Noviny

Čo nosiť a čo nemožno nosiť na rozhovor - Nápady na oblečenie

Čo nosiť a čo nemožno nosiť na rozhovor - Nápady na oblečenie

Možno ste počuli mnohokrát, a musí byť unavený z jeho sluchu. Ale poviem to ešte raz tak ako tak.

"Prvý dojem je najlepší dojem."

Prvé dojmy sú skutočné, a nech sa nám to páči alebo nie, tam bude nejaký záver z vašej dressingom zmysel. Zvlášť ak je to rozhovor, ktorý navštevuje. Je nevyhnutné, aby lepšie by ste byť dobrý! Koniec koncov, ako inak budete dokázať, že ste vášnivý úlohu, ktorú zaberajú? Neohrabané obliekania, pre istotu, nepomôže. Dostanete Ak v rozhovore pre svoje vysnívané prácu, je lepšie, aby to vyzeralo ako to. A to je dôvod, prečo to, čo nenosiť na rozhovore je rovnako dôležité ako to, čo nosiť na pohovor.

load...

Čo na seba na rozhovor

 1. Pohybujúce sa po firemnom rebríčku
 2. Váš Big Move v módnom priemysle
 3. Fancy Financie Job alebo investičný bankár
 4. Praskanie tvorivého role
 5. The Next Big Thing - Startups

Každý priemysel má svoju kultúru, a tak sa organizáciu. Viac často ako ne, ak môžete napojiť na tepu priemyslu ste sa dostal do, budete triediť. Časy sa zmenili, a tak má šatňu etiketu. Dokonca aj najväčší z tech gigantov sú tipovacej na nie tak konzervatívne oblečenie. Z uvedeného vyplýva, obliekanie na prijímací pohovor je stále chúlostivý proces, a tie by mali byť tak profesionálne, ako môžete tým, že stále držať priemyslu vzoru.

1. Pohybujúce sa po firemnom rebríčku

Ste debutant vo veľkom podnikovom svete? Alebo ste v pohybe po rebríku? Či tak alebo onak, mali by ste už viete, že firemné a klientskej obrátené role sú všetko o komunikácii, prívetivosť a svoje znalosti z predmetu. Je to tiež o tom, ako sa prezentujete. A to je dôvod, prečo vaše oblečenie skončí hovorí veľa o vás ešte predtým, ako čokoľvek skutočne hovoria.

Profil príklady - Media, reklama, predaja, obchodného rozvoja, letecký priemysel, poradenstvo, atď.

Čo by ste mali vedieť
 • Oblek, pretože to je to, ako formálne, ako sa môžete dostať.
 • Môžete sledovať najnovšie trendy a experimentovať s košeľou (hore) nosíte vo vnútri, ale udržať ju na to.
 • Držte sa čierna, sivá, biela, modrá a ivories.
 • Make-up a doplnky by mali byť minimálne; sandále by mali byť uzatvorené - najlepšie niečo nižšia ako 3 - 4 ".
 • Ceruzkou sukne alebo z jedného kusu šaty sú ďalšie zaujímavé možnosti. Však byť bdelý dĺžky.
 • Cigaretové a dĺžka členok nohavice sú aj iné možnosti, ktoré vás vyzerať štýlovo aj na mieste.

Späť na obsah

load...

2. Váš Big Move v módnom priemysle

Najväčší mýtus okolo módnych pracovných miest je, že ste čakal, že objaví v nervózny, over-the-top a nekonvenčné oblečenie len preto, že ste v priemysle. To nefunguje takto, a to nie je to, čo sa očakáva od vás, keď sa zúčastniť pohovoru. Každý má svoj vlastný štýl, takže stačí zostať verný k nej a nechať ju preložiť do kto ste. Ukážte im, čo môžete priniesť k stolu, bez toho by vlastne hovoriť nič. Áno, a to všetkými prostriedkami, zostať štýlové a módne, ale nie falošný niečo, snaží sa zapadnúť niekam nepatríš. Vaše šaty nemá nič spoločného s vašej kreativity alebo talent vo zvolenom odbore.

Profil Príklady - design asistent, návrhár, stylista osobné shopper, módne spisovateľ alebo editor, atď.

Čo by ste mali vedieť
 • Vaše oblečenie by malo byť špecifické pre odvetvie usilujeme. Zachovať estetiku značky na mysli, ale nepreháňajte to.
 • Udržujte svoj celkový oblečenie jemná, elegantná a elegantné.
 • Nechať s pocitom intríg. Profdlážka do značkových štítkov nemusí byť vždy tak cool, ako si myslíte.
 • Nech detailov, ako je vaše doplnky, šatky, tašky, topánky a jemné šperky pritiahnuť pozornosť.
 • A pretože sa jedná o rozhovor - nechať to všetko bolo jednoduché a formálne tak ako tak.

