Gig s touto India Fusion šaty

Valentín je pracovný deň v tomto roku. Du-uh! A nie každý môže dostať voľno. Ale je tu stále niečo deje. Je len potrebné sa dostať kreatívne a plánovať dopredu. Som fanúšik stand-up alebo niečo v komediálnom žánri. Je to dobrý pocit zabudnúť na všetko, čo po náročnom dni a smiať. Ak ste niečo ako ja, to môže vás zaujímať, a vy určite bude k naštartovaniu vášho Valentína večer. Ísť na večeru, a to buď nejaké miesto, fantázie, alebo kde si môžete zložiť nohy hore, znovu spomínať tie vtipy a smiať sa vaše srdce von! Na tom nie je nič romantickejšie než dobrý smiať so svojimi blízkymi.

load...

Vzhľadom k tomu, že je to hlavne v interiéri a nebude zahŕňať chôdzu, môžete si dovoliť vytiahnuť tie červené alebo semišové čerpadla. Klasické LBD s červeným trenčkot alebo India fúziu s tkané pláštenku alebo bundu bude vyzerať úžasne. Spolupracovať to s tmavo červené rúže, a máte všetko, čo potrebujete, aby zmiesť svojho muža sundal nohy - stále dookola.

2. Fancy večera Date v tele Suit

Bol ste chcel vziať svojho partnera k tomuto ozdobný večeru mieste? Odlišný kuchyne, ktoré ste obaja vždy chcela skúsiť? Tentoraz roka je pravdepodobne najlepší dopriať niečo vymysleného. Navyše, ak si rezervovať vopred, reštauráciách často ponúkajú zľavy, happy hours alebo ponuky pre lásku vtáky. Som typ uvoľnený a lásky snaží miesta s dierou v stene, ako drive-inov alebo potravinárskych kamióny. Avšak, zvláštne dni vyžadujú špeciálne zaobchádzanie. Vzhľadom k tomu, prečo nie?

load...

Takže, čo budeme nosiť? Počul si? Tieto bodysuits sú späť, a my sme nemohli byť šťastnejší! Aký spôsob a deň chváliť svoju postavu! Je to pohodlný, telo objímanie a šik. Rozhodnúť pre flitre sukne, ktoré sa zobrazí vzhľad a tlmené kombinézu (off rameno, snáď). Nesú spojku, vytiahnite tie peep-prsty von a vlastné deň!

3. Club Hopping - sa nikdy nepodarí vás!

Klub hopping nemusí nutne byť so svojimi BFFs. Ak sa vy a váš miláčik milujú hudbu a sú Party Animals (alebo nie), klub hopping je spoľahlivý a nikdy nesklame. Ak váš partner má rád pivo, vezmite ho do mikro pivovary v meste, a ísť s ochutnávkou piva. Na konci uspokojiť s salónika alebo Resto bar ukončiť noc s večerou, nápoje, hudbu a spomienky.

Som si istý, že ste počuli to celkom niekoľkokrát, ale za to, čo to stojí, nie je na škodu znovu ju za zmienku. Vždy noste pohodlnú obuv. Perióda. Náš milostný vzťah s obuvou, je nepremožiteľný, ale klub hopping v šiestich palcov vysoké podpätky môžu zanechať zlú pachuť, a to je niečo, čo nikto z nás chce na zvláštnych dňoch, ako sú tieto. Tak krátka šaty bude robiť - či už je to off-rameno, peplum strih, korzet alebo čokoľvek, čo vám vyhovuje v páre ju sexy obuvi.. Ísť na to!

4. Single A Slaying? Pyžamá party!

Ak sa máme obrátiť stoly okolo, pozerať sa na svet z iného uhla pohľadu. Prečo by sa páry majú všetci srandu? Na riziko znejúce dramatický, že jediný je niekedy tá najlepšia vec, ktorá sa môže stať komukoľvek z nás. A prečo by to mal zastaviť nás od baví? "Valentín je určený len pre páry" je pozostatkom minulej! Ak ste ten typ, ktorý miluje curling do svojho hodu binge sledovať televízne programy / klasické milostné príbehy, a nikdy prebudiť - stále môžete baviť. Kúpte si pár nových pyžamo alebo celého tela obleku. Stráviť deň v salóne dostať kúpele urobiť vlasy, a vrátiť sa domov do džbánu plného sangria alebo čo váš obľúbený nápoj. Výzva k pizzu a jesť to sám! Pozvite ďalšie jednotlivé priateľov, možno?

Pyžamá strany v pravom slova zmysle. Kúpte si pár králičie pyžamo alebo celotelového obleku a mäkkých domov topánky. Ak máte priateľov, prekvapiť je s párom každého. To všetko si môžete rôzne zafarbiť kód, oddýchnuť si a pretancovať celú noc! Na zdravie!

5. Take Your Cupid na výlet

Vy ste obaja fitness monštrá? Sú obaja vždy tlačí seba k vašej fitness cieľov? Potom, tu je niečo iné, ktoré by vás oboch zaujímať. Splavovať na najbližšiu horské alebo turistické oblasti, možno nejaké miesto, kam obaja boli znamená ísť. Dostať na miesto, na jednu noc predtým, vstávať a pozorovať východ slnka spoločne. Nie je nič viac uspokojujúce než zaškrtnutím políčka ty - spolu! Zatvorte oči a obraz tohto - predefinovať romantiku!

Athleisure dostal facelift, takže si mohol vyzerať štýlovo a pohodlný pobyt. Získajte sexy nohavice alebo šortky, tielko, a turistických topánok! Koniec koncov, nič nie je viac sexi než potenie to všetko dohromady!

6. Prekvapenie ho vstupenky pre jeho obľúbená kapela

Je váš partner do hudby? Alebo vy ste jedným z tých párov, ktoré dôkladne vychutnať hudobné festivaly a živé kapely? Tu je šanca pre vás, aby ho prekvapiť! Pozrite sa na hudobné vystúpenia, ktoré sa dejú v tejto oblasti - tam bude špeciálna predstavenie a show pre Valentína. Získať priechody a prekvapiť ho. Na tom nie je nič romantickejšie než vidieť váš partner vzrušený a láska v jeho očiach.

Keď idete na koncert, aby vám niečo pohodlné nosenie, za predpokladu, že tieto relácie sú vonku. Navyše, tam bude veľa skákanie, chôdzu a státie. Nosiť šortky, tank, priateľa košeľu alebo kombinézu. Niečo štýlové, ale pohodlné!

Valentínske nemusí byť klišé alebo gýčovité! Existuje milión spôsobov, ako ukázať svojho partnera (alebo seba) lásky, a obliekanie vyzerať pekne, je jedným z nich. Koniec koncov, láska je všetko, čo nás udržiava v chode. Nemalo by to znieť drzo, Valentín je jeden z mnohých dní slávite jednotnosť, tak prečo to neurobiť vo veľkom štýle! Ak máte akékoľvek iné predstavy o tom, čo nosiť na Valentína, pokles správu v sekcii Komentáre nižšie. Tu je si praje všetkým - veľmi Šťastný Valentína!

load...