Späť na obsah

3. Fancy Financie Job alebo investičný bankár

Priemysel, ktorý nie je ľahko priepustné. Musíte byť drsná, tvrdá a šikovný, ale zdvorilý a na mieste. Takže, je to obojstranný nôž, a tak, vaša osobnosť sa stáva nutnosťou. To je niečo, čo by ste mali pracovať. Takže v rozhovore, takže dojem a dobrý na to, že je veľmi dôležité. Viete, čo sa hovorí - módne zmeny, ale štýl zostáva. Toto odvetvie je jasným dôkazom, že. Takže, nie experiment príliš veľa a vznášať sa v bezpečnej zóne.

Príklady profilov - investičný bankár, bankár, portfólio manager, otázky zákazníkov, finančný poradca, poradca, atď.

Čo by ste mali vedieť
 • Držať svoje pravidelné čiernej, šedej alebo modrej obleky. Vyberte si, čo chcete, ale vyzdvihnúť oblek rovnako.
 • To by nemalo byť tak ťažké, pretože sa pozriete na akejkoľvek pracovnej profil - každý je na ich formálne najlepším v tomto odbore.
 • Niektoré firmy sú v poriadku s malým tlačené šaty a obleky, ale tie, ktoré môžu počkať, až potom, čo sa dostanete prácu.
 • To neznamená, že budete musieť nosiť rovnaké staré školské rozhovor nohavice. Nosiť, čo je posledný v segmente kancelárskych opotrebenie, ale opäť, to musí byť profesionál. Nemôže to dostatočne zdôrazniť.

Späť na obsah

4. Popraskaniu Creative role

Je to jeden z najprogresívnejších priemyselných odvetví, a tie sú posudzované odlišne tu v porovnaní s tými hlavnými. Kreativita má pevnosť tu však na úrovni rozhovoru, sa očakáva, že sa objavíš v reprezentatívne oblečení. Malo by byť ani nervózny ani sentimentálny. Udržať tieto veci na pamäti!

Profil príklady - Spisovateľ, režisér, fotograf, umenie alebo kreatívny riaditeľ, editor, atď.

Čo by ste mali vedieť
 • Denim, menčester a iné semi-formálne nohavice sú prijateľné, ale nech sú tmavé a untorn.
 • Nosiť tričko alebo hodváb / šifón / Georgette vrchol. Pokiaľ je to možné zastrčiť ju.
 • Spárovať ich s príslušenstvom, ale udržať je minimálna.
 • Jeden kus šaty sú dobré, ale nejdú príliš krátky. To nikdy prijateľné pre pohovor.
 • Spoločnosť, značka alebo Výroba house ste pohovor by mohlo byť docela chladené von, ale v rozhovore, že reprezentatívne a formálne je dôležité.

Späť na obsah

5. Next Big Thing - Startups

Jedna z výhod práce v štarte sa neobťažoval moc o obliekaní. A väčšina z nich sú docela chladené von s tým, čo máte na sebe. Jeden menej (double), čo robiť starosti. Všetky z nich, vrátane zakladateľa, sú častejšie ako nie priamo z vysokej školy, alebo aspoň to vyzerá, že. Takže nemôžete byť vrcholne formálne alebo neformálne. Nájdenie správnej rovnováhy medzi inteligentný, príležitostná, a formálne.

Profil príklady - programátor, vývojár, kódovanie, vývoj aplikácií, web designer, analytik, atď

Čo by ste mali vedieť
 • Prejsť na svoje webové stránky - to vám dá visieť vecí.
 • Semi-formálne alebo chytré casuals zvyčajne pracujú.
 • Kým šaty nie je príliš krátka alebo odhaľujúce, máte dobré ísť.

Späť na obsah

A čo je najdôležitejšie - Čo nenosiť na pohovor

 1. Hlasné Colors
 2. Odhaľujúce oblečenie
 3. Nevhodná obuv
 4. Príliš Casual
 5. Zúfalý Džínsy
 6. Obrazy na zvieratách
 • Hlasné Colors

Váš výber farieb, či už formálne, smart-ležérne a semi-formálne, musí byť tlmené a jemné. Niečo nahlas, krikľavé alebo efektné je veľký ne-ne.

Späť na obsah

 • Odhaľujúce oblečenie

Počúvajte dámy! Vrhať výstrihy, s hlbokým výstrihom vrcholy, koža objímanie šaty, sukne nad kolená, bez ramienok šaty, see-priechodiek, atď, sú veci, ktoré sú absolútne nie je v poriadku na pohovor. Opäť platí, že to je jedna vec spoločná pre všetky odvetvia priemyslu.

Späť na obsah

 • Nevhodná obuv

Nevhodná obuv neznamená len žabky alebo krokodílmi. Honosné a elegantné topánky na podpätku alebo šesť palcov podpätky sú považované za rovnako zlé. Bežecké topánky alebo tréneri tiež nefungujú, ak je špecifická pre odvetvie výklenku.

Späť na obsah

 • Príliš Casual

Startups a ďalšie tvorivé spoločnosti niečo navyše a chváliť ich neformálnom pracovnom prostredí. Aj o tom, ako oni nie sú osobitne o niečo budete nosiť na pohovor. Dokonca aj v tomto prípade, krátke šortky alebo teplé nohavice sú neprichádza do úvahy. Nechaj si to náhodný, ale nie príliš ležérne.

Späť na obsah

 • Zúfalý Džínsy

Zúfalý / roztrhané džínsy, roztrhané pánt hrany alebo je potrebné sa vyhnúť niečo ako sú tieto.

Späť na obsah

 • Obrazy na zvieratách

Je samozrejmé, ale živočíšne výtlačky všetkého druhu, v tomto prípade v každej veľké publikácie, ako sú kvety, atď nie sú považované za formálne. Dokonca aj keď ste na sebe semi-formálne oblek, udržať košeľu alebo top jemné a nie pustiť do žiadnych tlač, najmä zvieracie vzory.

Späť na obsah

Pohovoru zúčastniť tento rok v lete?

Byť počasie vhodné, zatiaľ čo obliekania profesionálne na prijímací pohovor môže byť niekedy ťažké. Zvyčajne, bavlna, Georgette, šifón alebo hodvábne tkaniny, ktoré sú hladké na kožu a sú prijateľné rozhovor oblečenie. Vzdušný bez rukávov top so sukňou alebo nohavicami, alebo plisovanú alebo ľanové šaty sú ideálne pre vás. Z pochopiteľných dôvodov sa zabránilo tmavé farby a ísť s belochmi, ivories alebo pastelových farieb.

Outfit Nápady pre zimné Interview

Zimné rozhovory sú najjednoduchšie, pretože je to všetko o vrstvenie. Len je potrebné venovať pozornosť tomu, ako pridávate vrstvy. Go pre korytnačky krku tričko s rukávov kašmírový sveter a pár vybavené nohavice alebo ceruzkou sukne s obral pančúch. Dokončiť s kožených topánok, ktoré vás udržia v teple, elegantné a profesionálne. Pop svoj vzhľad s príslušenstvom, ako je šatka, krku kus, opasku alebo hodinky. Ak ste na sebe bundu, ísť s dlhým vlnený kabát. Make-up by mal byť minimálny, topánky čisté a vlasy úhľadne hotovo.

Čo je potrebné uložiť na horšie časy (doslova) Interview?

Interview oblečenie na daždivý deň nie je tak odlišný od toho, čo by ste nosiť na mierne chladnom dni. Dáždnik alebo pláštenku, je niečo, čo budete určite potrebovať, takže sa nemusíte vyhýbať chodiť do kancelárie v plášťovce. Sukne alebo šaty môže byť lepšou voľbou, ak chcete, aby sa zabránilo vaše nohavice navlhnutia.

Šaty podľa vašej telesnej Type - hacky, ktoré pomáhajú

Získanie volanie rozhovor je prvý veľký krok, ďalšie je príprava, a posledný, ale najdôležitejšie je, že je reprezentatívny a dať to najlepšie nôh vpred. Jedná sa o uzavretý kruh, takže si nemôže dovoliť, aby sa niektorý z nich na ľahkú váhu. Takže, tu je návod, ako sa obliecť na pohovor podľa typu vášho tela.

Obväz na pohovor - podľa vašej telesnej Typ

 • Presýpacie hodiny Obrázok

Ak máte číslo presýpacích hodín, dobre, máte šťastie! Ale to nie je vhodná doba pre vás predviesť svoje krivky. Namiesto toho, nosiť niečo, čo je elegantný a cinches v páse, ako pás, ktorý povyšuje svoju postavu, ale je rovnako elegantný.

 • Trojuholník alebo Inverted Obrázok

Vyhovuje up vám pomôže nájsť rovnováhu medzi hornej a dolnej časti tela. Tmavé farby ako je čierna a tmavo modré bude fungovať k svojmu prospechu.

 • Kruhový typ karosérie

To znamená, že ste pomerne koleso - z ramena do bokov a stehien. Takže, nosiť formálne šaty alebo košele s plnými rukávmi, takže to vyžaduje pozornosť preč. Ak ste na sebe sukňu, vyhnúť rez ceruzky, a držať sa pravidelné rezy. To isté platí u nohavíc taky; obvyklé priame rezy bude fungovať lepšie ako nohavice cigariet.

Zoberme si akýkoľvek typ tela - krátky, vysoký, chudý alebo tučný - záleží na tom, vaše sebavedomie. Všetko povedané a urobené, stačí zostať v pokoji, uvoľniť a byť pohodlné v čokoľvek, čo máte na sebe. Tak dlho, ako ste na sebe profesionálne a správne rozhovor oblečenie, nemáte sa čoho báť.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Čo budete nosiť na pohovor v reštaurácii?

Nič sa naozaj zmení tu, je to stále rozhovor, ale nastaviť v reštaurácii. Stále máte obliekať profesionálne, ukázať na čase, aby svoj životopis, a to dobre. Vždy sa môžete skontrolovať s anketára (ak ich poznáte), alebo tím Human Resources len pre istotu. Dokonca aj keď nie sú príliš konkrétne, je najlepšie držať sa byť profesionálny.

Ako sa obliekajú pre neformálne stretnutie pre budúceho zamestnania?

Ak ste pozvaní na neformálnom stretnutí na kávu, obed alebo večeru, nemusíte príliš starať o vyhovuje up. Myslím, že ešte musí byť profesionálny, ale nerobia to trápne a jasné. Nechaj si to príležitostná, napriek tomu vyvážená. Dvojica khaki nohavice, menčestrové nohavice, nohavíc alebo tmavé džínsy s košele by mala byť dobrá. Jeden kus šaty sú tiež možnosť, v závislosti od toho, kde je plánované stretnutie.

Nosiť niečo, čo je upokojujúca a mäkký; hlasné farby nemusí byť ideálny pre buď obed alebo večeru. Účelom toho je stále formálne, tak aby to tak zostalo. Bavlnené oblečenie v lete, ľanovou košeľu alebo bavlnené nohavice s hodvábnou košeľu ďalšie zaujímavé výbavy nápady.

Môžete nosiť džínsy na pracovný pohovor?

Ibaže sa jedná o neformálne stretnutie, alebo pre priemysel / organizácie, ktorá je náhodný o jeho podnikania odev, vyvarujte sa oblečenia pre voľný čas. Ak ste si istí, že je to možné, nech je temná a non-núdzi, a spárovať s decentným vrchole.

Čo nosíte na maloobchodný pohovor?

Maloobchodné pracovných miest sú zvyčajne zákazník čelí, takže to musí byť typický rozhovor oblečenie.

Môžete nosiť sandále na pracovný pohovor?

Áno - tak dlho, kým sú uzavreté. Ale, žabky sú veľké ne-ne.

Čo nosíte na ošetrovanie pohovor?

Šedý, modrý alebo čierny oblek alebo konzervatívny jedného kusu oblečenia je dobrá.

Je šedý oblek vhodný na pohovor?

Áno, šedá je prima rozhovor šaty farby. Šedá, čierna a modrá sa nikdy nepodarí vás.

Som teenager a majú rozhovor zúčastniť, čo si mám vziať?

Či už je to kampus pohovor, stáž alebo zamestnanie v lete - to je najlepšie ísť v správnom rozhovor oblečenie a byť tak profesionálne, ako je to možné. To len ukazuje, že máte záujem o prevzatie úlohy a ste vážne o prácu. Nie je to len to, že je to tiež dobré praxe. Nezabudnite, že niečo z toho neznamená, že budete musieť kúpiť nový oblek práve pre túto funkciu, ak nemáte nič vhodného. Stačí použiť to, čo už máte.

Odporúčané Články

 • 15 vecí, ktoré by ste nikdy nemali nosiť na svadbu
 • First Date Dressing - Čo by ste mali vedieť a opotrebenie
 • 6 Úžasné Makeup Tipy Ak ste na sebe modré šaty
 • Ako sa obliekať ako profesionál - Power Dressing pre kancelárie a viac
 • Čo na seba na pohreb

load...